Iğdır Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selam Çiğdem Ben. Iğdır’dan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, ismim Çiğdem. Burada Iğdır’da yaşıyorum. Şimdiye kadar doğru düzgün bir arkadaşlık kuramadım hiç kimseyle. Bu yüzden buradayım ve Iğdırlı bir arkadaş arıyorum. Güzel bir kadın olmadığımın bilincindeyim, Bunun farkındayım ve erkeklerin bu yüzden benden uzak durduğunuda biliyorum. Kısa boylu biriyim, biraz fazla kilom var. Bunlar benim hakkımda söyleyebileceğim olumsuz yanlarım. Diğer tarafta ise çok neşeli ve eğlenceliyimdir. Hayata pozitif bakıyorum. Kalbime heyecan katacak bir arkadaş bulamadığım zaman, hayatımın diğer alanlarındada kendimi iyi hissedemiyorum.

Belki buradan beni olduğum gibi sevecek birini bulabilirsem kalbime heyecan hayatıma anlam katacak birini kader karşıma çıkarsa hayatım baştan aşağı tamamen değişebilir. Daha mutlu bir insan olabilirim. Erkeklerin fazla kilosu olan bayanlardan hoşlanmadığını biliyorum. Ne kadar zayıflamaya çalışsamda kilo veremiyorum. Bu yüzden beni bu halimle sevebilecek birinin karşıma çıkmasını isterim. Iğdır’ın bir ilçesinde çalışıyorum ama ilçeye yakın bir köyde ailemle beraber oturuyorum. Hem yaşadığım yer hem de çalıştığım iş ortamında kendime arkadaş edinebileceğim bir ortamım bu zamana kadar olmadı.Zaten yaşadığım yerde sosyal ortamlarda olmadığı için bu zamana kadar hep yalnız kaldım. Ama bundan sonra bu ilanın neticesinde umarım güzel bir arkadaş bulabilirim, kendime ve ilk defada olsa aşık olmayı çok istiyorum.

Şimdiye kadar uzaktan sevdiğim aşık olduğun erkekler oldu ama bir türlü onları kendime aşık etmeyi beceremedim. Dürüst davranmak adına kendi resmini koyuyorum. Eğer Iğdır’da yaşayan ve benden hoşlanan birisi olursa bir süre buradan ya da telefonda sohbet ederek arkadaşlığımızı ilerletebiliriz. Iğdır dışındanda yazanlar olursa ön yargılı davranarak reddetmek istemiyorum ama tamamen sanal bir aşkta yaşamak istemiyorum. Iğdır dışından beni görmeye gelebilecek seyahat sorunu olmayan birisi olursa onunlada tanışabilirim. Benim için sorun değil. Benim için önemli olan bana vakit ayırabilecek birinin olması vakit ayıramayacak kişiler Iğdırlı’da olsa görüşmek istemiyorum. Çünkü dediğim gibi tamamen gerçek bir aşk yaşamak istiyorum.

İsmim Cemre, Iğdır’dan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, 39 yaşındayım. Iğdır merkez’de yaşıyorum. İsmim Cemre. Daha önce evliliğim oldu bir kızım var ama kızım benim yanımda değil şu an, babasıyla birlikte kalıyor. Ben çok uzun zamandır yalnız olduğum için kendime bir arkadaş edinmek istedim ve internette sohbet ederken tesadüfen burayı gördüğüm için ilan vermek istedim. Eşimden ayrıldığım zaman maddi ya da manevi olarak hiçbir tutar dalım olmadığı için o günlerde çok küçük olan kızımı babasına bırakmak zorunda kaldım.Bir anne olarak bunu yapmak benim için tabi ki hiç kolay değildi ama zaten benim dahi başımı sokacak bir dört duvar yokken birde daha bir yaşına bile gelmemiş kızını sonu bilinmeyen bir maceraya sürüklemek istemedim.

