Haymana Bayan Arkadaş

Selam. Haymana’dan Seviyeli Elit Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Burcu. Ankara Haymana’da yaşıyorum. 54 yaşımdayım ve yalnız dul bir kadınım. Seviyeli elit ve olgun bir erkekle tanışmayı istediğim için bu ilanı yazıyorum. Ben sürekli Haymana’da kalmıyorum arasıra kafamı dinlemek için Haymana’daki evime geliyorum. Daha önce evlilik yapmış olsamda çocuğum olmadığı için yalnız tek başına yaşayan bir kadınım. Ailemden uzun süre önce ayrılmıştım onlarla aram çok iyi değildi. Ben maddiyata önem veren birisi değilim ama her kim olursa olsun benim maddi gücümü suistimal etmek isteyen olursa kesinlikle o kişiyi hayatımdan çıkartırım. Sevdiklerime karşı son derece cömert ve fedakar olabilirim ama dediğim gibi benim iyi niyetim suistimal edilirse ailem dahi olsa sırtımı dönerim ve onu hayatımdan çıkartırım.

Ailemle birbirimizden uzaklaşmamız yollarımızın ayrılmasıda bu yüzden gerçekleşti. Son derece huzurlu ve rahatına düşkün bir kadınım, kolay kolay bir erkeği beğenmem beğendiğim erkek içinde elimden geleni yaparım. Niyetim evlenmek falan değil. Bunu bilmenizi isterim sadece olgun elit düzgün biriyle tanışarak arkadaşlık yapmak birlikte vakit geçirmek başka bir niyetim yok. Hayatımda çok fazla insan kalabalığı sevmediğim için aradığım ilişki tarzı hayatımda tek bir kişinin olması ve onunla her şeyi yaşayabilmektir.

Sarışın açık tenli hafif balık etli kısa saçlı ve ela gözlü oğlak burcu kadınıyım. Kaliteli yaşamayı sevdiğim için aynı şekilde insanlarında kaliteli olanını severim ve elit kişilerle arkadaşlık yapmak isterim. Bir erkeğin benim için hem dış görünüşü önemlidir hemde karakteri önemlidir. Her ikisinede dikkat ediyorum, karakter zaafı olan ya da dış görünüşüne kendine iyi bakmayan kimseyle arkadaşlık yapmıyorum. Ben kendime nasıl dikkat ediyor sürekli bakımlı oluyorsam erkekte aynı şekilde olmak zorundadır. Sevdiğim ve beraber olduğum insanla sohbet etmeyi güzel vakit geçirmeyi severim uzun süredir bu duygulardan yoksun yalnız bir kadınım. Haymana ve yakınlarındaki arkadaş arayan elit erkeklerden yazanlar olursa tanışmak isterim.

Haymana Arkadaş Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları

Haymana erkek arkadaş arayan olgun bayan numaraları. Haymana güncel arkadaşlık ilanları. Haymana ücretsiz evlilik ilanları. Haymana arkadaş arayan dul bayanlarla WhatsApp sohbet. Haymana arkadaş olmak için zengin erkek arayan dul bayanlar. Haymana 60 yaş üstü sohbet arkadaşı arayan bayanlarla tanışma. Haymana evlenmek için arkadaş arayan olgun bayanların WhatsApp numaraları. Haymana ücretsiz sohbet ve arkadaşlık siteleri. Haymana genç kızların arkadaşlık ilanları ve WhatsApp numaraları. Haymana facebook sohbet grupları.

65 Yaşımdayım. Haymana’dan Genç Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba beyler ismim Nurdan. 65 yaşındayım Ankara Haymana’da yaşıyorum. Dul ve yalnız bir kadınım, çocukların var tabiki ama hepsi yetişkin insanlar olduğu için ben artık yalnız kaldım. Haymana ve yakınlarından istediğim zaman görüşebileceğim oturup sohbet edebileceğim yaş olarak benden daha genç yaşam enerjisini yitirmemiş güler yüzlü eğlenceli ve güvenilir birini tanımak istiyorum. Aslında sanal ortamı ve arkadaşlık sitelerini bilen, buralarda vakit geçiren bir kadın değilim ama bir arkadaşıma içimdeki yalnızlık duygusunu ne kadar yalnız olduğumu ve ne kadar acı çektiğimi anlatınca bana yaşadığı bazı olaylardan bahsetmişti.

