Gümüşhane Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gümüşhane evlenmek isteyen olgun bayanların evlilik ilanları ve profil resimleri, Kelkit dini evlilik yapmak isteyen kapalı bayanlar ve olgun erkekler, Köse 60 yaş üstü evlilik yapmak isteyen olgun ve zengin erkekler, Kürtün Türk erkekle evlenmek isteyen Suriyeli olgun ve yalnız bayanlarla sohbet, Şiran evlenmek için olgun erkek arayab zengin bayanlar, Torul kamudan evlenmek isteyen genç kız numaraları..

Aşka dair her ne yaşanırsa yaşansın yaşayacağımız hiçbir duygu evlilik kadar anlamlı olamaz ve hiçbirşey bizi o kassr mutlu etmeye yetmez. Bu mutluluk yaşadığımız diğer mutluluklarla kıyaslanamaz çünkü sevdiğimiz aşık olduğumuz biriyle hayatlarımızı birleştirmek ve biz olabilmek kıyas kabul etmeyecek kadar yüce bir amaca hizmet eder. Evlilik yeri ve zamanı geldiğinde her erkek ve kadının arzu ettiği bir duygudur ancak evlenecek kadın yada erkeği bulmak kolay değildir. Sevgilimiz olsun isterken sadece güzelliğine bakarak değer verebiliriz ama evleneceğimiz zaman karşımızdaki kişide çok daha başka özellikler görmek isteriz. Hayalinizdeki eşi bulabilmeniz için sizlerden bize ulaşan ve evlenmek isteyen kişilerin ilanlarını bu nedenle sizlerle paylaşıyoruz.

❣İsmim Defne. Bekarım.Gümüşhane veye Yakınlarından Evlenmek İçin Seviyeli Biriyle Tanışmak İstiyorum.❣

Merhaba sanalkeyfi üyeleri, ismim Defne.34 yaşımdayım. Kova burcum. Boyum 177 ve 54 kilo sarışın biriyim. Biraz duygusal bir yapım var ve çok konuşmayı sevmiyorum. Erkeğin muhabbeti tatlı olanını severim ama, yinede erkekte çok konuşan olmasın. Hiç susmayan birine herhalde katlanamam. Eğer ciddiyetine ve samimiyetine inanıp güvendiğim biriyle tanışırsam evlenmek istiyorum. Bu duyguları bana hissettiremeyen biriyle zaten tanışsam bile bir yere varamayız. Çevrem tarafından çok sevilen biriyimdir. Hergün ya birileri beni ziyarete gelir yada bir arkadaşım mutlaka arayıp davet ederler.

Bu yüzden çok fazla yalnız kalamıyorum. Bazen yalnız kalmayı o kadar çok istiyor ve özlüyorum ki anlatamam. Ama bu şekilde beni sevenlerlede çok mutluyum. Ama mutluluk dediğimiz şey her zaman tam manasıyla tatmin etmiyor ruhumuzu. Yinede birşeylerin eksikliğini hissediyorsunuz hayatınızda. En azından ben öyle hissediyorum. Bir zaman yani belli bir yaştan sonra zaten ailenizin evine sığmıyor fazla geliyorsunuz. Aile bağlarınız ne kadar kuvvetli olursa olsun gitmek,kendi ufuklarınıza,kendi hayallerinize gitmek istersiniz içten içe.

İşte bende tam olarak bu yüzden buradayım. Kendi kaderimi eşimle ve çocuklarımla yaşamak istiyorum. Bu arada bir kız çocuğumun olmasını çok istiyorum. Çok güzel bir anne olacağıma eminim. Evime ve aileme çok bağlı biriyim. Hem erkeğin hem kadının eşine sadakatten asla taviz vermemesi gerektiğine inanıyorum. Yalan ve aldatmanın olduğu yerde ne olursa olsun ipleri koparmasını bilirim. Dürüst ve seviyeli birini arıyorum bu yüzden. Gümüşhane merkezdeyim ve çalışan bir kadınım. Evlendikten sonrada çalışmaya devam etmeyi düşünüyorum. Uygun ve ciddi erkekler yazabilirler.

