Iğdır Evlenmek İsteyen Bayanlar

Iğdır evlilik siteleri ve evlilik ilanları, Aralık ikinci baharını yaşamak isteyen 60 yaş üstü emekli erkekler ve bayanların evlilik ilanları, Karakoyunlu olgun dul ve yalnız suriyeli bayanlarla evlilik amaçlı tanışma, Tuzluca evlenmek için memur isteyen olgun ve zengin erkekler..

💘Iğdır’dan Sadık ve Saygılı Bir Bayanla Tanışmak ve Evlenmek İstiyorum.💘

Merhaba ben Kerim 27 yaşındayım, babadan devam eden esnafım var doğma büyüme ığdırlıyım. Geçen sene nişan attım nişanlandım kız en yakın arkadaşımla bastım. Zaten anlıyordum birbirlerine baktığını görüyordum.Ama bir türlü konduramıyordum benim kardeşim dediğim insanla sevdiğim kadının birlikte olmasını hazmedemedim ve nişanı attım. Onları öyle görünce beynimden aşağı kaynar sular indi. Gerçekten çok zor bir acı Rabbim kimsenin başına vermesin. Daha sonra sadece başka değil hayata küstüm ama artık yaşım geçti düşünüyorum ve beni bu çukurdan çıkartacak birini arıyorum.

Kendimi onlar yüzünden eve kapattım aylarca ailemle aram bozuldu artık kendime gelmek istiyorum dış görünüşe önem vermeyi bırakalı çok oldu, bu yüzden huyları benim için çok önemli. Evleneceğim kadının en başta sadakatli olması gerek birbirimize saygı duymalıyız saygı olmadan hiçbir şey olmuyor. Sevgi zamanla olur ama saygı kesinlikle şart. Iğdır ve çevresinde yaşayan ciddi düşünen bayanları bekliyorum. Kendi çevremden kimseye güvenmediğim için gerçek aşkı burada aramaya karar verdim. Bu kararı almamda geçmişte yaşadığım acı tecrübeler etkili oldu. Evime kadın olacak, saygılı ve sadık bir kadın bulmak bu kadar zor olmaz diye düşünüyordum ama, bu kadar zorlanınca acaba bendemi vsr bir kısmetsizlik diye düşünmüyor değilim. Ciddi olanlar yazsın. Umarım birlikte mutlu olabileceğim birini bulurum.

💘Merhaba Iğdır’da Çalışıyorum. Evlenmek İçin Kamu Çalışanı Memur Arıyorum.💘

Merhaba ben Nefide. 22 yaşındayım Iğdır’da yaşıyorum aslen Sivaslı’yım. Iğdır’da bir devlet hastanesinde hemşireyim. Ailem Sivas’ta burası benim ilk görev yerim köpeğimle birlikte yaşıyorum goldın cinsi. Herkeze yaşımın çok genç olduğunu söylüyor ama ben artık bir yuva kurmak istiyorum ama hayatıma alacağım kişinin genç olmasını ve aynı kafada olmak istiyorum çünkü bazı insanlar evlendikten sonra değişiyor ve hayattan zevk almayı kesiyorlar ben öyle olmak istemiyorum. Evleneceğim insanla evlendikten sonra da evlene bilmeyi gezmeyi çok isterim o yüzden kendi yaşıma yakın düşünce olarak daha genç birini arıyorum.

Ben 54 kiloyum 1.70 boyundayım kumral kıvırcık saçlı biriyim kendime bakmayı çok severim. Karşımdaki kişinin de bakımlı olmasını isterim ve önemli bir nokta ise evlendikten sonra da işimi devam ettirmek istiyorum. Bu sanal ortam yardımıyla umarım istediğim kişiyi bulurum. Burada doğru düzgün dertleşip vakit geçireceğim kimsem yok. Birkaç arkadaşım var ama onlarla vakit geçirmek içimdeki boşluğu doldurmuyor. Erken yaşta evlenmek ve bir an önce güzel ve eğlenceli bir evlilik hayatı kurmak istiyorum. Aikrme bağlı biriyim ve evlenmek istediğimi birazcık biliyorlar. Onlara bahsetmek zorundaydım. Çünkü ailem benim herşeyim ve ne yapacaksam önceden bilirler. Kamu çalışanı dürüst bir memur arıyorum evlenmek için.