Bana bahsettiği şeylerden yola çıkarak arkadaşlık sitelerine girmeye ve buralarda vakit geçirmeye başladım. İlk zamanlarda sohbet sitelerinde vakit geçirmek can sıkıntımı gidermeme çare oluyor ve canım sıkılmıyordu. Son birkaç yıldır yalnızlık hissini gidermek için kendime yeni arkadaşlar edinmek, birazda vakit geçsin diyerek sürekli sohbet sitelerinde vakit geçirdim. Bu ortamlarda tanıdığım sevmediğim çirkin insanlar kadar çok sevdiğim değer verdiğim güzel yürekli güzel kalpli insanlarda oldu ama bir yerden sonra sohbet etmek sadece arkadaşlığın sanalda kalması tatmin etmiyor. İnsan dokunmak görmek ve hissetmek istiyor işte bu yüzden bu ilanı veriyorum.

Gerçekten hayatımda yer alacak bana dost arkadaş ve sırdaş olacak güvenilir eğlenceli birine çok ihtiyacım var. Artık yaşım bir hayli ilerledi belkide hayatımın son dönemine giriyorum. Ancak yaşıma rağmen hayat enerjim oldukça yüksektir ve ciddi bir sağlık sorunumda yok. Bana sohbet arkadaşlığı edecek ciddi güvenilir birine ihtiyacım var. Belirli bir yaştan sonra kadınsı hislerimi ne de olsa eskisi gibi hissedemiyorum. Bu konuda beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum. Niyetim sadece arkadaşlık dostluk ve birlikte vakit geçirebilmek. Haymana ve yakınlarından bana yazabilirsiniz.

Selam. Haymana’dan Dul Bayan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Ayhan. 32 yaşındayım ve Ankara Haymana’da yaşıyorum. Evlenmeyi düşünmüyorum ama olgun dul ve yalnız bayanlarla arkadaşlık yapmayı seviyorum. Olgun ve yalnız bayanlarla arkadaşlık yapmak bana çok iyi geliyor bir süredir hayatımda kimse olmadığı için buradan bana uygun biriyle tanışmayı istiyorum. Haymana’da kendime ait küçük bir işletmem var. Kendi işimi yapıyorum. Daha önce sanalda tanıştığım ve hayalimdeki gibi bir kadınla arkadaşlık kurmuştum ama maalesef onu biraz erken kaybettim. Onunla tanıştığımda o kadar çok etkilenmiştim ki onunla ileride evlenmeyi dahi düşünüyordum ve evliliğe dair hayaller kuruyordum.

Onunla tanıştığımız andan itibaren her zaman samimiyetine ve dürüstlüğüne inandımm Bende aynı şekilde ona karşı samimi ve dürüst olmaya çalıştım hiçbir zaman ona kendimi olduğumdan daha farklı tanıtmaya çalışmadım ve ona karşı herhangi bir konuda yalan söylemeyi aklından dahi geçirmedim. Ancak kader malesef hayatımın kadını dediğim ve beni çok mutlu eden o kadından uzaklaştırdı. Onu kaybettikten sonra hayatta kendimi o kadar yalnız o kadar kötü hissettim ki adeta hayata küstüm. Uzun bir süre sadece işe gidip geliyordum ve başka hiçbir şeyle ilgilenmiyordum.

Hiç kimseyle konuşup vakit geçirmek istemiyordum. Zamanla içimdeki acı biraz daha dindi artık hayatımı yeniden kurmak ve kendime yeni bir sayfa açmak istiyorum. Biliyorum ki her şeye rağmen hayat devam ediyor ve etmek zorunda. Genç yaşıma rağmen kendimi daha fazla hayatı yaşamaktan alıkoymak istemiyorum. Olgun ve yalnız bir bayanla tanışarak yeniden büyük bir aşk ve sevgi yaşamak istiyorum. Birbirimize her anlamı ile destek olabileceğimiz güzel bir arkadaşlığı istersek birlikte kurabiliriz. Eğer böyle bir arkadaşlık için bana bir şans tanırsanız emin olun sizi hayal kırıklığına asla uğratmam. Haymana ve yakın çevreden olgun ve dul bayanlar yazarlarsa tanışabiliriz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*