Hakkari Evlenmek İsteyen Bayanlar

Hakkari evlenmek için olgun sevgili arayan dul erkekler, Çukurca dini evlilik yapmak isteyen ve olgun türbanlı bayan arayan zengin erkeklerle tanışma, Derecik evlenmek için zengin erkek arayan genç ve güzel kızların evlilik ilanları ve profil fotoğrafları, Şemdinli evlenmek isteyen ve olgun erkek arayan Suriyeli göçmen bayanlar, Yüksekova 60 yaş üstü ikinci baharını yaşamak isteyen olgun erkekler ve bayanlarla sohbet..

Bu sayfamızı Hakkari’den evlenmek isteyenler için açmış bulunuyoruz. Aylar önce ilan vermiş bir erkek yada bayan şu an için bir ilşkiye başlamış ya da bu süreçte evlenmiş olabileceği için geçmişte ilan veren kişilerin ilanlarına sayfamızda yer vermeyi uygun bulmuyoruz. Bu nedenle en güncel ilanları sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Sitemiz ilan vermek isteyen ve bunu seviyeli bir şekilde yapmak için kararlı olan herkese açıktır. Ziyaretçilerimizin daha güvenli ve seviyeli bir ortamda tanışması ve sohbet edebilmesi bizim için önemlidir. Bu nedenle içerisinde argo yada hakeret benzeri cümleler geçen ilanlara yer vermiyoruz.

💌Merhaba İsmim Berivan.32 Yaş ve 178 Boy,69 Kiloyum.Hakkari’de Yaşıyorum ve Evlenmek İçin Buradayım.💌

Merhaba Berivan ben. Hakkari’den yazıyorum.32 yaşımda esmer biriyim. Neşeli ve sevecen,sıcakkanlı bir karakterim var. 18 yaşımda bir evlilik yaptım. Kocam biraz alkol bağımlısıydı ve bana sürekli şiddet uygulardı. Ettiği hakaretleri daha saymıyorum bile. Yıllarca çocuğum için birazda mecbur olduğum için onun hakaretkerine ve iğrenç tavırlarına katlanmak zorunda kaldım. Çünkü gidecek ne bir yerim vardı, nede sığınacak bana sahip birisi vardı. Ondan ayrılınca hayat benim ve oğlum için çok zor olacak, hayatta kalmamız imkansız falan gibi bir psikolojiye girmiştim. Boşandıktan sonra bir süre çok zorlandım.

Boşanmamda zaten çok kolay olmadı. Ama sonuçta bir şekilde zorda olsa kurtuldum o berbat hayattan. Şimdi oğlumla küçük bir evde kendi halimizde yaşıyoruz. Özel sektörde iş buldum bir tanıdık vasıtası ile. Işimdende hayatımdanda memnunum. En azından artık şiddet görmüyorum. Oğlumla kendime iyi bir gelecek hazırlamak için uğraşıyorum. Oğlumun benim gibi hayatın zorluklarını görmesini istemiyorum. Küçük yaşta bunları yaşamayı hak etmiyordu ama onunda kaderi böyleymiş. Artık bizim için umarım zor günler geride kalmıştır.

Çocuğum daha çok küçük olduğu için onu mecburen komşularıma bırakıp işe gitmek zorunda kalıyorum. Bu şekilde içim hiç rahat değil ama bu şekilde yaşamaya mecburum. Bir şekilde birinin para kazanması gerekiyor. Bu şekilde yaşamak kolay değil. Bu yüzden evlenmek istiyorum. Bir çocuklu bir erkek kabul edebilirim. Evlenmiş boşanmış birini arıyorum. Hiç evlenmemiş olursa sorun yaşayabiliriz. Bu yüzden benim gibi dul kalmış birinin olması daha iyi. Çocuklu bir bey olursa onun çocuğuna kendi çocuğumdan daha iyi bakarım. Çünkü onun sorumluluğunu almak daha zor olur. Beni bu şehire bağlayan birşey yok. Anlaşabileceğim güvenilir biriyle her yerde yaşarım.

