Göztepe Bayan Arkadaş

Göztepe’den Güvenilir Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.

26 yaşındayım, İzmir Göztepe’den katılıyorum aranıza. İsmim Buse kumral eğlenceli ve hareketli yaşamayı seven bir kadınım. Olgun erkeklerden hoşlandığım için sadece 30 yaş ve üzerindeki kişilerin bana yazmasını isterim. Kendi yaşımda olan erkeklerle çok fazla anlaşamıyorum. Özellikle aşk hayatımda bana hiç keyifli ve eğlenceli gelmiyorlar. Duygularımı tatmin edemiyorlar, o yüzden olgun erkekleri bu konuda daha iyi buluyorum. Ailemin maddi olarak imkanları iyi olduğu için çalışmaya gerek duymuyorum, hayatta sadece kendime vakit ayırıyorum ve yaptığım tek şey arkadaşlarınla birlikte gezip eğlenmek.

Ancak sosyal arkadaşlarımla gezmek onlarla vakit geçirmek tüm duygularımı tatmin etmiyor elbette, daha kadınlara has duygularımıda tatmin edebilmek için sevgiye ve aşka ihtiyacım var. Ben hayatımda hiçbir şeyi kafaya takan, herhangi bir şeye gereğinden fazla değer veren birisi değilim. Tek yaptığım şey çünkü gezmek ve eğlenmek. Bunun dışında yaptığım hiçbir şey yok ancak sürekli gezip eğlenmekte bir yerden sonra can sıkıcı oluyor. Üstelik birde hep aynı kişilerle bunları yapmak dahada sıkıcı gelmeye başlıyor. Artık hayatımda yeni insanlarla farklı bir şeyler yapmak istiyorum. Hiç yapmadığım sıra dışı şeyler, aklıma daha önce gelmeyen yerlere gitmek istiyorum ama bütün bunlarıda güveneceğim erkek arkadaşımla birlikte yapmayı isterim.

Türkiye’de gezebileceğim birçok yeri şimdiye kadar gezdim ve gördüm ancak hiç yurt dışına çıkmadım. Bu hayalim gerçek olur mu bilmiyorum ama bir gün rrkek arkadaşımla birlikte yurt dışında gezmeyi çok isterim. Benim bu hayallerime uygun maddi olarak imkanları olan güvenebileceğim birini arıyorum. Şimdiye kadar erkek arkadaşlarımın hepsini ailemle tanıştırdım. Çünkü ben ailemden saklı gizli bir şey yapmak istemem, burada güveneceğim birisi olursa onuda ailemle rahatlıkla tanıştırabilirim. Zaten ailemle tanışmak istemeyen bir erkeğe ben kesinlikle güvenmem. Göztepe ve yakınlarından 30 yaş üzeri olgun ve güvenilir beyler yazarsanız tanışabiliriz.

Göztepe Arkadaş Arayan Bayan Telefon Numaraları

Göztepe erkek arkadaşi arayan olgun bayanlarla tanışma ve ücretsiz sohbet. Göztepe evlilik ve arkadaşlık ilanları. Göztepe 40 yaş üstü arkadaş arayan dul bayan telefon numaraları. Göztepe üniversiteli genç kızlarla WhatsApp sohbet. Göztepe dost ve sırdaş arayan olgun bayan cep telefonu numaraları ve WhatsApp sohbet. Göztepe dini evlilik ilanları. Göztepe ücretsiz evlilik ilanları ve evlenmek isteyen bayanlarla tanışma. Göztepe arkadaş arayan bayanların Facebook adresleri. Göztepe İnstagram’da arkadaş arayan bayanlar. Göztepe arkadaş arayan bayanların WhatsApp sohbet grupları.

İsmim Songül. Göztepe’den Güvenilir Dost ve Arkadaş Arıyorum.

Merhaba 37 yaşındayım İzmir Göztepe’de yaşıyorum. Esmer bakımlı yalnız bir kadınım. Güvenebileceğim dost olabileceğim bir arkadaş arıyorum. Sanırım hepimizin hayatındaki en büyük eksik güvenebileceğimiz derdimizi paylaşabileceğimiz bir erkek arkadaş bulamamak. Gerçekten biz kadınların en büyük sorunlarından biridir bu ve hayatta mutlu olmamamızın en büyük nedenlerinden biridir. Ben kendi adıma böyle birini bulursam çok mutlu olurum ve hayatımdaki diğer sorunları böyle birinin bana unutturacağına eminim ancak tabi ki bu hayatta hiçbir mutluluk kolay kazanılmıyor.

