Iğdır Erkek Arayan Bayanlar

Hayatınızda aşk yoksa çok büyük bir ihtimalle hayatta yaptığınız birçok şeyden zevk almıyorsunuzdur. Hatta çoğu zaman yapmayı sevdiğiniz şeyleri dahi yapmak istemezsiniz. Çünkü içerisinde aşk olmayan bir hayat kimse için heyecan verici değildir ve mutlu olamazsınız. Bazı şeyleri yaparken eğlenebilirsiniz ancak genel anlamda asla mutlu değilsinizdir. Sizi hayata bağlayacak olan aşk ve sevgiden başka birşey değildir. Ancak tabi hayatta nefes alırken bile vücudumuzda hareket halinde olan organlar varken, aşkın ve sevginin durduk yerde sizi bulmasını bekleyemezsiniz. Bunun için emek vermek gerekir. Bizler islamisayfalar.com olarak sizlerin mutlu olabilmesi adına Iğdırlı bay ve bayanları bu bloğumuzda bir araya getirerek mutluluğunuza vesile olmak istiyoruz.

💘Selam,Iğdır’dan Olgun Erkek Arıyorum, Whatsapp Yazın Tanışalım.Sadece Bekar ve Dürüst Olanlar 💘

Merhaba Dila ben Iğdır merkezden. 44 yaşımdayım ve dilim. Çok erken yaşta bir evlilik yaptım. Daha ne olduğunu bile doğru düzgün anlamadan anne oldum. Üç çocuğum var. Şu an bir tanesi en küçük olan benimle beraber kalıyor. Aslında eşimden boşanırken ayrılmayı istemiyordum. Daha çok onun isteği üzerine boşandık ancak boşandıktan sonra iyiki boşanmışız dedim. Evliyken boşanmaktan çok korkuyordum. Sanki eşimden ayrılınca dünya başıma yıkılır aç susuz kalırım falan gibi şimdi saçma sapan olduğunu anladığım düşüncelerim vardı.

Korktuklarımın  başıma gelmesi bir yana kendimi çok rahatlamış  çok mutlu hissettim. Sırtımdan koca bir yük kalktı sanki. Evlenmek için değil ama beraber vakit geçirip eğlenmek için erkek arkadaş arıyorum. Evli olan beyler yazmasın lütfen. Kendi mutluluğum için,  ya da biraz  eğlenmek için kimsenin hakkına girmem. Kimsenin ailesinin huzurunu bozmaya sebep olmam. Şu anda bir hukuk bürosunda sekreterlik yapıyorum ve bu şekilde hayatımı kazanıyorum. Büyük hayaller kurmama yetmiyor tabi ama yinede çok şükür beni kimseye muhtaç etmiyor. Önemli olanda bu zaten.

Iğdır’da yaşayan yani belki ilçeleride olabilir dürüstlük ve doğruluktan ayrılmayan benim yaşlarımda birini arıyorum. Eskiden hiç kitap okumazdım müzik dinlemezdim ve hatta spor yapmak aklıma bile gelmezdi. Ayrıldıktan sonra hergün  çok az bile olsa okumaya başladım. Hafta sonları mutlaka spor yapıyorum. Kendime daha çok zaman ayırıyorum yani. Biraz ufkum açıldı hayatın farkına vardım diyebilirim. Tabi çok daha güzel huzurlu günler yaşayabilirim ama buda beni kendine aşık edecek bir erkekle mümkün olur ancak. Tek başına yalnız bir kadın olarak ancak bu kadar mutlu olabiliyorum. Mesajınızı bekliyorum.

💘Selam Belma Ben Iğdır’dan. 38 Yaşımdayım ve Dul Bir Kadınım. Evlenmek İçin Seviyeli Erkek Arıyorum.💘

Selam beyler nasılsınız. Adım Belma. Aslen Iğdırlı’yım ve yine burada yaşıyorum. Yaşım 38 ve 172 boyunda 65 kilo biriyim. Esmer siyah saçlarım var. Güzellik kimine göre fok önemsiz kimine göre en önemli şeydir. Sizlerin fikri nedir bilmiyorum ama ben dış görünüşe, fiziğe, güzelliğe, temizliğe önem veriyorum. Bu yüzden bakımlı olmaya çalışıyorum ve dikkat ediyorum kendime. Ter kokan bir erkeğe sarılmak istemem mesela. Aynı şekilde erkeğinde bana sarıldığında huzur bulmasını ve kokumu içine çekmesini isterim. Bana sarıldığında kokuyu almamak için nefesini tutmasını istemem elbette.

