Gümüşhane Erkek Arayan Bayanlar

 

Merhaba, Gümüşhane’den Dürüst Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Ebru ve 28 yaşımdayım. Boyum 176 ve 58 kilo, akrep burcu kadınıyım. Ailem Gümüşhane’nin bir ilçesinde ben iş nedeni ile merkezde yaşıyorum. Genelde her hafta sonu ailemin yanına gidiyorum. Sürekli evden işe  ve hergün ve her hafta sonu aynı şeyleri yapmaktan aynı yerlerde vakit geçirmekten yeterince sıkıldım. Artık hayatımda farklı heyecan verici güzel şeyler olsun istiyorum. Hemşire olarak hastanede çalışıyorum. Hastane ortamında inanın neredeyse sevmekten ve aşık olmaktan soğudum. Ben öyle bugün biriyle yarın bir başkasıyla falan olamam. Dürüst biriyle  tanışıp seviyeli ve uzun bir ilişki isterim. Aşk konusunda çok tecrübeli olduğum söylenemez. Bir iki kez hoşlandığım birileri oldu ama onlarlada bir şekilde bir araya gelemedik. Yani anlayacağınız aşkı içimde yaşadığım kadar biliyorum.

El ele tutuşup gezmek, birlikte eğlenceli şeyler yapmak, başımı sevdiğim  adamın omzuna koyup uyumak böyle şeyleri bu zamana kadar hayal ederek yaşadım. Benim için sevgiyi aşkı değerli kılanda bunlardır zaten. Sanırım biraz duygusal ve romantizm seven bir kadınım. İnsanlara yardım etmeyi severim. Yardım etmek için kim olduğunun, tanıyıp tanımadığımın hiçbir önemi yok. Yufka yürekli nazik, çabuk kırılan, uysal biriyim. Bu özelliklerimden bazılarını sevmiyorum. Bazen beni zor duruma düşürüyor ama ben kısaca buyum.

Nasıl bir erkek hayal ettiğiminden bahsetmek istiyorum birazda. Ya da ben size önce nasıl birini hayal etmediğimi anlatayım, siz gerisini anlarsınız zaten. Kaba saba erkeklerden hoşlanmam. Biraz daha kibar ve mütevazi olmalı benimle olacak erkek.Haliyle abartmamak şartı ile birazda romantik olmalı. Fiziksel olarak göbekli sevmiyorum. Biraz daha sportif vücudu olanlardan hoşlanırım. Dürüst ve yalana asla başvurmayan, ne olursa olsun yalan söylemeyecek, başkasına özenerek yaşamayan ve kendine özgü olan birini istiyorum. Niyetim günlük eğlenceler değil uzun süreli ilişki düşünüyorum. Gümüşhane merkezde yaşayan bana göre daha olgun erkekler yazsın lütfen. 

Gümüşhane erkek arayan bayanlar, Kelkit erkek arayan olgun ve dul bayanların telefon numaraları, Köse erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Kürtün evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanlarla tanışma ve sohbet, Şiran olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Torul zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Gümüşhane seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları.!

Gümüşhane Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Merhaba ismim Tuğrul, Gümüşhane merkezde yaşıyorum ve şu an 30 yaşımdayım. Aslında sanal ortama yabancı biri değilim ama sürekli sanalda zaman geçiren biride değilim. Bazen birkaç ay giriyorum sonrasında birkaç yıl aklıma bile gelmez girmek. Çok istikrarlı biri değilim yani bu konuda. Ancak yaşadığım bir anım var ki, sanırım sanal ortamda daha fazla vakit geçirmeliyim. 2 yıl kadar önce bir arkadaşlık sitesine girdim ve o siteye ilk defa giriyordum. Oraya girdiğimde önce biraz ortamı tanımaya çalıştım. Panelde konuşmalarından anladığım kadarıyla birbiri ile samimi olan birkaç kişi sohbet ediyor, şaka falan yapıyorlardı birbirlerine. Bir süre sonra selam verip sohbete dahil oldum ancak aralarında biri vardi ki, dikkatimi çekiyordu çünkü sitede sohbet eden kim varsa hepsi onunla ilgileniyordu ve onunla samimi olmaya çalışıyordu. Hatta bazıları ulu orta onunla sevgili olmaya bile çalışıyor, herkesin içinde aşk teklifleri alıyordu. Tabi haliyle bu kadar ilgi gören bir kadın hem biraz şımarır hemde biraz ukala tavırlara girerdi. İsmi Belgin olan o kızda aynen o şekilde baya kendinden emin ve kasıntı tavırları vardı. Açıkçası ben olsam sanırım bende aynu şekilde burnum kalkabilirdi. 

