Hatay’da Erkek Arayan Dul Bayanlar

Hataylı Dul Bayanım. Dürüst Erkek Arıyorum.

Hayattan herkese merhaba arkadaşlar, adım Esra. Dul yalnız bir kadınım ve her ne kadar isteyerek evlenip boşanmış olsamda yaptığım evlilik boşanmama rağmen beni hiç yıpratmadı. Hem psikolojik olarak hem fiziksel olarak evlenip boşanmış olmak benden bir şey götürmedi ve hala genç bekar kızlar kadar yaşam enerjim yüksek diyebilirim. Her zaman her ortamda güleryüzlü neşeli biriyimdir çünkü hüzünlerimi ve üzüntülerimi kendi içimde yaşarım. Derdimi kederimi anlatmayı sevmem ve kendi içime kapanırım canım sıkkın olduğu zaman. İri gözlü, tavşan dişli yanımdaki kişilere dahi her zaman enerji veren biriyim.

Genellikle kafamı hiçbir şeye takmıyor gibi görünürüm fakat aslında çok çabuk üzülürüm ancak bunu etrafıma fazla belli etmiyorum. Birkaç yıldır dulum ve yalnızım ama artık bu kadar yalnızlık biraz fazla oldu. Aslında hiçbir zaman yalnız kalmayı sevmem ama şimdiye kadar kendimi arkadaşlık sitesinde sevgili bulmaya çalışacak kadar yalnız hissetmemiştim. Burada olduğumuza göre sizlerde en az benim kadar kendinizi yalnız hissediyorsunuz demektir ve aynı sanırım aynı amaç buradayız hepimiz. Kalbimde öyle büyük öyle derin bir boşluk hissediyorum ki, ne yapsam hayattan keyif alamaz oldum ve hayat her geçen gün biraz daha çekilmez hale geldi benim için.

Beraber iyi anlaşıp uyumlu bir arkadaşlık yaşayacağım birinin hayatımdaki varlığı beni gerçekten hayata yeniden bağlayacaktır. Her zaman neşeli olmaya çalışan bir kadın olarak içimde duygusal olarak bu kadar derin bir boşluk hissetmek ve sevgiye bu kadar çok ihtiyaç duymak hiç hoşuma gitmiyor. Ben 32 yaşında hayat dolu bir kadın olarak en az benim kadar hayata pozitif bakan, kız arkadaşının mutluluğunu önemseyen birini tanımak için buradayım. Temiz kalpli birisi olduğuma inanıyorum ve bu nedenlede hayatta her zaman kader karşıma güzel kalpli insanları çıkarmıştır ve ben bu şekilde inanıyorum. Eşinden ayrılıp dul kalmış veya hiç evlenmemiş erkekler arkadaşlık isterlerse tanışabilirim.

Hatay’dan Erkek Arayan Dul Bayanlarla Ücretsiz Sohbet ve Arkadaşlık Siteleri

Hatay merkezden arkadaşlık kurmak isteyen yalnız ve dul bayanların arkadaşlık ilanları ve sohbet. Antakya ilçesinden seviyeli arkadaşlık için erkek arayan dul ve olgun bayanların telefon numaralarına ulaşabileceğiniz sohbet siteleri. Hatay’ın Defne ilçesinde sohbet ederek arkadaşlık kurabileceğiniz dul bayanların facebook sohbet ve arkadaşlık grupları. Dörtyol ilçesinden evlilik amaçlı erkek arayan ve ikinci baharını yaşamak isteyen dul bayan fotografları. Belen ilçesi ciddi erkek arayan genç ve dul kalmış bayanların arkadaşlık ilanları. İskenderun’dan dost ve sırdaş isteyen zengin erkeklerle tanışmak isteyen dul bayanların sosyal medya hesapları. Reyhanlı Suriyeli dul bayanlarla tanışmak isteyen olgun erkeklerin whatsapp numaraları.

Hatay’dan Samimi Güvenilir Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, Hatay Dörtyol ilçesinden Suzan ben. 27 yaşımdanım ve erken bir evlilikten sonra ayrılarak dul kaldım. Evlilik sürecinde ve boşanma aşamasında eski eşimin bana çok büyük sıkıntılar yaşatmasını kaldıramadım ve çok ciddi sağlık sorunları yaşadım. Neyseki o günlerde ailem sonuna kadar maddi manevi yanımda oldular ve benim yeniden hayata tutunmam için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Sağlık sorunları yaşadığım dönemde sevdiğim değer verdiğim tüm arkadaşlarımdan uzaklaşmak zorunda kaldım. Artık zor ve sıkıntılı günlerin geride kaldığına inanmak istiyorum ve bana o inancı verecek olan samimi ciddi biriyle tanışmaya ihtiyacım var.

