Hatay Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selam. Evlilik Amaçlı Zengin Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba Sude ismim. Hatalıyım, bekar 28 yaş esker kadınım. Güzel olduğuma inanıyorum biraz fazla kilom olabilir ama beni çirkin ve itici gösterecek kadar değil. Aşık olmak sevmek birine değer vermek elbette çok güzel duygular ama ben bunların kalıcı olduğunu düşünmüyorum. Her sevgi her aşk zamanla biter. Aşkın ömrünü uzatabilirsiniz belki yaşama biçiminize göre ama illaki her aşk birgün bitiyor. Ama mantıklı bir ilişki kurarsam belki aşkı sonuna kadar yaşayamam ama hiç değilse huzurlu olurum. Bu yüzden mantık evliliği bana uygun. Şimdilik çalışmıyorum ama vetenerim normalde ve ileride evlendikten sonra kendi kliniğimi açarak çalışmak isterim.

Evde oturan akşam kocasının gelmesini bekleyen bir kadın olarak evlilik yaşamak istemiyorum. Evliliğe dair en büyük hayalim eşimle birlikte avrupa ülkelerine tatile gitmek. Dağ doğa gibi yerleri çok sevmiyorum. Ama denize aşığım diyebilirim ve deniz kenarında vakit geçirmeyi severim. 30 yaş üzerinde maddi sorunları olmayan düzgün bir kişiliğe sahip olan ve niyeti gönül eğlendirmek değilde gerçekten evlenerek aile kurmak isteyen herkes bana yazabilir ve kendisini tanıtabilir. Ama tabi bu her yazana cevap vereceğim anlamına gelmesin.

Dikkatimi çeken ve kendime yakın hissettiğim kişiye yazarım ancak. Ben erkeğine sevdiği adama aklından dahi geçirmeyecek kadar sadık olabilen bir kadınım ve sadakat konusunda benim kafar titiz erkek isterim. Her insan ikinci bir şansı hak edebilir bazı konularda ama aldatılmak konusunda asla taviz veremem. Çocuk sahibi olmayı çok istiyorum ama evlendikten sonra hemen çocuk istemiyorum. Çocuk bakmak yorucu bunu biliyorum bu yüzden biraz evliliğin keyfini çıkarmak sonrasında çocuk sahibi olmak isterim. Gönlümden geçen bir kız bir erkek çocuk ama kısmet tabiki. Yeterki huzurlu bir evliliği beraber yaşayacağım kahramanımla tanışma fırsatım olsun.

Selam. Adım Ayşe. Çocuklu Dul Kadınım Arkadaş Arıyorum.

Merhaba yaşım 35 Hatay’dan yazıyorum. Bir erkek çocuğum var ve onunda sağlık sorunları var. Çocuğumun sağlık sorunları olunca eşimle aramız açıldı çünkü çocuğu ile ilgilenmek ona zor geldi. Ama ben ne olursa olsun evladım için sonuna kadar mücadele etmeye kararlıyım. Ona hem annelik hem babalık yapabilirim ve kendimde bu gücü görüyorum. Ama ne kadar güçlü olsamda gün geliyor benimde hayata karşı gardımın düştüğü anlar oluyor. Böyle zamanlarda bir dosta sırdaşa derdimi dinleyecek elinden bir şey gelmese bile dinleyecek birini arıyor gözlerim.

Her ne olursa olsun en kötü şartlarda bile beni bırakmayacak kadar güçlü kararlı ve samimi bir arkadaş istiyorum. Oğlumun tedavisi için sık sık İstanbul’da bir hastaneye gitmek zorunda kalıyorum. Bu beni hem maddi olarak hemde fiziken ve ruhen çok yoruyor. Oğlum için bütün bunlara göğüs gerebilirim dayanırım ama hayata karşı kendimi daha güçlü hissetmem için kalbimin heyecana ruhumun ilgiye ve sadakate ihtiyacı var. Fotoğrafta görmüş olduğunuz kişi benim ama saç rengim psikolojik durumuma göre değişiyor. Saçlarınla ilgilenmeyi boyamayı ve vücudumda alıştığımın dışında farklılıklar yapmayı severim.

En kolay değişiklik haliyle saçlarda oluyor. Gözlerimide çok seviyorum rengini herkes çok beğeniyor ama bence bir insan karakteri ile beğenilmedi şeklinde düşünüyorum. Erkekten maddi olarak bir şey beklemem söz konusu olmaz çünkü ben o tarz kadınlardan olmadım,olmakta istemem. Ama açıkca söylemek isterim ki oğlumun tedavi masrafları çok fazla olduğu için maddi olarak benim bir ilişkiye katkıda bulunmam imkansız. Bunu bilmenizi isterim. Sabahları değil ama akşamları yürüyüş yapmayı seviyorum. Özellikle çalışmadığım hafta sonlarını mutlaka dışarıda geçirmeyi severim. Beni anlayacak değer verip sadık kalacak biriyle hayat daha güzel olabilir.

Selam. Mehtap Adım.36 Yaş Bekar Kadınım. Elit Beyle Tanışmak İstiyorum.

Hatay merkezden herkese selamlar arkadaşlar. İlan vermeden önce sayfanızı biraz inceledim ve buradan sağlam bir aşk dostluk çıkar mı bunu bilemeyiz ama denemekten zarar gelmez. Bu yaşıma kadar hiç evlenmedim çünkü erkekler konusunda çok dikkatli ve seçici davranıyorum. Bundan öncede aşık olduğum değer verdiğim çok az sayıda erkek olmuştur. Genel olarak zaren erkekleri kendinden uzak tutan biriyim ama ne de olsa kadınım ve benimde yer yer kalbim ve ruhum bir erkeğin varlığına ihtiyaç duyuyor.

Arkadaşlık ve sohbet sitelerinde vakit geçirmeyi seviyorum çünkü başkalarının hayat hikayelerini okumak yada sohbet ederken onlardan dinlemek hoşuma gidiyor. Ama bu sefer istedim ki başkaları benim hayat hikayemi okusunlar bilsinler ve Mehtap isminde yalnız bir kadının varlığını bilsinler. Bir reklam ajansında çalışıyorum. Kazancım fena sayılmaz beni rahat ettirecek kadar kazanıyorum. Annemle beraber Hatay merkezde kendimize ait evde yaşıyoruz. Annemde bende kedileri çok severiz üç tane kedimiz var beslediğimiz. Bana kalsa daha fazla abartıp birkaç tane daha alabilirim ama ben olmadığım zamanlar annem biraz zorlanabilir bakmakta.

Babamı kaybettikten sonra annemde bende uzun süre kendimize gelemedik. Birbirimize belli etmemeye güçlü görünmeye çalışsak bile biliyorum ki ikimizin içindeki boşlukta hiçbir zaman dolmayacak. Zamansız bir ayrılık oldu ve babamın gidişi ile eskiye göre daha duygusal bir kadın oldum. Önceden bu kadar hümanist düşünmezdim ve çevremde ukala birisi olarak bilinirdim. İnsanların benim için ne düşündüğü benim umrumda olmazdı ama artık öyle düşünmüyorum. Çevremdekilere ve onların fikirlerine daha çok değer veriyorum. Sadece yanıma yakışan elit bir erkek arkadaşla güzel bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Bunun için mesajınızı bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*