Sonuçta kimse durduk yere ukala olmuyor. Çoğu zaman insanları ukala davranmaya çevresindekiler itiyor. İlk başlarda onunla ilgilenmiyor gibi bende havalı tavırlarda bulundum ancak herkesin ilgilendiği ve sitenin en çok ilgi çeken kızınıda merak ediyordum. Herkesin onunla ilgilendiği yerde benim ilgilenmemiş olmam onun dikkatini çekmiş olacak ki, kimsin nerelisin gibi sorular sormaya başladı bana. Bu tarz kadınlara karşı sıradan cevaplar verirsem onun için sıradan biri olacağımı biliyordum. Bu yüzden de en sıradan sorularına dahi şaşırtıcı cevaplar veriyordum. O kızın benimle ilgilenmesi sitedeki diğer erkeklerin hiç hoşuna gitmemiş olacak ki, hem Belgin’e daha çok ilgi göstermeye ve iltifat etmeye başladılar hemde beni bozmak için ellerinden geleni yapıyorlardı. Ama tabi böyle basit şeylere papuç bırakacak biri değildim. Baktım saldırılar devam ediyor, bende hepsine bir kadına nasıl iltifat edilir gösterdim. Sıradan iltifatlara Belgin tav olacak biri değildi elbette. Çünkü onları zaten herkes söylüyordu. Bu konularda yani kadınları etkileme konusunda sanırım biraz iyiyim. Ama  bu sadece güzel bir kadının hayatına girmenin daha ilk aşamadıydı ve daha almam gereken çok yol vardı. 

Tarzımdan o kadar etkilendi ki Belgin sitede artık sadece benimle sohbet ediyor ve sadece beni muhatap alıyordu. Bunu gören diğer erkekler artık sanırım havlu atmış olacaklar ki, ilgilerini başka yöne çevirmeye başladılar. O gün o şekilde geçtikten sonra ertesi gün beni merak etmesi için siteye hiç girmedim. Sonraki gün girdiğimde işe yaramış olacak ki, daha ilk karşılaşmamızda ilk sorduğu soru “dün neden gelmedin?” oldu.Bende beni merak etmen için gelmedim dedim. Bu önü daha çok şaşırtmıştı. Hiç kimsenin olamayacağı kadar açık ve net konuşmam onu etkilemişti. Ancak ben herkesin ilgi gösterdiği bu bayanın resmini dahi görmemiştim. O gün neredeyse iki sevgili gibi konuşmaya başladık onunla. Başka bir kızla muhatap olsam beni kıskanmaya dahi başlamıştı. Buraya kadar hızlı yol almıştım ama bundan sonrası tahmin ettiğimden çok daha zor oldu. Onunla gerçek manada ancak aylar sonra sevgili olabildik. Birkaç ay telefonda konuştuktan sonra buluşmaya karar verdik.  Biraz uzaktaydı  bana ama yinede onu görmeye değerdi. Erzurum’a yanına gittiğimde şehrin girişinde beni karşıladı. Resimlerden çok daha güzel harika biriydi. Sıkıca sarıldım ona. O gün ve sonrasında çok günlerimiz oldu. Yaklaşık bir yıldan fazla beraber olduk. Sonra İzmir’e tayini çıktı ve gitti. Sonrasında bir akrabasının onunla evlenmek istediğini söyledi. Bir süre sonrada bir daha görüşmedik. Sanırım O kişiyle evlendi. Umarım mutludur..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*