💘Selam,Adım Kağan Buğra.28 Yaşımdayım ve Bekarım. Kamudan Evlenecek Bayan Arıyorum.💘

Merhaba ismim Kağan. Yaşım 28. Gümüşhane’nin bir ilçesinde yaşıyorum. Zabıta memuruyum belediyede. Aslen Bartınlı’yım. Ailem orada yaşıyor ben burada yalnızım. Aslında sıkıcı olmaması için ev arkadaşı almıştım ama o da başka sorunlara neden oldu. En güzeli yalnız yaşamak. Biraz zor oluyor ama en azından kafam rahat ve kimseyle uğraşmak zorunda kalmıyorum. Burası küçük ve şirin bir ilçe. Birde mesleğim gereği tüm ilçe beni tanır. Görüşüp konuştuğum çok fazla arkadaş var ama hiçbiri beni tatmin etmiyor. Eskiden beri bende evlenip çocuk sahihi olmaya karşı bir merak ve istek var.

Bunu tabi hep içimde sakladım ve hissettim. Başkalarına anlatacağım birşey değildi. Artık çok şükür sağlığım yerinde, düzenli bir işimde var. Maddi olarakta evliliğe hazırım. Herşey tamam ama hayat ortağım ruh eşimi bulamıyorum bir türlü. Birkaç ay öncesine kadar gece hayatım vardı. Her zaman bir sevgilim olurdu hayatımda. Sigara ve alkol kullanan biriydim. Ancak yaşadığım bu hayatın beni ne kadar yorduğunu, ne kadar anlamsız ve boş bir hayat yaşadığımı anladım. Hayatımdaki kadınları tek tek çıkardım uzaklaştım hepsinden. Telefonumda ne kadar kız numarası varsa hepsini sildim.

Ardından alkolü bir daha elime almamak üzere bıraktım. Hayatıma çeki düzen verdim ve kendimden emin olduğum içinde bu ilanımı sizlerle paylaşıyorum. Yeniden o anlamsız ve insanı içten içe çürüten yok eden hayata dönmek istemiyorum. Seviyeli güzel bir eşim olsun, bir iki tane çocuğumuz olsun ve huzurlu yaşamak ve aileme bakmak istiyorum. Yani bilmiyorum çokmu şey istiyorum hayattan ama bu benim şu an en büyük hayalim. Beni kendine uygun gören temiz bir aile kızı ile tanışmak ve evlenmek istiyorum. Beni kendine uygun görenler yazsın tanışalım.

💘Selam Beyler.Sema Ben 40 Yaşımdayım. Bakımlı ve Olgunum.Evlenmek İçin Biriyle Tanışmak İstiyorum.💘

Adım Sema ve 40 yaş,180 boyunda 68 kiloyum. Kova burcuyum. Duygusal biri olduğum söylenemez. Biraz sert bir mizacım var. Özel sektörde çalışıyorum ve orta düzey gelirim var. Bir oğlum var ama eski kocamda kalıyor. 5 yıldır ayrıyım ve yalnızım. Biraz zor bir kadın olabilirim ama bir tarafımda varki çok uyumludur ama tabi o tarafımı keşfetmeniz gerekir. Diğer tarafımı seveceğinizi sanmıyorum çünkü gerçekten çok asabi ve çekilmez biri olabilirim. Günlük hayatımda çekici giyinmeyi severim. Dikkatlerin bende olması hoşuma gider.

Dikkatler bende değilse keyifsiz olurum. Bu yaşıma kadar biraz çılgın ve dağınık bir hayatım oldu. Ama artık sanırım biraz toparlanmam ve daha düzgün bir yaşam için evlenmem gerek. Evliliğe duygusal bir birleşim olarak bakmıyorum. Çünkü duygular çoğu zaman değişkendir. Evlenincede değişeceğine eminim. Bu yüzden mantık evliliği yapmak isterim. Benim yaşlarımda, sabırlı birisini istiyorum çünkü sabırlı olmayan erkek benim yanımda çok fazla dayanamaz. Dominant bir kadın olduğum için erkeğin biraz daha sakin olması gerekir ki, bu evlilik yürüyebilsin.

Benim karakterimde bir erkek olursa bu ilişkinin pek yürüme şansı olmaz. Çevremde konuştuğum görüştüğüm fazla kimsem yok. Çok sevmiyorum arkadaş muhabbetlerini. Çoğu zaman kendi halimde takılırım. Benim gibi yalnız bir erkek arıyorum ve çocuklu birini kesinlikle düşünmüyorum. Boş muhabbet için burada değilim. Ciddiyetsiz ne istediğini bilmeyen, kararsız kişilerle kaybedecek zamanım yok. Kendi resmimi koyuyorum. Ona göre yazıp yazmayacağınıza karar verirsiniz. Gümüşhane dışındanda yazabilirsiniz. Anlaşabilirsek nerede nasıl yaşayacağımızı duruma göre konuşuruz. Mesaj yazın dönüş yaparım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*