Hakkari Dul Bayanlar

Merhaba,Hakkari’den Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Elvan.Hakkari’de yaşıyorum ve 33 yaşımdayım. Yanlız yaşıyorum. Özel bir hastanede yöneticilik yapıyorum. Daha önce evlilik yapmadım. Ama sanırım artık zamanı geldi diye düşünüyorum. Belli bir yaştan sonra evlenmek biraz daha zor olur. Artık ciddi ve seviyeli bir ilişki kurmak daha mantıklı olacak galiba. Bu zamana kadar duygusal ilişkileri sevmiyor ve açıkçası daha çok hayatın tadını çıkarmaya ve heyecanlı anlar yaşamaya dönük mantık gerektirmeyen hatta duyguda gerektirmeyen ilişkilerdi. Ama hayat heyecan duymaktan ve eğlenmekten oluşmuyor sadece.Daha uzun vadeli düşündüğüm zaman artık evlenmem gerektiğini düşünüyorum. Sosyal çevremde hayalimdeki, bana uygun olduğunu düşündüğüm biri yok. Zaten kısıtlı bir çevrem var ve kafama göre biri yok malesef. Sanal ortama karşı bir önyargım yok. O yüzden şansımı birde burada denemek istedim.

Oğlak burcu kadınıyım. Dış  görünüş olarak galiba biraz sert görünüyorum. Çok konuşkan hoş sohbet ve eğlenceli biri olduğum söylenemez. Tabi bu birazda eğlenceden ne anladığınıza bağlı. Sıradan tekdüze bir yaşamım var. Sade ve basit yaşamayı seviyorum. En azından bu şekilde başım ağrımıyor. Temizlik benim için çok önemli ve özellikle sigara kullanmayan birini istiyorum. Yani ne bileyim burada da herşeyi yazmak olmuyor ama yanımda kül tablası  ile gezmek istemiyorum anlayın işte. Çok nadir alkol alırım. Yani o da özel günlerde bir kadeh şaraptan öteye gitmez. Evlenmeyi düşünen birinin dış görünüşe çok takılmaması gerek ama yine de insan erkeğine baktığında şöyle içindeki yağlar erisin, koluna girip bir mekana girdiğinde gururla bu benim eşim dercesine tabi birazda kasılarak yürümeyi hak etmelidir.Yani azda olsa erkek yakışıklı kadında tabiki güzel ve bakımlı olmalıdır. Gerçekci olmak gerekirse kadın erkeğini mutlu etmeyi bilmeli ve erkeğin ruhuna hitap etmelidir. Tabiki erkekte kadını mutlu etmek için herşeyi yapabilmeli ve asla sadakatinden taviz vermemelidir. Olgun ve uzun süreli seviyeli hatta evliliğe dönük ilişki yaşamak isteyen ve Hakkari’de yaşayan elit beylerin mesajını bekliyorum. 

Hakkari’nin Sadece Elit Beyleri Lütfen. 

Merhaba ismim Nagehan. 41 yaşımdayım, dul ve yanlız bir bayanım. Daha önce yaptığım bir evliliğim ve bu evlilikten bir oğlum var. Çocuğum babasının yanında. Eski eşimde bende eğitimli ve modern kişilerdik ve gayet medeni bir boşanma oldu. Sonuçta bir çocuğumuz var ve ne olursa olsun onun geleceğini düşünmek zorundayız. Bu yüzden çocuğumuzun olumsuz etkilenmemesi için sık sık  bir araya geliyoruz.

Boşandıktan sonra hiç bir erkekle duygusal bir beraberliğim olmadı. Böyle birşey ne aklıma geldi ne de içimde öyle bir his oluştu. Arkadaşlarım ve ailem her zaman yetti bana. Ya da ben yettiğini sanmışım. Pandeminin de etkisi ile kısıtlandığımız bu günlerde zaten çokta heyecan vermeyen hayat iyice sıradanlaştı ve yaşamak adına bize birşey kalmadı. Evliliğimin son birkaç yılıda zaten oldukça sıkıcı geçiyordu. Üzerine uzun zaman hayatıma kimsenin girmemiş olması ve birde pandemi kuralları gelince yaşamak benim için sadece nefes alıp  vermek oldu.

Oysa hayat çok kısa ve kaybedecek zamanımız da yok mutlu olmak için. Bir kadını neyin mutlu edeceğini ve genel anlamda nelerden mutsuz olacağını bilen biri olmalı benim hayatımda. Çünkü ben bir erkeğe sürekli mutlu olmak için ne istediğimi anlatmak istemiyorum. Veyahut da nelerden hoşlanmayacağımı anlatarak kendimi yormak istemiyorum. Kadın ruhundan anlayan eğitimli ve kültürlü biri olmalı. Yaş olarak benden çok büyük olsun istemiyorum. Biraz daha genç ve dinamik birini istiyorum ama kadını madden ve manen tatmin edebilecek biri olmalı. Bana uygun Hakkari’de yaşayan beyefendiler bana mesaj bırakabilirler.

Hakkari’den Seviyeli ilişki isteyen Biriyle Tanışmak İstiyorum. 

Merhaba ismim Asena ve 26 yaşımdayım. Boyum 174 ve 53 kiloyum. Üniversiteyi yeni bitirdim ve bir avukatlık ofisinde stajyer avukatlık yapıyorum. Küçük yaşımdan bu yana beni amcamlar büyüttü ve beni okuttular. Bu anlamda onların hakkını hiç bir zaman ödeyemem. Ama ne olursa olsun gün gelir sevdiklerinizden ayrılmak zorunda kalırsınız. Bunca yıldır onların üzerine yük olduğumu düşünerek yaşadım ve her zaman bunun mahçubiyetini yaşadım. Artık kendi ayaklarımın üzerinde durabilirim ve onların üzerinde bu yükü almak istiyorum. Bunun zamanının geldiğine inanıyorum.

Sakin ve duygusal biriyim. Erkeğinde duygusal, merhametli,vicdanlı ve en önemlisi aile kavramına inanan ve bir  yuva kurma konusunda kararlı, bir o kadar da aile hasreti çeken biri olmalı ki, beni anlasın ve benimle aynı hisleri paylaşabilsin. Ben bir yuva kurmak ve eşimi de mutlu etmek istiyorum. Beraber mutlu olalım, ağlayacaksak birbirimizin gözyaşlarını silelim, güleceksek eğer birlikte gülelim. Lüks yaşama hırsım yok ve aza kanala etmesini bilirim. Ama maddiyat olmadan da hiç birşey olmuyor. O yüzden en azından düzenli işi olan biri olsun istiyorum. 30 yaş civarı dürüst biri ile tanışmak istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*