Gümüşhane Dul Bayanlar

 

Merhaba,Şevval Ben.38 yaşında Dul Bir Bayanım. 

Merhaba ismim Şevval ve 38 yaşımdayım. Burcum koç.Her zaman heyecanlı ve aceleci bir kadınım. Heyecan veren şeyleri seviyorum. Ne iş yaptığımı  burada yazmak istemiyorum. Ama güzel bir işim var ve mesleğimi seviyorum. Maddi olarak rahatım. Yanlızlık dışında ve hayatın monotonluğu dışında bir sorunum yok. Daha önce evlilik yapmadım ama birlikte yaşadığım biri oldu. Resmi bir bağla birine bağlanmak istemiyorum. Şu an ki ortamda bu ciddi bir risk ve ben bu riski almak istemiyorum.

Çekici ve bakımlı, aşkı ve sevgiyi her zerresi ile tüm hücrelerime kadar hissederek yaşamak isteyen bir kadınım. Heyecan vermeyen ilişkileri uzatmaya gerek duymuyorum. Aşk heyecan verdiği zaman güzeldir ve yaşamaya değer. Günün stresini gece olunca atmak yerine birde anlamsız tartışmaların yaşandığı bir ilişkiye tahammülüm olmaz.Evliliği kendime yakıştırmıyorum. Benim üstesinden gelebileceğim birşey değil. Çünkü sabırlı biri değilim. Mutsuz olduğumu hissettiğim an arkama bakmadan gidebilmeliyim. Boşanmanın ne kadar zor bir süreç olduğunu çevremde nerdeyse hergün görüyorum. Kendimi tanıyorum ve evliliği yürütemeceğimi biliyorum. Hayatımın hiç bir aşamasında maddi manevi sorun yaşamak istemiyorum. Bu yüzden ne kendimi ne de bir başkasını çetrefilli bir sürece sürüklemektense en mantıklısı birlikte yaşamak benim için. Ama itiraf etmeliyim ki, bazen anne olmak hissine karşı koyamıyorum. Bu içgüdüsel birşey ve karşı koymakta neredeyse imkansız.

Kitaplarla aram çok iyidir.Az veya çok okumadığım gün yoktur. Okumaya vakit bulamadığım gün kendimi eksik hissediyorum. Birlikte olacağım hatta yaşayacağım kişininde en azından benim kadar eğitime ve kültüre önem vermesini isterim. Özgür ve sorunsuz biri olmalı. Kıskanç erkeklerden hoşlanmıyorum. Bu daha büyük sorunlara neden oluyor. Hatta kıskanç erkekleri tehlikeli buluyorum. Olgun, eğitimli kültürlü, sevdiği kadının mutluluğunu kendine öncelik yapabilecek biriyle tanışarak uzun süreli ilişki yaşamak istiyorum. 

Gümüşhane dulbayanların telefon numaraları, Kelkit sevgili arayan zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Köse evlenmek için sevgili arayan olgun bayanlarla tanışma, Kürtün ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma ve sohbet, Şiran olgun erkeklerden hoşlanan genç bayanların whatsapp numaraları, Torul kapalı ve olgun bayanlarla whatsapp sohbet.!

Gümüşhane Dul Bayan Numaraları 

Değerli islamisayfalar.com okuyucuları; bu başlığımız altında sizlerin taleplerine cevap vermek adına, Gümüşhane’ den bize ulaşan ve yaşadığı anısının paylaşılmasını isteyen Nuran S.’nın anısını paylaşmak istiyoruz. 

Merhaba ismim Nuran S. Gümüşhane merkezde yaşıyorum ve 38 yaşımdayım. Uzun yıllardır dönem dönem sohbet sitelerine giriyorum ve çoğu zaman havadan sudan sohbet edip çıkıyorum. Hiç bir zaman sevgili bulmak gibi amacım olmadı. Özellikle de sanal ortama karşı bu konuda biraz önyargım vardı. Bir gece canım sıkıldı yapacak birşey bulamadım ve zaman geçirmek için yine bir sohbet kanalına girdim. Bayan olduğum için yazan  çoktu ama tabiki hepsine cevap verme şansım olamazdı. Diğerlerine göre ilginç bir rumuz kullanan biri yazmıştı. Dikkatimi çekti ve ona cevap verdim. 

