Güzel Bayanlar Sitesi

Güzel bayanlarla sohbet, Sevgili arayan güzel ve çekici bayanlar, Güzel bayanların arkadaşlık ilanları, Güzel bayanlarla tanışma sitesi, Partner arayan olgun ve güzel bayanların telefon numaraları, Güzel bayanlarla arkadaşlık ve sohbet,  Ankara, İzmir, İstanbul ve Adana genç ve güzel bayanların arkadaşlık ilanları ve fotoğrafları, Güzel bayanlarla tanışmak isteyen olgun erkekler, Güzel bayanlarla tanışmak istiyorum diyen genç erkekler..

Güzel bayanların hayatına girmek her zaman kolay değildir. Güzel bir kadının hayatına girdikten sonrada işiniz hiçte kolay olmayabilir. Çünkü güzel kadınlar her zaman daha çok ilgi çeker ve bu da erkeğin hiç hoşuma gitmez. Çünkü her erkek kadının başkası tarafından ilgi görmesini istemez ve bunu kıskanır. Bu yüzden güzel kadınlarla beraberseniz iyi bir denge kurmalısınız,aksi halde ilişkiniz kısa süre sonra kangren olabilir ve ayrılık sizin için kaçınılmaz olabilir. Herşeye rağmen yinede her erkek sevgilisinin güzel olmasını ister. Bu bloğumuzda güzellik konusunda iddialı bayanların arkadaşlık ilanlarına yer veriyoruz.

💘Selam,Dul Bir Kadınım. Olgun ve Güzelim. Yakışıklı ve Zengin Erkek Arkadaş Arıyorum. 💘

Merhaba nasılsınız beyler, ismim Funda. Esmer güzel ve olgunum. Erkek arkadaş arıyorum. Konya’da çalışıyorum be 3 aydır buradayım. Yeniden evlenmek gibi bir niyetim yok. Bu yüzden de benim için erkeğin yakışıklı olması ve maddi sorununun olmaması önemli. Evlenecek birini isteseydim daha farklı düşünüp daha farklı kriterler ortaya koyabilirdim. Ama Öyle bir niyetim olmadığı için beni mutlu edebilecek, yakışıklı ve güvenilir birini arıyorum. Eski kocam beni hiç mutlu edemiyordu. Ne maddi olarak ne psikolojik olarak hiç rahat ve huzurlu değildim. Yakışıklı ve Zengin bir erkeği hak ettiğimi düşünüyorum.

Dekolte mini etek ya da transparan her türlü elbiseyi yerine ve ortamına göre giyerim ve ne giysem bana yakışır. Her ortamda çekici olabilirim. Yanımdaki erkeğinde çekici ve özellikli birisinin olmasını isterim çünkü çevredekiler tarafından şanslı kadın olarak görülmek isterim. Erkek kendini ne kadar şanslı hisseder bilemem ama ben kendimi şanslı hissetmek isterim. Güzellik konusunda iddialıyım ve baştan çıkaramayacağım erkek daha tanımadım. Her erkeği kendime hayran bırakabilirim. Her erkeğin gözlerini üzerime çevirmesini sağlayabilirim. Cilveli ve çok tatlı bir kız rolüne girebilirim. Yerine göre olgun bir kadın olurum. Tabi herşey yerine ve zamanına göre güzel.

Patavatsız ve üslupsuz erkek sevmem. Nerede ne yapacağını bilmeli erkek ve herşeyi ile kadınının yanında olmalı. Zoru görünce arkasını dönüp kaçan korkak erkek istemem. Erkeğin beni kıskanmasını isterim ama karışması ve kısıtlaması hoşuma gitmez. Herşeyden önce bana herşeyi ike güvenmesini beklerim. Tam olarak inanmadığım güvenmediğim erkeklede zaten işim olmaz. Konya dışındaki erkeklerle ilgilenmiyorum. Sadece Konya merkezde yaşayan beylerle tanışabiliriz. Kendine güvenen beyler mesaj yazsın tanışalım.