Biliyorum ki kızım ileride bu yüzden beni çok suçlayacak ama ben yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Şimdi birazda olsa kendimi toparladım burada bir lokantada çalışıyorum. Maddi olarak çok iyi olmasamda en azından İhtiyaçlarımı karşılayabiliyorum. İhtiyaçlarımın dışında yapmak istediğin bir şey olursada yapabildiğini söyleyemem. Şu an aradığım hayalimdeki erkek yaş olarak benden biraz büyük olsun, olgun ve dürüst olsun.

Beraber hayatın stresini ve yorgunluğunu atabilelim başka bir şey istemiyorum.Maddi olarak bir beklentim yok ama yanımda bir erkek olursa ben onun varlığından güç alabilirim, hayata daha sıkı sarılabilirim. Belki o zaman kızımı lda yanıma alacak gücü kendimde görebilirim. Sanırım ne istediğimi size en doğru şekilde ifade edebilmişimdir. Sadece manevi destek alabileceğim ve sanal olarak değil de real olarak görüşebileceğim dürüst zararsız birini istiyorum. Hayattan ya da edineceğim arkadaşlıktan daha büyük bir beklentim yok. Tanışmak isteyenler yazabilir.

Adım Sema. Iğdır’dan Samimi Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Sema. Iğdır’da yaşıyorum. Daha önce evlilik yapmadım şu an burada olmamın sebebi samimi güvenilir dost olabileceğim bir arkadaşlık kurabilmek. Böyle birini bulabilir miyim çok emin değilim ama en azından şansımı denemek ve kendi kaderimi kendim çizmek istedim. Aşkın ve sevginin benim ayağıma gelmesini beklemektense ben bir adım atarak burada ilan vermeye karar verdim. Bu ilanı vermeden önce çok düşündüm, hatta bazı anlar oldu ki ilan verip vermemekte tereddüt ettim ama sonuçta kaybedeceğim hiçbir şey yok buraya ilan vermekle.

Ben 34 yaşındayım bu yaşıma kadar sanal ortamda çok fazla vakit geçirdiğim için sanal ortamın güzelliklerinide risklerinide çok iyi bilirim ama ben daha çok sohbet sitelerinde vakit geçirdim ve orada birçok kişiyle karşılaştım. Bunlardan bazılarıyla günlük sohbetlerim oldu bazılarıyla uzun yıllara dayanan dostluklarım arkadaşlıklarım oldu. Bunların içerisinde benimle beraber olmak isteyen erkeklerde oldu. Açıkçası bunların içerisinde benim hoşlandıklarımda vardı ama sanaldan tanıştığım hiç kimseyle sosyal ortamda reel olarak buluşma imkanı bulamadık. Bu bazen benden kaynaklandı bazende karşımdaki erkeklerden kaynaklanmıştır.Yani bir şekilde reel bir dostluk yaşamak reel bir aşk yaşamak kısmet olmadı ama bu kez tanışacağım kişinin kesinlikle reel olarak hayatımda yer almasını hayatımın bir parçası olmasını hatta hayatımın odak noktası olmasını istiyorum.

Her şeyin sanal olduğu bu dünyada, ben hiç değilse aşkı ve sevgiyi gerçek anlamıyla yaşamak istiyorum. Bu yüzdende Iğdır merkez dışında ki herhangi bir erkekle tanışmayı istemem. Çünkü istediğim her an görebileceğim elini tutabileceğim sarılabileceğim birini istiyorum. Müzik dinlemeyi çok sevdiğim için girdiğim sohbet kanallarında DJ’lik yapıyorum. Bu konuda kendini çok geliştirdiğimi söyleyebilirim. Sanal ortamda tanıştığım erkeklerin birçoğu bana karşı yalan söylemeyi tercih ettiler. Tabi bu yalanlar zamanı gelince bir şekilde açığa çıkıyor. İşte o zaman o erkeğe olan tüm güvenim bitiyor. Bana yazmak isteyen kişilerden tek ricam bana karşı dürüst olması, yalan söylememesi. Yaş olayına çok takılmıyorum bu yüzden Iğdır’da yaşayan ve gerçek bir aşk yaşamak isteyen tüm beyler kendilerini bana tanıtmak isterlerse değerlendirebilirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*