Iğdır Dul Bayanlar

 

Merhaba,Iğdır’dan Olgun ve Zengin Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Selin. Iğdır’da ailemle birlikte yaşıyorum. 29 yaşımdayım. Boyum 175 ve 60 kilo bakımlı ve hayat dolu biriyim. Özellikle spor yapmayı ve dans etmeyi seviyorum. Hemen hergün spor için mutlaka zaman ayırırım. Spor yapamadığım günlerde kendimi dinç hissedemiyorum. Zaten mesleğimde sporculuk. Beden eğitimi mezunuyum ama öğretmen olamadım. Şu an antranörlük ve fitness hocalığı yapıyorum. Kendine güvenen, özgüveni yüksek ve tuttuğunu koparan kararlı biriyim.

Maddiyata önem veriyorum çünkü sıradan rutin bir hayat yaşamak istemiyorum. Sıradan  hayatı sıradan insanlar yaşasın. Onların yaşam alanına girmek ve heyecandan ve aşktan uzak can sıkıntısı ile geçen bir hayatta istemem öyle bir aşkı da kabul etmem. Erkek hem maddi hemde manevi olarak sevgilisinin yada kadınım dediği kişinin  yanında olmalı ve ona sahip çıkmalıdır. Yoksa diğer türlü erkekliği inanın herkes yapar. Benim yanımdaki erkek güçlü olmalıdır herşeyi ile. Kadını her yönü ile tatmin etmelidir ki, kadın doyuma ulaşsın ve o erkeğe sadık olsun ve ona sahip çıksın. Dekolte giyinmeyi ve dikkat çekmek hoşuma gider. Bir erkekte üsluba çok dikkat ederim. Yakışıklı olmasından ve zengin olmasından daha önemlidir benim için. Üslubu düzgün olmayan bir erkek kadınını yeterince gururlandıramaz. Bana kadınlık gururunu yaşatmayacak  erkeği de ben istemem.

Genç erkeklerle anlaşamıyorum. Bu yüzden erkeğin hem yaş hem eğitim hemde tecrübe olarak benden olgun ve donanımlı biri olmasını isterim. Erkekle kadını bir araya getiren sadece ten uyumunun getirdiği enerji olmamalı,aynı zamanda kadın ve erkek birbirlerine kendi karakterinden ve kendi özünden de birşeyler aktarmalı ve birbirlerinin değerini artırmaları da gerekir. Sadece birbirlerinin bedenini arzu eden bir çift değil herşeyimizle birbirimiz için yaşayacağımız, karşılıklı sevgi ve saygı içerisinde tutkulu bir aşk yaşamak istiyorum. Iğdırlı olgun varlıklı ve kültürlü beylerin mesajını bekliyorum. 

Iğdır dul bayanlar, Aralık olgun sevgili arayan genç kızların telefon numaraları, Karakoyunlu evlenmek için sevgili arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Tuzluca ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanların telefon numaraları, Iğdır zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Karakoyunlu seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlarla sohbet, Tuzluca sevgili arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet,Aralık Suriyeli dul bayanların telefon numaraları.!

Selam,Iğdır’dan Seviyeli ve Kültürlü BiriyleTanışmak İstiyorum. 

Merhaba adım Selvi ve 41 yaşımdayım. Iğdır’da memur olarak çalışıyorum. Yanlış yaşayan bir bayanım. Uzun süren bir evliliğim oldu ama çocuğum olmadı. Sonrasında zaten anlaşamayarak ayrılma kararı verdik. Hiç kimse boşanmak için eğlenmiyor elbette, hiç kimse aşık olmadığı ve sevmediği biriylede evlenmiyor tabiki. Sonradan büyü bozuluyor ve evlenmeden önce basit ve önemsiz gördüğümüz her ne varsa evlendikten sonra hepsi başımıza bela oluyor ve huzurumuzu bozuyor. Bu nedenle artık duygusal ilişkiler değil daha mantıksal ilişkiler kurmak istiyorum.

