Gümüşhane Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

J

Selda Ben. Yaşım 33 ve Dulum. Gümüşhane’den Ciddi Dürüst Arkadaş Sırdaş Arıyorum.

Selam beyler Selda ismim Gümüşhane merkezdeyim ve aslen Rizeli’yim. Buraya evlenerek geldim ama evlendikten 2 yıl sonra boşandım. Burada çalıştığım için iş imkanlarından dolayı burada kaldım ve bir kızım var. Eşim biraz hassas birisiydi ve benim kilolu bir kadın olmamdan çok şikayet ediyordu. Bende bu durumdan keyif almıyorum elbette ama bazı şeylere istemesek bile katlanmak zorunda kalabiliyoruz. Kimse dört dörtlük değil haliyle benimde kusurlarım olabilir ama bir kız evladı olan bir baba sırf eşi kilolu diye bu evliliğe son vermemeliydi diye düşünüyorum. Ama herkesin fikri kendine.

Belkide bunu bahane etti boşanmak için bilemiyorum ama sonuç olarak yalnız ve yetiştirmek zorunda olduğu bir evladı olan hayat mücadelesini tek başına omuzlayan bir kadınım. Bir hastanede kan merkezinde çalışıyorum. Boşanalı çok uzun zaman olmadı ama yaşadığım buhrandan ancak yeniden güzel bir arkadaşlık kurarak çıkabilirim. Böyle düşünüyorum ama umarım yanılmıyorumdur. İkinci kez yanılmak yanlış bir ilişki kurmak beni çok yıpratır ve bu kez toparlanmam belkide imkansız olacaktır. Arkadaşlık dostluk samimiyet benim için aşktan daha önemli çünkü gün gelir aşk bitebilir, o heyecanı kaybedebiliriz ama samimiyet ve dostluk olduğu sürece o ilişki hiçbir zaman bitmez.

Bu yüzden aşık olacağım kişiyle aynı zamanda dost ve sırdaş olmak isterim ama sırdaş olmak içinde o kişiye sonsuz bir güvenle bağlanmam gerekir. Bana o kadar güven verebilecek Gümüşhane merkezde yaşayan 30 yaş ve üzeri ciddi sorunsuz ve sigaradan başka kötü alışkanlığı olmayan birini arıyorum. Ve lütfen kilolu bir kadına saygı gösterebilen birileri yazsın. Yakışıklı birini aramıyorum, insan olsun insan evladı düzgün ve karakterli olsun yeterli. Günlük geçici aşklarla kendimi avutacak değilim. Dostluğun ne olduğunu bilen beyler yazsın bana.

İsmim Ayben.27 Yaş Bekar Kadınım. Gezmeyi Seven Özgür Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba genç esmer güzel bir kadınım. Gezmeyi severim bu yüzden benim gibi gezmeyi seven özgür bir erkek arkadaş arıyorum. Sanal ortamda sohbet ettiğim ortamlar oldu ama sohbetten ileriye gitmedi. Artık sohbetten ileriye gitmek ve daha özel duygular yaşamak istiyorum. Özellikle doğa gezilerini ve tarihi yerleri gezmekten keyif alırım. Lüks şatafatlı yerleri gezmek istemem. Doğada kendimi daha iyi hissediyorum ama yalnız başına gezmek özellikle bir kadın için çok uygun değil. Çünkü başıma her şey gelebilir.

Bunun dışında zevkte vermiyor bana yalnız olmak. Sanal ortamda karşılaşıp tanıştığım kişilerin çoğu yalancı çıktığı için artık biraz daha dikkatli olmak zorunda hissettim kendimi ve bu ilanı vermekteki amacım kendimi sizlere en iyi şekilde anlatmak ve ona göre bir ilişki kurmak. Bir defa kesinlikle her ne sebeple olursa olsun yalan istemiyorum. Evli biriyle zaten arkadaşlık kurmak doğru olmaz. Bunun dışında bir kadına zarar vermeyecek efendi dürüst herkesle tanışıp konuşabilirim. Yakışıklı olmasını elbette gönlüm ister ama bu benim için bir kriter değil. Genç bir kızım hedeflerim ideallerim yaşamak istediğim ve ertelemeye tahammül edemedigim hislerim arzularım ve hayallerim var.

Hayat dolu biriyim ve hayatla barışık kendiyle barışık erkek arkadaş isterim. Gezmesini eğlenmesini bilmeyen kişilerle isim yok. Hukuk fakültesi mezunuyum ama birkaç yıl dinlenmek istiyorum. Eğitim hayatı beni biraz yordu. Kafamı toparlamak ve sonrasında iş hayatına atılmak istiyorum. Avukatlık yapmak istiyorum ileride. Haliyle eğitimli kükürtlü birini istiyor olmam gayet normal. Sanal ortama çok yabancı birisi değilim ama buradan erkek arkadaşımda olmadı. Gerçi artık hayatınızda sanal reel diye bir ayrım kalmadı ama yinede benim bu tarz bir ilişkim ilk kez olacak. Ciddi beyler yazsın.

Hazal İsmim. Esmer Genç Kadınım. Olgun Erkek Arıyorum.

Selam nasılsınız, Hazal ben Gümüşhane’den yazıyorum. Yaşım 26 bekarım. Bu zamana kadar mutluluk ve huzuru çok aramış ama bulamamış biriyim çünkü mutsuz bir ailede büyüdüm. Annemle babam ayrılınca bu benim psikolojimi tamamen bozdu. Zor bela bir üniversite bitirdim şu an çalışmıyorum ama yakında iş hayatına girmek ve hayatımı artık düzene sokmak ve kendi hayatımı yaşamak istiyorum. Uzun saçlı esmer, balıketli ama güzel çekici bir kızım. Sosyal medya kullanmıyorum burayada numara yazmak sıkıntılı olabilir bu yüzden ilgilenen beylerin kendini tanıtmasını ve kendilerine ulaşmam için itibat numarası bırakmasını isterim eğer dikkatimi çeken birisi olursa ona dönüş yaparım.

Şu an burada halamın evinde kalıyorum. Halamda yalnız bir kadın olduğu için birbirimize destek oluyoruz ama eğer çalışmaya başlarsam yalnız ve kendi evimde yaşamak istiyorum. Olgun erkekler bana daha samimi geldikleri için gençlerden ziyade olgun erkekler daha çok ilgimi çekiyor. Boyum 172 ve 66 kiloyum. Burcum terazi ama özelliklerinden anlamam fazla. Duygusal biriyim ama bunu dışarıya çok fazla yansıttığımı sanmıyorum. Duygusal görünmek hoşuma gitmiyor zaten. Bunu bir zaaf gibi kullanmaya çalışanlar olabiliyor.

Benim bu hayattaki en büyük idealim ileride güzel bir ailemin ve çocuklarının olması. Çünkü ben bu duyguyu hiç yaşamadım. Huzurun ne olduğunu ve kıymetini iyi bilirim bu yüzden. Her kadın gibi aşık olduğum erkekten ilgi ve sadakat beklerim ama ben biraz fazla ilgiye düşkünüm. İsterim ki her an beni düşünsün ve benimle ilgilensin. Öyle büyük hayallerim beklentilerim yok küçük sürprizler bile beni çok mutlu etmeye yetebilir. Benimle aşk yaşamak bir erkek için zor olmaz. Erkeği çok zorlayan kadınlardan değilim. Maddi manevi her anlamda uyumlu olabilirim. Yeterki güven ve sadakat olsun. Olgun ve dürüst kişiler yazabilirler.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*