Hatay Dul Bayanlar

Selam,Hatay’dan Olgun ve Dürüst Biriyle Tanışmak İstiyorum. 

Merhaba ismim Ayşen. 41 yaşında dul bir bayanım. Ailemle birlikte yaşıyorum. Çocuğum yok. Küçük bir sosyal çevrem var ve bu küçük dünyamda mutlu olmaya çalışıyorum. Ketum biri olduğumu söylerler hep, derdimi sorunumu anlatmayı fazla sevmem. Daha çok içimde yaşamayı tercih ediyorum. Çünkü birine sorununuzu anlattığınız zaman gün geliyor, bugün samimi ve dost olduğunuz biri ile aranız açıldığında insaların eline bir bakıma size karşı kullanması için koz  vermiş oluyorsunuz. Bunu defalarca tecrübe etmiş ve bedelini ödemiş biri olarak tekrardan aynı hataları yapmaya  niyeti yok. O yüzden kendi derdimi kendim çözmeye çalışırım her zaman ve başkalarının da bunu bilmesine gerek yok. Zaten anlatmak neyi çözer ki. Ama insanın hayatta herşeyini güveneceği biri de olmalı. İşte bende tam olarak bu yüzden buradayım. Bazen hiç tanımadığımız birine içimizi dökmek, derdimizi paylasmak isteriz. Bu çoğu zaman iyi gelir çünkü böyle birine herşeyi anlatabilirsiniz. Sorunlarımızı anlatmak tabiki sorunları çözmüyor ama psikolojik olarak rahatlatıyor.Burada bulunma amacım belki dertleşehileceğim biri ile tanışmak, belki iyi bir dost bulabilmek hatta belki de beraber mutlu olabileceğimiz bir aşk bulabilmek. Daha en baştan bir sınır koymak istemiyorum. Çünkü ne olacağımızı tanıştıktan sonra ki tavırlarımız belirleyecek. Belki hiç birşey olacağız belki de onsuz yapamam diyerek, o olmadan nefes alamadığım biri olacaksın. Ne olmak istiyorsan ona göre davranmalısın.

Hatay’da kurumsal bir mağazada çalışıyorum. Kendime yetecek kadar kazanıyorum. Olgun ve dürüst biri ile tanışmak istiyorum çünkü dürüstlük bir kadın için çok önemli. Hangi kadın yalanlar içinde bir aşk yaşamak ister ki. Bu yüzden ne olursanız olun ama bana karşı asla yalan söylemeyi denemeyin. Karizmatik ve sportif erkeklerden hoşlanıyorum. Lütfen sadece Hatay’da yaşayan beyler mesaj atsın. Uzak şehirlerde biriyle olmak bir bakıma sanal bir aşk yaşamak demek. Herşeyimiz sanal olmuş, en azından sevgimiz olsun gerçek ve dokunulabilir olsun istiyorum. Buraya iletişim yazmam uygun olmaz sanırım. Kendinizi tanıtarak iletişim kurabilirsiniz.

Hatay’lı Olgun ve Elit Beyler, Zor Bir Kadına Cesareti Olan Yazsın. 

Merhaba herkese, ismim Arzu ve 35 yaşımdayım. Aslan burcu kadınıyım. Son derece bakımlı ve çekici biriyim. Her erkeğin hayal edeceği ama sadece hayal edebilecekleri zor bir kadınım. Kadınların çoğu erkekler için zordur ama benimle beraber aşk yaşamak için çok sıradışı biri ve çok sabırlı olmalısınız. Boyum 178 ve 56 kiloyum. Hatay merkezde özel diş  kliniğim var. Daha önce çok kısa süren bir evliliğim oldu ve iyiki de bitmiş diyorum. Çünkü özgürlük güzel şey. Evlilik hayatın ve aşkın heyecanını bitiriyor. Bir süre sonra ütü yaparken  akşam ne yemek yapsam diye düşünmeye başlıyorsun. Kısacası evlilik bana göre değil bunu anlamış oldum. Heyecan verici bir aşk yaşamak istiyorum. Elit ve olgun biri olmalı.

Kaprisli bir bayanla baş edebilecek, güçlü ve sabırlı biri olmalı. Ağır ve oturaklı erkeklerden hoşlanıyorum. Ayrıca uzun boylu ve atletik bir vücuda sahip olmalı. Bende  kısa birini istemiyorum. Kel ve göbekli arkadaşlara göre biri değilim. Dövme seviyorum. Erkeğinde dövmeli olması hoşuma gidiyor. Sırt ve belimde dövmelerim var. Tatil yapmayı seviyorum ve lüks mekanlara giderim her zaman. Bu yüzden bana yazacak kişini  hem kendine hem cüzdanına güveniyor olması gerekir. Erkeğin maddiyatına ihtiyacım olduğu için değil ama kendine yetmeyen ve kadını içinde birşeyler yapacak gücü olmayan biri beni mutlu edemez. Bunları ukalalık olsun diye söylemiyorum ama kendimi tanıyorum ve ben buyum. Beni mutsuz eden bir erkekle sırf ilişkimi kurtarmak için mücadele edip kendimi yormak istemem. Olmuyor ise olmuyordur, zorlamaya gerek yok. Kendimi yeterince anlattım sanırım. Kendine güvenen ve Hatay merkezde yaşayan elit ve olgun beylerin mesajını bekliyorum. Şimdilik hoşçakalın.

Hatay’dan Seviyeli Olgun Biri ile Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Sena ve 28 yaşımdayım. Hatay’da yaşıyorum ve bir belediyede çalışyorum. Kısa süre önce başladım iş hayatına. Ayrıca dışardan üniversite okumaya devam ediyorum. Okumayı seviyorum ve insan hangi yaşta olursa olsun okumalı diye düşünüyorum. İlk üniversitemi okurken ciddi bir ilişkim oldu. Okul bitince evlenmeyi düşünüyorduk ama sanırım ben kendimi kandırmışım. Bazı erkekler kadınları kandırmak konusunda gerçekten çok ustaca davranabiliyor. Okul bitince anladım ki sevdiğim adam benim sadece bedenimi sevmiş, bana kalbini vermemiş. O yüzden artık aşka ve sevgiye inanmıyorum. Belki birgün bana aksini inandıracak biri çıkar karşıma.

Yüzmeyi,denizi ve sahileri seviyorum. Deniz bana huzur veriyor. Erkeğin yakışıklısına falan bakmıyorum. Dürüst olsun, adam gibi adam olsun yeter ki. Mesleği, boyu, gözlerinin rengi kızları mest ediyormuş falan umrumda olmaz, dürüstlük olmadıktan sonra. Yani çok şeymi istiyorum ki karakteri ile beni kendine aşık edecek birini bir türlü bulamıyorum. Etrafımdaki erkeklerin bir tanesinde dahi bulamadım bunu.Tek istediğim dürüst olmanız. Seviyeli, uzun süreli, ciddi bir erkek arkadaş istiyorum. Hatay’da yanlız yaşıyorum ve kendi dünyamda gerçekten çok yanlızım. Yanlızlığıma ortak olacak sevginin değerini bilen biriyle tanışmak istiyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/hatay-dul-bayanlar/,

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*