Güngören Bayan Arkadaş

Güngören’den 50 Yaş Üstü Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Zahide. 55 yaşındayım İstanbul Üsküdar’da yalnız yaşayan dul çocuksuz ve çalışan bir kadınım. Kamuda çalışıyorum ama iş ortamım hem çok yorucu hem de çok sıkıcı. Bu yüzden ne iş hayatımda neden sosyal yaşamımda hiç mutlu değilim. Çünkü iş hayatım çok stresli geçiyor. Sosyal yaşamımda ise yanımda duracak destek olacak sohbetiyle varlığı ile hayatıma anlam katacak hiç kimse yok. Bu yüzden hayattan çok keyif aldığımı söyleyemem. Ben burada 50 yaş üstü bir erkekle tanışmak ve sohbet etmek amacıyla bulunuyorum. Bu ilanı yazmanın başka herhangi bir amacı yok.

Tabi sanal ortamda tanışmalarda insanların biraz daha birbirlerine zaman tanıması belki biraz sohbet etmek falan gerekiyor. Karşılıklı samimiyetin artması ve güven sağlanması için bu süreci yaşamak zorundayız ama sabırlı olursak eminim güzel günler bizi bekliyor olacaktır. Gerçi ben biraz daha burcumdan kaynaklı olarak çok sabırlı birisi değilim ama her şeyi aceleye getirmeyi doğru bulmuyorum. Özellikle arkadaştık dostluk ve aşk konuları asla aceleye gelmez. Bunu ben dahil bir çoğumuz hayatınızda tecrübe etmişizdir. Bu yüzden biraz zamana bırakmak zamana yaymak ve yavaş ilerlemek istiyorum.

Arkadaşlıklarımda hızlı ilerleyen ilişkilerimin çabuk bittiğini birçok defa görmüşümdür. Ben aslen Erzurumlu’yum ama Erzurum’a gitmeyeli çok uzun yıllar oldu. Uzun süredir Güngören’de yaşıyorum. Daha önce uzun bir evlilik yaşamama rağmen çocuğum olmadı. Evliliğimin ilk yıllarında bunu ben istememiştim sonrasında ise ben istememe rağmen olmadı. Tıbbi bir sorunumuz yoktu ama galiba bazı şeyler kısmet olmayınca olmuyor. Kısmet olmayan bir şeyide fazla zorlamanın bir anlamı olmuyor. İnsanlara çabuk güvenirim buradan tanışacağım kişiyede güveneceğimi ve güzel bir arkadaşlık kuracağıma inanıyorum. Eğer Güngören’de yaşıyorsanız 50 yaş üzeri ve benim gibi yalnızsanız tanışıp arkadaş olabiliriz. Benim gibi düşünen 50 yaş üstü beyler mesaj yazabilirler.

Güngören Olgun Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Güngören olgun ve yalnız bayanlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Güngören zengin ve yalnız bayanlarla ücretsiz tanışma ve sohbet. Güngören sohbet arkadaşı arayan 60 yaş üzeri yalnız bayanlar. Güngören üniversiteleri genç kızların WhatsApp sohbet grupları. Güngören Evlenmek için arkadaş arayan bayanlarla sohbet. Güngören ücretsiz arkadaşlık ve sohbet siteleri. Güngören 40 yaş üzeri evlilik ve sohbet siteleri.

26 Yaşımdayım. Güngören’den 30 Yaş Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Duygu. 26 yaşındayım, İstanbul Güngören’de ailemle beraber yaşıyorum ve samimi dürüst 30 yaş ve üzeri bir erkek arkadaşla tanışmak istiyorum. Güngören’e geleli sadece birkaç ay oldu. Daha önce Muğla’da yaşıyorduk. Muğla’da olduğumuz dönemde ailem maddi olarak çok iyi durumdaydı ve bende çalışmaya gerek duymuyorum. Sonra babamın işleri kötüye gidince maddi olarak sahip olduğum tüm imkanları kaybettim. Yapmaktan keyif aldığım hiçbir şeyi yapamaz oldum. Hatta zorunlu ihtiyaçlarımı bile karşılayamaz duruma geldim. Durum böyle olunca Muğla’da daha fazla duramadık ve yeniden toparlanmak için Güngören’e taşındık.