Güvenilir dost olabilecek bir erkek arkadaşı bulmakta malesef o kadar kolay değil. Şimdiye kadar samimiyetine inandığım dost olabileceğine inanarak hayatıma aldığım bütün erkekler beni yanıltarak hayal kırıklığına uğrattı. Artık bundan sonra bu konuda çok fazla ümidim kalmamış olsa bile yinede şansını sonuna kadar zorlamak istiyorum. Daha önce arkadaşlık sitesinden tanışarak uzun yıllar beraber olduğum bir arkadaşım olmuştu, gerçekten birbirimize çok iyi geliyorduk. Uzun yıllar bana hem maddi hem manevi çok destek çıkmıştı ama daha sonra evlendi ve ayrıldık. Ben evlilik düşünmediğim için onunla ilişkim sadece arkadaş ve dost olarak kalabildik. O benimle evlenmeyi istemişti ama ben maalesef evliliğe hiçbir zaman sıcak bakmadım.

Erkek arkadaşımdan ayrıldıktan sonra bir daha hiç kimse bana onun kadar güven veremedi hiç kimse bana onun kadar değer vermedi. Beni sevdiğini ve değer verdiğini söyleyen erkeklerin hiçbirinin samimiyetine inanmadım, çünkü biliyorum ki hepside heveslerini tatmin etmeye çalışıyordu ve kısa süreli hayallerine beni alet etmek istiyorlardı. Uzun süreli bir dostluk yaşayabileceğimize inandığım bir erkek isterim. Maddi olarak zayıf olsun, yakışıklı olmasın bunların hiçbirine önem vermem. Yeter ki sizde o samimiyeti görebileyim. Göztepe’de yaşayan dlve sürekli görüşebileceğim olgun, dostluğa önem veren birini arıyorum. Tanışmak isteyen kişiler yazabilirler.

37 Yaşımdayım. Göztepe’den Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba 37 yaşındayım. Göztepe’de babamla beraber yaşıyorum. Hayatta kendimi çok yalnız hissettiğim için yalnızlığıma iyi gelecek olgun bir erkekle tanışmak isterim. Babamla beraber kalıyorum ama onunlada çok iyi anlaşamıyorum. Annemi kaybettikten sonra babam çok agresif birisi oldu. Sürekli her şeyime karışıyor olmasından çok rahatsızım ama sonuçta babam olduğu için onada saygısızlık yapamıyorum. Hayatta destek alabildiğim sadece bir ablam var onunlada her derdimi paylaşamıyorum Aslında aramız çok iyidir ama yinede bir kadın olarak her şeyimide bilmesini istemiyorum.

Bu yüzdende onunla sadece bazı konuları dertleşebiliyorum ama her şeyimi konuşabileceğim bir arkadaşada çok ihtiyacım var. Bana iyi gelecek birisini tanımayı o kadar çok istiyorum ki, bu kadar çok istemeseydim bu ilanı yazamazdım. Şu anda çalışmıyorum, pkullar açıldığı zaman öğrenci servisinde çalışıyorum. Maddi olarak çok iyi durumda değilim. Sadece zorunlu ihtiyaçlarımı karşılayabilecek kadar kazancım var. Güzel birisi olduğumu düşünüyorum ama malesef kaderim güzel olmadı. Ablam haricinde dul bir arkadaşım var onunla vakit geçiriyorum. O çalıştığı için okulların tatil olduğu dönemde çocuğuna bakıcılık yapıyorum ve tatil dönemlerinde kazancımı bu şekilde sağlıyorum. Aslında daha iyi işlerde çalışmak isterdim ama her nereye gittiysem iş için, iş yeri sahipleri bana farklı gözle baktılar.

Oysa ben sadece daha iyi ortamlarda çalışmayı istedim. Alkol sigara gibi kötü alışkanlıklarım yok. Aşık olduğu erkek için her türlü fedakarlığı yapabilecek özverili bir kadınım, şimdiye kadar ki ilişkilerimde her zaman erkeklerden daha çok mücadele eden fedakarlık yapan taraf hep ben oldum ve sonunda üzülen kaybeden tarafta tabi ki yine bendim. Bundan sonra erkeklere olan bakış açım ve tavırlarım çok farklı olacaktır. Artık benim için fedakarlık yapmayan hiçbir erkeğe bende aynı şekilde karşılık vereceğim. Göztepe ve İzmir’in diğer ilçelerinde yaşayan reel olarak görüşebileceğim 40 yaş civarı güvenilir biriyle tanışmak istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*