Hakkâri Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Adım Kübra. Kapalı Dul Bayanım. Seviyeli Sohbet Arkadaşı Arıyorum.

Selam, İsmim Kübra. Hakkari’de küçük bir çevrede yaşıyorum. Bu yüzden istediğim hayalimde olan bir hayattan çok uzak bir yaşantım var. Malesef bir evlilik yaptım ama fazla uzun sürmedi. İlk önce resmî nikah yapmadık ama çocuğum olacağını öğrenince mecburen resmi nikahta yaptık. Daha çocuğum doğmadan eşimden ayrıldım. Eski eşiminde boşandıktan sonra ne ben nede çocuğum umurunda olmadık. Türbanlı kutsal değerlere önem veren biriyim. Daha doğrusu bu şekilde yetiştim ve birazda çevremin etkisi ile kapandım. Burada olma amacım samimi bir sohbet arkadaşı bulmak ve onunla dertleşip biraz olsun kendimi iyi hissetmek için buradayım.

Bunu bana iyi geleceğine eminim. Esmer siyah gözlü kova burcuyum. Çok fazla gezip eğlenecek ortamım olmadığı için sanal dünya benim neredeyse gerçek dünyam gibi oldu. İnternette tanışarak değer verdiğim çok sayıda arkadaşım oldu. Hepsine kendimce bir değer verdim ama hiçbirine özel bir değer verecek duyguları yaşamadım ve o duyguyu hissetmedim. Buradan biriyle tanışıp zamanla güven sorununu asmış olsak dahi reel bir buluşma olabilir mi emin değilim. Bu yüzden şimdilik sadece sohbet arkadaşı istiyorum. Sohbet ederek birbirimizden etkilemişsek şartları reel buluşma için zorlayabilirim.

Her zaman yeni kişilerle tanışmaktan hoşnut olurum. Zaten sanal ortamın en güzel tarafıda bu. Çok arkadaş edindim ama bu kez farklı olsun özel olsun ve hatta o kişi içinde ben özel olmak istiyorum. Bem kendimi hiç özel hissetmedim. Evliliğim döneminde bile hissetmiş değilim. Genç bir kadın olarak değer verilmeyi istiyor olmam çok normal bu yüzden bunu açıkça dile getirmekten rahatsız olmuyorum. Bana yazmak isteyen kişinin hangi şehirden olduğunu önemsemiyorum. Her yerden yazabilirsiniz ama uzun süreli düşününce yakınlardan olmanız daha iyi olur. Mesaj yazın tanışalım.

Selam. Ezgi Ben. Hakkari’den Olgun Sevgili Arıyorum.

Hakkaride yaşıyorum. 2 çocuklu dul kadınım. İki kızım var ve biri 8 diğeri 14 yaşında. Benim yaşım 44 ve 168 boy 54 kilo minyon yapılı bir kadınım ve boğa burcuyum. Küçük kızım doğduktan kısa süre sonra dul kaldım. Eşim yani eski eşim düzgün temiz birisi değildi. Ceza evine girdi çıktı ve sonrasında boşandık. Çocuklarına zaten bakmıyor ve ben bakmasını öyle birinin kızlarıma yakın olmasını zaten istemiyorum. Uzun zamandır yalnız olduğum için çok bunaldım ve aşk yaşamak için sanal ortamdan biriyle tanışmak istedim. Hakkari’de bir lokantada çalışıyorum. İki çocuğum olduğu için onları rahat ettirmek adına mücadele vermek zorunda kaldım.

Bu tabi beni psikolojik olarakta yordu. Eminim ki kalbime heyacan veren birisi olursa hayata daha iyi adapte olabilirim. Hatta kendimi daha güçlü hissederek hayata daha çok sarılabilirim. Her zaman net ve açıksözlü birisi oldum. Buradada net bir şekilde söylüyorum. İstediğim şey evlilik falan değil kesinlikle. Sadece güvenip yanında kendimi mutlu hissedeceğim sevgilim olsun. Kalbimi ruhumu ona teslim edeyim isterim. Güzel çekici kadın olmadığımın farkındayım. Bakımlı olmaya çalışıyorum ama hayatın tüm yükü benim omuzlarımdayken kendime çok dikkat edemiyorum.

Güzel değilim diye hayallerimi yaşamaya çalışmaktan vazgeçecek değilim. Beni beğenen benimle olmak ve benimle beraber uzun samimi güven dolu bir aşk yaşamak güzel günleri beraber karşılamak isteyen varsa dürüst ve ciddi birisi olması şartı ile tanışıp konuşabiliriz. Tabiki sadece bir kişiyle arkadaş olabilirim ama bana yazanlar içinden en güvenilir bulduğum kişiye dönüş yapabilirim. Çok üstün özellikler aramıyorum erkekte, bana zarar vermeyecek birisi olursa yeterli benim için ve beni mutlu edebilsin sadace bunları bekliyorum erkekten.

Selam. Nuray Ben. Samimi Düzgün Bir Erkekle Arkadaşlık Kurmak İstiyorum.

Selam arkadaşlar, adım Nuray,doğu kökenliyim ve Hakkari’de yaşıyorum, yaşım 30 ve bekarım. Burada küçük bir işletmede çalışıyorum. Kazancım bana yatıyor zaten çok gezen çok alışveriş yapan bir kadın değilim. Küçük mütevazi bir dünyam var içinde kendi halinde yaşadığım. Belkide bu yüzden huzurluyum ama mutluluk ve aşk konusunda çokta şanslı olduğumu söyleyemem. Daha önce aşk kapımı bir kez çaldı ama o ilişkim malesef hiç istemediğim şekilde bitti. Birine güvenmek bu kadar zor olmamalı, güven duymadan şüphe ile yaşamayı sevmiyorum.

Bu yüzden insanlara güvenmeyi tercih ediyorum ama bu güveni kötüye kullanmaya kalkan olursa günün sonunda kaybeden ben olmam bunu biliyorum. Kitaplar hayatımda önemli bir yer tutar. Bu yüzden biriyle arkadaş olacaksam onunla her anlamda uyumlu olmak ve beraber zaman geçirirken ortak yönlerimizin çok olmasını isterim ve bu yüzdende okumayı seven kültürlü erkekle daha iyi uyum sağlayabiliriz. Kitap okumayan erkek kültürsüz diyemem elbette ama eğlenceden ziyade bu tarz konulara önem veren dikkat eden ve önemdeysen erkek isterim hayatımda.

Normalde gezmeyi sevmem ama sevdiğim kişilerle doğal güzellikleri olan yerleri gezmeyi severim. Lüks ve marka takıntım yok. Daha sade ve şatafattan uzak yaşamayı seviyorum. Kız arkadaşınızın çok hareketli falan olmasını istiyorsanız o ben değilim baştan söyleyim. Dışarıdan üniversite okuyorum, örgün olarak okuma imkanım olmadı malesef ama kendimi geliştirmek adına bir şekilde eğitim hayatıma devam etmeye çalışıyorum. Bu bitince ikinci üniversite olarak farklı bir bölüm daha okumayı düşünüyorum. Benim gibi sade ve huzurlu yaşamayı seven samimi düzgün biriyle tanışmak istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*