Genelde sessiz ve sakin biriyimdir. Tartışma ve kavga ortamlarını sevmem. Zaten yeterince stres ve gerginlik var hayatımızda birde gereksiz tartışmalara girip kendimi yıpratamam. Kova burcu kadınıyım. Taşıdığım bazı özellikleri var. İnsanlara olduğu kadar hayvanlara da değer veren biriyim. Hem insanlar hemde hayvanlar için yardim kampanyaları düzenleyen bazı kurumlarla ve sosyal medya üzerinden organize olan bazı gruplara yardım anlamında maddi ve manevi destekte bulunuyorum. Bu beni mutlu ediyor ve huzur buluyorum. 

Bu yaşa gelmeme rağmen bir yandan çalışıyorum bir yandan da hala okumaya çalışıyorum. Şu an felsefe alanında yüksek lisans yapıyorum. Beraber olacağım kişi de illaki okul okumaya ve akademik kariyer yapmaya çalışsın demiyorum tabiki ama en azından arada bir kitap karıştıran, üslubu düzgün, biraz kültürlü biri olsun isterim. Şu an yeni bir evlilik için kendimi hazır hissetmesem de uzun sürecek seviyeli bir ilişki kurarak, birlikte hayallerimizi gerçekleştirebileceğimiz olgun bir erkekle tanışmak ve aşk yaşamak istiyorum. Iğdır’da yaşayan beyler kendinizi tanıtır ve iletişim bırakırsanız sevinirim.

Merhaba, Olgun Bir Erkekle Tutkulu Aşk İstiyorum. 

Merhaba ismim Hilal. Iğdır’da yaşıyorum ve 35 yaşımdayım. Otel müdürü olarak çalışıyorum ve işimi seviyorum. Boyum 178 ve 60 kilo bakımlı bir kadınım. Daha önce evlilik yaptım ev çocuğum yok yanlız yaşıyorum. Aslında evliliğim yürümeyeceği en başından belliydi ama sanırım o konuda bir hata yaptım ve hislerine yenik düşüp bir anlık hevese kapılıp tatlı hayaller kurarak evlendim. Benim gibi özgür yaşamaya alışmış, çılgınlık yapmayı seven ve çapkın bir ruhu olan bir kadın, bir ağır abi ile evlenirse gerisini neler olacağını ve hatta nelerinde olmayacağını tahmin edebilirsiniz.

Açıkçası çapkınlık yapmayı, kurallara bağlı olmadan anı yaşamayı seviyorum. Ben bu şekilde mutlu oluyorum. Herkes benim gibi yaşamak zorunda değil tabiki ama bende başkalarının prensiplerine göre kendimi şekillendiremem. Seviyorum çapkınlık yapmayı. Heyecan veriyor bana. Kendimi iyi hissediyorum bu şekilde. Bu konuda çok güzel ve çok özel anılarım. Sizlerede anlatmak isterdim ama burası yani mesaj için bana ayrılan bölüm bunu anlatmak için çok müsait değil malesef. Tanışma fırsatım olan beyefendiye özel anlatırım artık. 

Dediğim gibi çılgınca şeyler yapmak he hayatın tadını çıkarmak istiyorum. Bana her erkek ayak uyduramaz. Surf bir kadınla birlikte olmak için, sadece hayatımda biri olsun diye sevgili olamayız. Uyum ve etkilenme mutlaka çok önemlidir. Bu yüzden benimle uyum sağlayacak birini istiyorum. İllaki çok yakışıklı olsun değil, yakışıklı olmasa buna çok üzülmem ama beni maddi manevi mutlu edecek,huzuru hissettirecek,keyifli vakit geçirmek için istekli ve arzulu bir kadının isteklerine cevap verebilecek birisi olmalı. Iğdır’da yaşıyor ve tarif ettiğin kişi benim diyorsan mesaj bırak, gerisini bana bırak..

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*