💌Adım Erdal.Hakkari’de Yaşıyorum. 32 Yaşımdayım ve Bekarım. Evlenmek İsteyen Ciddi Birini Arıyorum.💌

Selamlar,Erdal ben. 32 yaşımdayım. Hakkaride dolmuş şoförlüğü yapıyorum. Araç ve çalıştığım hat kendime ait. Gelir düzeyim fena sayılmaz. En azından sıkıntı yaşamıyorum. Şimdi kadınlar genelde erkeğin cüzdanına bakarak evlenip evlenmeyeceklerine karar veriyorlar. Bu konuda biraz haklı olabilirler ama ben duygusal birisi olduğum için çok doğru bulmuyorum. Açık söylemem gerekirse duygusal olsamda,öyle kibar mütevazi birisi değilim. Maço dediğiniz erkeklerdenim. Daha önce sevdiğim aşık olduğum kadınlar oldu ama hiçbiri evliliğe dönük ilişkiler değildi.

Biraz geç evlenmek istedim çünkü evlendikten sonra hayatımın ister istemez kısıtlanacağını biliyorum. Bu birazda evliliğin doğasında olan bir durum. Bu kısıtlanmayı ne kadar geç yaşarsam kar diye düşündüm galiba. Ama artık yalnız kalmaktan her işi tek başıma yapmaya çalışmaktan yoruldum. Akşama kadar yollarda direksiyon başında oluyorum. Akşam olunca benimde bir bekleyenim olsun, sıcak bir yuvam olsun istiyorum. Kimse eşinin çirkin olmasını istemez herhalde,bu yüzden güzel bir bayanla tanışmakistiyorum. Güzel ama efendi, aile terbiyesi almış,varlığıda yokluğuda bilen anlayışlı bir bayan istiyorum.

Ailemle beraber yaşıyorum ben. Kalabalık bir ailem var ve birbirimize çok tutkun bir aileyiz. Benden büyük abim evlendiğinde onun eşi bizim ailemize gelin gibi değil arkadaş dost gibi oldu. Eminim benim eşimde aynı o şekilde olacaktır çünkü, ailem çok dost canlısıdır. Özellikle gelinlerini çok sever ve bir emanet olarak görürler. Bu yüzdende asla ve asla ne benden nede ailemden zarar görmezler. Varsa Hakkari veya çevresinden efendi ve hanımefendi karakterli bir bayan evlenmek için tanışabiliriz.

💌Adım Dilara.Hakkari’de Memurum.Kamuda Çalışan Biriyle Tanışmak ve Evlanmek İstiyorum.💌

Merhaba 38 yaşımdayım ve bekarım. Hiç evlenmedim şimdiye kadar. Halada düşünmüyordum aslında ama bazı içgüdüsel hislere yenik düştüm galiba. Hareket ve heyecanı her zaman seven bir kadın olarak evlenmeyi kendime ve yaşam tarzıma aykırı görmüşümdür hep. Kimseye bağlı olmadan yaşamayı seviyorum ve bu yaşıma kadarda bu şekilde yaşadım. Ailemde Hakkari’de olmasına ve yalnız yaşamama karşı çıkmalarına rağmen kendi ayaklarımın üzerinde durdum her zaman. Başkalarının yaşam tarzına göre, onların istediği şekilde ve onların fikirlerine göre yaşamayı kendime aykırı buldum her zaman.

Ancak beni evliliğe yönlendiren tek neden çocuk sahibi ve anne olma arzum oldu. İçimdeki bu duyguya karşı koyamadım. Bunu hayatta herşeyden çok istiyorum. Bir oğlum ve bir kızım olsun ve elit bir beyefendi evimizin babası olsun isterim. Bu şekilde bir hayat kurabilirsem kendime sanırım hayattan istediğim herşeyi almış olurum. Kamu çalışanı olgun ve hiç evlenmemiş birini düşünüyorum. 15 yıllık memurum ve evim arabam var. Maddi bir problem evlilik için benim açımdan yok. Ben her türlü hazırım bu evliliğe.

Evlilik söz konusu olunca bir erkeğe güvenmek kolay değil. Bunu nasıl başarırsınız bilemem ama güven herşeyin önünde benim için. Evlenmiş ve boşanmış birini kabul etmiyorum. Kimsenin ikincisi olmak istemem. Evlilik gibi bir konuda bunu kabullenemem. Madem ilkleri yaşamak zorundayız, herşeyimizle ilk olmasını isterim. Sağlık kurumunda çalışıyorum ve başka bir yerde çalışmam tayin istemem sözkonusu değil. Bu nedenle Hakkari’de yaşayabilecek birinin olması şart. Sadık güvenilir ve kendine güvenen olgun biri varsa tanışmak isterim.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/hakkari-evlenmek-isteyen-bayanlar/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*