💘Merhaba Adım Melisa,Yurt Dışında Yaşıyorum. Olgun ve Yakışıklı Türk Erkek Arıyorum. 💘

Merhaba ismim Melisa. Hollanda’da yaşıyorum. Ailemle beraberim. Aslen Bursalı’yım ve 27 yaşımdayım. Kumral bir bayanım. Türkiye’ye her yıl gelme şansım olmuyor malesef. Hem çalışıyorum hemde okumaya devam ediyorum. İkisi bir arada olunca zaman ayırmak ve uğraşmak zor oluyor tabiki. Bu yüzden eğlenceli şeyler yapmaya ve kafamı dağıtmaya çok fazla zamanım olmuyor. Sadece akşamları uyumadan önce bir ya da iki saat kadar zamanım oluyor. O zamanda biraz sohbet ve arkadaşlık sitelerinde vakit geçiriyorum. Yalnızlığımı bu şekilde gidermeye çalışıyorum. Ancak bazen onlarda sıkıcı geliyor.

Daha çok heyecan veren duygular yaşamak istiyorum. Bir erkeğin beni sevmesi,değer vermesi, benim için birşeyler yaptığını görmek istiyorum. Belkide bu duyguyu hiç yaşamadığım için bunlar bana asla yaşayamayacağım hisler gibi geliyor. Bu duygular sadece bu satırlarda ya da benim hayallerimde kalsın istemiyorum. Gerçek bir aşk istiyorum. Tenimi ve ruhumu kavuracak kadar gerçek olmalı herşey. Hollanda veya Türkiye’den olgun bir erkekle tanışmak için buradayım. Ama Türkiye’den olursa daha çok mutlu olurum. Çünkü oradaki erkeklerin kadına daha çok değer verdiğini, daha çok önemseyip sahip çıktığını biliyorum.

Çevremde sanal ortamdan Türk erkelerle tanışıp aşk yaşayan hatta evlenen arkadaşlarım var. Onların ilişkilerine bakınca ne yalan söyleyim kıskanıyorum. Onlardan daha güzel olduğuma eminim ama onlar kadar şanslı olurmuyum bilmiyorum. Ailemin tek çocuğu olduğum için üzerine çok düşüyorlar. Tabi onlarada hak veriyorum ama biraz artık kendi hayatımı bağımsız yaşamak istiyorum. Artık çocuk değilim. Kadınlığımı en heyecan verici şekilde yaşamak benimde hakkım. Türk erkekleri beni çok etkiliyor. Tanışmak isteyen seviyeli erkekler bana mesaj bıraksın.

💘Selam Aşk Yaşamak İstiyorum. Sadece Yakışıklı ve Elit Beyler Yazsın, Numara Yazın Tanışalım.💘

Merhaba ismim Yasemin ve 30 yaşımdayım. İstanbul’da bir kamu kurumuna ait misafirhanede kalıyorum şimdilik. Buraya sadece 1 hafta önce geldim. İşten çıkınca biraz etrafı geziyorum ürkek adımlarla ama yalnız olmak hiç keyif vermiyor. Bu koca şehirde tek başımayım. Sanki bu şehir bir girdap gibi beni içine alıp yutacakmış gibi hissediyorum bazen. Hayattan hiç keyif almıyorum. Herşey sıkıcı geliyor. En çok keyif aldığım şeyleri yaparken bile çok çabuk sıkıyorum. Çünkü benim istediğim şey gezmek eğlenmek falan değil. Bana değer verip beni tüm  benliğimle saracak biriyle olmak istiyorum.

Bu tarz organlara aşina değilim. Bugün ikinci kez giriyorum. Yorumları mesajları okuyunca bir an neden olmasın dedim ve bende kendimi sizlere tanıtmaya karar verdim. Kendi resmimi koymakla umarım pişman olmam. Kızıl saçlı modern giyimli biriyim. Kızıl rengi seviyorum. Normalde saçlarım siyah ama. Aile ilişkilerim çok iyi değil. Özellikle abimle pek anlaştığım söylenemez. Öyle oluncada içimde büyük bir boşluk oluştu. Bunu dolduracak verdiği güvenle beni etkileyecek bir erkek arkadaş arıyorum.

Başka şehirlerden istemem sadece İstanbul lütfen. Uzaktaki biriyle neyi ne kadar yaşayabilirim ki. Hayatımız zaten sanal olmuş, bari aşkımız gerçek olsun. Kamu çalışanıyım ve erkeğinde hiç olmazsa doğru düzgün işi olsun isterim. Serseri mayınlarla uğraşamam. Gerçi onlarda nedense gelip hep buluyorlar ama bakalım umarım benim için bugünden sonra herşey daha güzel ve daha heyecan verici olur. Aşk konusunda çok şanslı değilim ama belki bu sefer şeytanın bacağını kırabilirim. Kendini bilen birileri varsa yazsın tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*