Maddiyatın benim için önemi yok. Ama dış görünüşe erkeğin fiziğine önem veriyorum. İyi yapılı biraz maço erkekler daha çok hoşuma gidiyor. Kısa boylu cılız erkeği sevmiyorum. Sevmiyorum demek yanlış olur belki ama ne bileyim çekici gelmiyor bana. Ama yinede büyük konuşmak istemiyorum. Bazen karşınıza öyle biri çıkıyor ki, hiçbir kriterinize uymadığı halde çok etkileyici olabiliyor. Benimle beraber yaşayan bir oğlum ve birde kızım var. Onların mutluluğuna ömrümü adamış bir anneyim ben. Hayatımın sonuna kadar da bu böyle olacak ama onları düşündüğüm kadar olmasa bile kendimide biraz olsun düşünmek zorundayım.

Buraya niyetim ciddi olarak evlenmek ici  geldim. Karşımdada aynı şekilde ciddi kişiler görmek isterim. Ciddiyetsiz ne istediğini bilmeyen kendinden emin olmayan kişilerle muhatap olmak istemiyorum. Daha önce evlenmiş boşanmış biriyle olacaktır muhtemelen bu evlilik onun farkındayım. Hiç evlenmemiş bekar bir bayanı isteyecek erkek pek yoktur. Çocuklu bir erkek olabilir,çocuğunu kendi evlatlarından ayrı tutmam. Aynı şekilde benim çocuklarıma karşıda sin derece merhametli ve sevgi dolu birisinin olması gerekir. Kendimden çok onları düşünmek zorundayım. Bana uygun Iğdırlı beyler yazsın tanışalım.

Iğdır Erkek Arayan Olgun ve Dul Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet

Olgun bir bayanın çekiciliği ve cazibesinin baştan çıkaramacağı erkek neredeyse yoktur. Bu yüzden erkeklerin çok büyük bir çoğunluğu olgun kadınlarla aşk yaşamak ister ve bunun hayalini kurarlar. Genç kızların kaprisleri yoktur mesela olgun bir kadında. Genç bayanlara göre çok daha az yorulursunuz psikolojik olarak. Hayallerinize daha yakındır olgun bayanlar. Daha anlayışlı ve daha olgun davranırlar. Ancak kendilerine bir yanlış yapıldığında olgun bir kadının asla geri dönüşü olmaz. Sizi hayatından bir defa silerse bir daha onunla beraber olma şansınız asla olamaz.

Ancak genç bayanları bu konuda ikna etmek biraz daha kolaydır. Iğdırlı olgun bayanlarla bu bloğumuzda tanışabilir ve arkadaş olabilirsiniz. Yayınlamış olduğumuz arkadaşlık ilanları Iğdırlı bayanlara ait en güncel arkadaşlık ilanlarıdır.Sizlerde bloğumuza katılarak olgun ve yalnız bayanlarla tanışabilirsiniz. Iğdır Anadolumuzun çok şirin ve tarihi şehirlerinden  biridir. Ancak hayatınızda aklınıza gelince yüzünüzü gülümseten bir sevgiliniz yoksa yaşadığınız şehir size mutluluk veremez. Nereye giderseniz gidin,nerede yaşarsanız yaşayın kararmış bir ruhun size mutluluk vermesi imkansızdır.

İslamisayfalar.com ile kendinize arkadaş bulmanız ve mutlu olmanız sizin için emin olun çok kolay olacak. Çünkü sitemizde tamamen gerçek profillere yer veriyoruz ve herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Dileyen herkes ister erkek olsun ister bayan olsun ilan verebilir. İlanlarınız için üye olmanız gerekmez, ücret ödemenize gerek yoktur. Sizin mutluluğunuzdan başka herhangi bir çıkar amacımız yoktur. İlanlarınızı yorum bölümüne yazarsanız en kısa sürede incelenir ve ana sayfamızda yayınlanır. Bu şekilde Iğdırlı bayanlara daha kolay ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*