Hakkari Erkek Arayan Bayanlar

Hakkari erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Hakkari erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 29, 2022
0
1858

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Hakkari’den Evlenmek İçin Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Nalan. 37 yaşımdayım ve bekar bir kadınım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Boyum 175 ve 65 kilo oğlak burcuyum. Kendi halinde sessiz sakin biriyim. Hayatımda benim gibi sessiz, sakin ve genel olarak huzurlu diyebilirim. Bazen huzurumuzu kaçıran tatsız olaylar yaşayabiliriz tabiki ama hayatımdan huzur bozan şeyleri kolaylıkla çıkartırım için genel olarak huzurlu bir yaşamım var. Bazı şeyler için kısmet deriz ya hani, benimde bu zamana kadar kalmamın tek nedeni kısmet diyebilirim. Bazen ben istemedim, bazen ailevi yada maddi problemlerden dolayı kaldı derken bu yaşıma kadar evlenmeye fırsat olmadı. Önceleri evli çiftleri dışarda, belki bir mağazada ya da eve misafir geldiklerinde onlara imrenir ve bende isterdim. Bir eşim olsun koluna gireyim, onunla gezelim falan ama artık evliliğe bakış açım biraz değişti. Evlenmek için çok hevesli değilin çünkü evlilik pek hayallerimizdeki gibi birşey değil bunu biliyorum. Ama istesekte istemesekte evlenmek ve bir aile kurmak zorundayız. Her geçen gün biraz daha zorlaştırabilir benim için aile kurmayı. Daha fazla geç kalmadan kendime göre birini bulmak ve aile olmak istiyorum.

Çok konuşkan çok eğlenceli biri değilim. Müzik dinlemeyi, kitapları ve hayvanları severim. Küçük bir bahçemiz var, hobi bahçesi gibi bazen orada birşeyler yaparak stres atmaya ve rahatlamaya çalışırım. Hayatıma giren çok fazla erkek olmadı. Lise aşklarını ilişkiden saymıyorum ve okul bittikten sonrada ciddi diyebileceğim sadece bir ilişkim oldu ve onunlada uzun süren bir aşkımız oldu. Ama kader bir şekilde bizi ayırdı ve zaman herşeyi tükettiği gibi bizim sevgimizide yıprattı yordu ve tüketti. Zaten bizim buranın yani doğu kültürü dediğimiz toplum yapısında öyle her ay sevgili değiş falan çok mümkün değil. Olursa uzun soluklu olur,olmazsa da yanlızlığa mahkumsunuz tıpkı benim yıllardır olduğum gibi. Benim sakin ve dürüst  yalansız ve sadık olacağına inandığım birini bulursam fiziksel ve maddi konulara çok takılmadan, evlilik düşünebilirim. Hakkari ve çevresinden bana uygun, benim gibi bekar erkekler yazabilirler. 

Hakkari erkek arayan bayanlar, Çukurca evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları,  Şemdinli erkrk arayan türbanlı ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Yüksekova olgun erkek arayan genç kızların whatsapp numaraları, Derecik erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Hakkari seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanlarla sohbet, Şemdinli üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Çukurca ikinci baharını yaşamak için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Hakkari’den Olgun ve Zengin Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Derya,25 yaşımdayım ve Hakkaride yaşıyorum. Aslen Tokatlı’yız ama babamın işinden dolayı buradayız. Aslında babam bizi Tokat’a yerleştirmek ve buraya kendi yanlız gelmek istedi ama onu yanlız bırakmam içimize sinmezdi ve rahat edemezdik. Tarihi ve kültürel konulara biraz ilgim olduğu için gördüğüm ve gezdiğim her yeni şehir bana ayrı bir keyif veriyor. Hakkari’de olmak ve doğu  kültürünü hem görmek hemde yaşamak ayrı bir tecrübe kattı bana. Yaklaşık 1 yıldır buradayız. Kendime göre birkaç arkadaş buldum. İlk günlerdeki gibi çok sıkıcı geçmiyor hayat ama çok  hareketli ve neşeli yaşamayı seven biri olarak bunlar yetmiyor bana. Ne kadar cevreniz geniş olursa olsun size aşkı yaşatacak biri yoksa hayatınızda aslında hep biraz eksiksiniz demektir. Ben kendimi eksik ve yanlız hissediyorum. 

Gezmeyi, alış veriş yapmayı, araştırma yapmayı severim. Çok romantik biri olduğum söylenemez. Ama romantizmi bana yaşatacak birini isterim. Bu zamana kadar ailemden birşey saklamadım. Bu saatten sonrada arkalarından gizli saklı iş çevirecek değilim. Erkek arkadaşım olursa bunu bilirler.  Tanımaz ve tanışmazlar ama kimdir nedir bilirler. Bu yüzden herhangi biri ile arkadaşlık kuramam. Herşeyden önce beni aileme mahçup etmeyecek, seviyeli, kültürlü biri olması gerekir. En azından her konuda olmasa bile bazı konularda ortak noktamız olmalı ki, beraber birşeyler yapabilelim. Aynı dili konuşmak aynı pencereden bakmak benim için önemli. Bunu yapamadığımız zaman o ilişki fazla uzun ömürlü olmuyor. Sosyal çevrem kısıtlı olduğu için hayalimdeki kişiyi sanal ortamda aramak zorunda kaldım. Umarım dürüst ve aradığım gibi biri çıkar karşıma. Hakkari ve çevresinden olgun, kültürlü ve varlıklı bir erkek arıyorum. 

Hakkari’den Seviyeli ve Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Sibel.35 yaşımda biriyim ve Hakkari merkezde kızımla birlikte yaşıyorum. Kızım daha çok küçük ve onu çok seviyorum. En sıkıntı süreçlerde onun varlığı ile kendimi güçlü hissettim ve ayakta kalmayı başardım. Aslında boşanalı çok uzun zaman olmadı ama evliyken dahi sevgiye ve aşka hasret kalmış biri olarak daha fazla kendime acı çektirmek istemedim. Yeniden bir ilişkiye başlamak için biraz maddi manevi kendimi toparlamak daha mantıklı gibi gelsede hayatın sıkıntısı hiç bitmediği için daha fazla beklemek istemedim. Belki yeni bir ilişki psikolojik olarakta bana iyi gelir. Sonuçta bende herkes ve her kadın gibi sevgiyi ve aşkı yaşamak, aşık olduğum adam için özel olmak isterim. Vaktimin çoğunu kızımla birlikte geçiriyorum. Tabi iş hayatı beni biraz zorluyor.

Hakkari’de daha ne kadar kalırım bilmiyorum ama sanırım bir süre daha buradayım. Kızımın babasından çok uzak kalmasını istemiyorum. Onun dışında burada kalmak için bir neden yok. Burada kaldığım süre içinde se kendime kapanıp yaşamak istemiyorum. Buraya dair güzel anılarım olsun istiyorum. Güzel zamanlar geçirip karşılıklı sevgi saygı ve hoşgörü içerisinde kırıp dökmeden kimseyi mutlu olmak hiç olmazsa hayatı biraz daha yaşanabilir kılmak istiyorum. Ancak benim için beraber olacağım kişinin eğitim seviyesi, hayata bakışı ve güvenilir olması önemli. Bu yüzden buradan tanışacağım biriyle önce bir süre telefonda falan konuşmam ve tam emin olduktan sonra gerçek manada o kişiyi hayatıma almam gerekir. Olgun ve seviyeli, Hakkari’de yaşayan kültürlü bir erkek arıyorum. Uygun kişiler mesaj bıraksın. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here