Bu süreçte ailemin ve benim yaşadığım zorluklar nedeniyle çok zor psikolojik rahatsızlıklar geçirdim. İlaçlarla ayakta durduğum dönemler oldu ama hiçbir zaman ne ben ne ailem pes etmedik. İnanıyorum ki yeniden güzel günler yaşayacağız bu konuda inancınım tam. Bu inancımı korumam için bana destek olacak yanımda duracak elimi tuttuğunda ondan güç alabileceğim bir arkadaş istiyorum. Güngören’de zaten doğru düzgün tanıdığım yok. Bu yüzden kimseyle vakit geçiremiyorum. Maddi imkanlarımda kısıtlı olduğu için sürekli evde vakit geçirmek zorunda kalıyorum. Birkaç gün önce kendime iş buldum ve aileme destek olabileceğim için çok mutluyum. Birde hayalimdeki gibi olgun ve düzgün biriyle tanışabilirsem çok daha mutlu olabilirim.

Yaşadığım zor durumları sizlere tanışacağım kişiden maddi bir beklentim olduğu için anlatmadım. Sadece biraz içimi dökmek derdimi paylaşmak istedim. Her ne kadar zor durumda olursam olayım erkek arkadaşımdan asla maddi bir beklentim olamaz. Sadece özel günlerde maddi açıdan değersiz küçük hediyeler dışında maddi hiçbir beklentim olmaz. Yaşıma göre 30 yaş üzerinde bir erkekle daha iyi anlaşabileceğimi düşündüğüm için bu yaşlarda birini tanımak istiyorum. Güngören dışından birini istemiyorum. Çünkü zaten İstanbul’un hiçbir yerini doğru düzgün bilmiyorum. Bildiğim yerde kendimi daha güvende hissedeceğim için sadece Güngören’de olan 30 yaş üzeri dürüst beylerden mesaj bekliyorum.

Selam. Güngören’den Genç Bayan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Hakan, 32 yaşındayım İstanbul Güngören’de yaşıyorum. Genç güzel ve bakımlı bir bayan arkadaşla tanışabilmek için buradayım. Güngören’e yaklaşık 6 ay önce tayinim çıktı. Daha önce ağırlıklı olarak doğu illerinde kamu görevinde bulundum. İlk defa İstanbul’a geldim ve gerçekten çok güzel bir şehir aşık oldum diyebilirim. Burada, bu güzel şehirde hayallerimi yaşayabilmeyi çok istiyorum. O yüzdende 30 yaş altındaki genç bayanla tanışarak uzun süreli samimi bir arkadaşlık kurabilmeyi düşünüyorum. Yoğun bir iş hayatım olduğu için güzel bir arkadaşlıkla hayatın stresini iş hayatımın yorgunluğunu birlikte atabileceğim biriyle tanışmaya çok ihtiyacım var.

Ama şu an malesef sosyal hayatımda böyle biriyle tanışma imkanım yok. Çünkü zaten buraya kısa süre önce geldiğim için arkadaş ortamımda yok diyebilirim. Bu kadar güzel bir şehirde arkadaşsız, yapayalnız can sıkıntısı ile günlerim geçsin istemiyorum. Arkadaş çevrem olmayınca sohbet sitelerine fazla vakit ayırmaya başladım. Çünkü can sıkıntımı başka türlü gideremiyordum. Ancak sohbet sitelerindede istediğim kişiyle karşılaşamadım.

Her erkek gibi bende arkadaşlık yapacağım kadının güzel olmasını isterim, güzellik önemli değil dersem çokta dürüst davranmış olmam. Güzelliğin önemli olmadığını söyleyen kişileride açıkçası samimi bulmuyorum. Çünkü bu bizim elimizde olan bir şey değil herkesin gönlü kız arkadaşının güzel olmasını ister ve her kadında erkek arkadaşının yakışıklı olmasını ister. Ben kendim hakkımda yakışıklıyım diyemem kararı sizin vermeniz için fotoğrafımı koyuyorum. İstanbul’un ve Güngören’in keyfini birlikte yaşayabileceğimiz özellikle Güngören’deki genç bayan arkadaşların tanıtıcı mesajlarını bekliyorum. Sizlere ulaşabileceğim iletişim adresi veya numarası bırakırsanız mutlaka dönüş yaparım.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/gungoren-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*