Bana o kadar kötü günler yaşattıktan sonra bir daha evliliği aklımdan dahi geçirecek değilim fakat temiz kalpli iyi niyetli bir erkekle tanışarak birbirmize dost ve sırdaşlık yaparak mutlu olabiliriz ve ben bu şekilde birini tanımak için buradayım. Yeni tanıştığım birisi ister erkek olsun ister kadın olsun ve yaşıda her ne olursa olsun ilk başlarda çok ısınamıyorum ve biraz çekingen oluyorum. Daha samimi ve güvenilir bir ilişki kurabilmem için o kişiyle zaman geçirmem ve paylaşımda bulunmam gerekiyor. Eğer bir erkeğe gerçekten tam anlamı ile güvenir ve seversen o erkek benimle gerçek anlamda huzuru aşkı sevgiyi ve hayallerindeki arkadaşlığı ona yaşatabilirim.

Dörtyol, yani yaşadığım yerde çevremden tanıdığım biriylede arkadaşlık kurabilirdim fakat bunu yapmak istemedim. Çünkü yaşadığım olaylara şahit olmuş ve beni reel hayatta tanıyan birini bu yüzden istemedim. Hiç tanımadığım biriyle kendime yeni bir sayfa açarak kendimi daha mutlu hissedebilirim. Yerine duygusal ve romantik yerine göre çılgınca şeyler yapmayı seven her ortamda mutlu olmayı ve hayattan keyif almayı bilen bunu becerebilen birini arıyorum. İçine kapanık ketum duran ve sürekli asabi davranan birini asla istemem. Ayrıca Dörtyol ilçesinden birinide istemiyorum. Hatay merkezden olursa benim için daha iyi olur. Hatay’ın farklı ilçelerindende yazmak isterseniz mesajınızı bekliyorum.

Genç ve Dul Bayanım. Hatay’dan Zengin Erkek Arıyorum.

Merhaba adım Aleyna, 25 yaşımdayım ve Hataylı’yım. Lise bittikten sonra sevdiğim biriyle evlenmiştim fakat evlendikten sonra hiçbir şey hayal ettiğimiz gibi olmadı ve çok kısa süren bir evlilik hayatından sonra genç ve dul bir kadın olarak arkadaş arıyorum. Piercing kullanıyorum ve birkaç tane dövmem var. Yani biraz aykırı bir kişiliğe sahibim. Evlendiğim eski eşimle sevgili olduğumuz evlilik öncesi dönemde sevgilim bunları hiç sorun etmiyordu ve hatta bunlar hoşuma bile gidiyordu. Sanırım evlendikten sonra çevresi ve ailesinin etkisinde biraz fazla kalmıştı. Çünkü çevresi genelde muhafazakar insanlardı ve benim yaşam tarzımdan dolayı galiba ailesinden eleştiri alıyordu.

Onada bir yerde hak veriyorum sonuçta ailesi ve onları karşılarına almak istemeyebilirdi. Sonuçta sorunsuz ve sıkıntı yaşamadan anlaşmalı şekilde boşandık. Genç sarışın ve oldukça çekici biriyimdir ve erkekte aradığım özelliklerin en başında güvenilir ve yakışıklı aynı zamanda uzun boylu olmasıdır. Erkek arkadaşımın bu özelliklerde olması benim için önemli ve bunlardan taviz vermek istemem. Zengin ve bekar benimle özgürce arkadaşlık yaşayabilecek birisi olursa daha güzel olur fakat zengin olması benim için önemli yada öncelikli değil. Arkadaş çevrem çok kısıtlıdır.

Hayatımda az sayıda insan olur ama onlarlada her şeyimi paylaşırım ve onlar için her şeyi yapabilirim. Ailem bana çok fazla karışmadığı için rahat yaşıyorum. Şimdiye kadar hiç kendi yaşımda bir erkek arkadaşım olmadı. Her zaman olgun erkekleri arkadaş olarak tercih ettim ve şimdide yine aynı şekilde olmasını istiyorum ve Hataylı olgun erkeklerden mesaj bekliyorum. Sonuçta bu ilandan bir aşk çıkar mı bilmiyorum ama kaybedecek bir şeyim yok. En fazla boşuna kürek çekmiş olurum fakat aradığım gerçek mutluluğu bulma şansımda var. Bu yüzden denemeye değer diye düşünüyorum. Hatay’da yaşayan olgun yakışıklı ve güvenilir kişiler yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*