O kişi ile tanıştık ve sohbet etmeye başladık. Onunla sohbet ederken gerçekten diğerlerinden farklı olduğunu kurduğu cümlelerden, konulara bakış açısından anlıyordum. Hatta konuşurken bazen çok şaşırıyor ve etkilemiyordum. Üstelik diğerleri gibi beni kendine sevgili yapmaya da çalışmıyordu. Bir ara onu denemek için konuyu cinselliğe kaydırmak istedim ama hiç oralı olmadı. Bu da beni ayrıca şaşırttı. İlk kez birinden bu derece etkilendim. O gece çok uzun konuştuk  ve çok uykum gelmişti. Onunla tekrar konuşmak ve onu daha yakından tanımak istiyordum ama bunu ona ben söyleyemezdim. Böyle bir teklifi erkeklerden almaya alışkın olduğum için bu teklifi ondan bekliyordum. Ama o hiç oralı değildi ve tekrar görüşmek istediğini falan söylemiyordu.

Baktım olacak gibi değil ben söyledim tekrar görüşmek istediğimi, o da olur görüşelim dedi ve sosyal medya  adreslerimizi aldık. Nasıl biri olduğunu merak ediyordum ve bu adam bana gizemli geliyordu. Benimle aynı şehirde değildi ama yakın bir yerde yaşıyordu. Profiline baktım ve ina dair bir tane bile resmi yoktu. Öyle olunca daha da meraklandım. Onu görmek istiyordum. Birkaç gün konuştuk ama resmini görmek istediğimi söyleyemedim. Her geçen gün kendimi ona kaptırıyordum. Hatta o kadar abarttım ki, onunla buluşmak istediğimi söyledim. Ertesi gün de onun bulunduğu yere gittim. Hayatta hiç bir zaman büyük  konuşmamak gerek. Çünkü bu yaptıklarımı asla yapacak biri değilim normalde. 

Gittiğimde beni çok sıcak karşıladı. Uzun boylu, atletik ve yakışıklı biriydi. Ama yaş olarak benden bir hayli büyüktü. Aramızda yaklaşık on yaş fark vardı. Ama yaşını göstermediği için bu beni rahatsız etmedi. İsmi Gökhan’dı ve gerçekten çok derin biriydi. Öyle bir biri değildi ve çok az espri yapıyordu. Yaptığı zamanda kendi gülmüyordu. O gece birkaç saat oturduk uzun uzun kendmizi anlattık ve daha yakından tanımaya çalıştık. Ama bir taraftan da aklımda hep aynı soru vardı.Acaba o benden hoşlanıyor muydu. Çünkü hiç renk vermiyordu ve düşüncelerini anlamakta zorluk çekiyordum. Vakit geç olunca ayrıldık ve içimde acaba beni beğenmedi mi gibi bir şüphe vardı. Öyle sürekli mesaj atan, konuşmak isteyen biri değildi. Çok az mesaj atıyordu bana ve gün içinde de çok az arıyordu. 

Dayanamadım ve sordum açıkça. Bana karşı hisleri olupolmadığını. Benden çok hoşlandığını ve çok tatlı biri olduğumu söylediğinde gerçekten çok mutlu olduğum. İki hafta sonra tekrar buluşmak istedik ama aksilikler olunca buluşamadık. Ama artık telefonda sevgili gibi konuşuyorduk.Kendimi çok mutlu hissediyordum onunla. Aradan biraz zaman geçince tekrar buluştuk. İlk karşılaştığımızda bana öyle sıkıca sarıldı ki, adeta kendimden geçtim. Ona gerçekten aşık olmuştum. Hayatımın en güzel günüydü diyebilirim. Şu anda gerçekten çok güzel ve özel bir ilişkimiz var. Benu hiç üzmüyor ve gerçekten değerli olduğumu hissediyorum. 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*