💘Selam Adım Ceylin. Yaşım 22.Olgun ve Zengin Bir Erkekle Evlilik Düşünüyorum.💘

Merhaba ben Ceylin 22 yaşındayım üniversite öğrencisiyim. Ailemle birlikte yaşıyorum iki ablam var en büyük ablam evlendi. Bir kızı var ortanca ablam ise avukat. Babam emekli annem ise ev hanımı. Okul dolayısıyla hayatımda hiç ilişkiye yer ayırmadım bu yüzden artık kendi hayatıma bakmak istiyorum. Ben çok eğlenceli bir o kadar aktif ve hareketli biriyim. O yüzden benim kafamda birini istemiyorum çünkü ben bazen kendimi durdurmaktan yoruluyorum ve beni dengeleyecek olgun bir erkek istiyorum. Zıt kutuplar birbirlerini çeker sözüne çok inanıyorum. Bu yüzden aradığım erkeğin huyu benden tamamen farklı olmasını istiyorum. Çılgınca şeyler yapmayı severim. Birazda yaşımdan dolayı sanırım.

Olgun bir erkeğin hem tecrübesi hemde kadınları mutlu etme konusundaki tecrübeleri beni olgun erkeklere itiyor. Birazda itiraf ederim lüks seviyorum. Bu yüzdende zengin  bir erkek hayal ediyorum evlenmek için. Bunu istemem anormal birşey değil. Herkes rahat yaşamak ister sonuçta. Okulumu bir şekilde bitirebilirim. Aslında evlilik aklımda olan birşey değildi ama geçici aşkları çok doğru bulmadığım için evlilik bana daha mantıklı geliyor. Geçici bir aşk yaşamayı kendime uygun bulmuyorum ama genç bir kız olarakta bir erkeğe ihtiyaç duyuyorum. 30 yaş ve üstü evlenmek isteyen erkekler yazarsa tanışabiliriz.

💘Hayat Ben.Hayatımın Aşkını Arıyorum. Ciddi ve Dürüst Birini Arıyorum.💘

O merhaba ben Hayat 21 yaşındayım. Aslen Yozgatlı’yım ama Iğdır da yaşıyorum.Zor bir hayat serüvenim oldu yaşıma rağmen bundan sekiz sene önce babamı kaybettim akciğer kanserinden. Şuan annemle birlikte yaşıyorum aynı zamanda okuyorum bazen de part-time çalışıyorum. Tek çocuğum o yüzden bugüne kadar hiçbir kimseden ne maddi ne manevi destek gördüm. Kendi ayaklarımın üzerinde durmayı her zaman başardım. Ben babamın kızıydım bu yüzden her sıkıştığımda bunu hatırladım.Hayatım öyle birini almak istiyorum ki hiç beklentim yok ama bir o kadar da çok şey bekliyorum ondan her şeyden önce bana abilik babalık yapmasını istiyorum. Evlilik benim için çok uzak bir şeydi ama insan zamanla düşündükten sonra kendi yuvasını kurmak istediğini anlıyor. Yaşayamadığı her şeyi ileride evleneceğin insanla yaşamak istiyor. Bende o yüzden benim gibi yaşayamadığı çok şey olan biriyle evlenmek istiyorum beraber yeniden hayata dönüp yeniden çocukluk çağlarımızda gelip yeniden onunla büyümek istiyorum her zaman böyle düşündüm.

Hayatım boyunca bir şeyi kazanmak için çok çabaladım çünkü hiçbir zaman önüme tepsiyle sunulmadı. Bu yüzden tüm zorlukları bilirim tırnağına bir şey kazıyarak iyi yerlere gelmeyi çok istiyorum da ben böyle bir savaşın içinde bana manevi destek veren birini hayatımda istiyorum. Çünkü zamanla şunu anladım ki sen her şeyi başarabilecek biri olsan da insan bazen birine ihtiyaç duyuyormuş. Bu eksikliği parayla mevki ile kapatmak gerçekten çok zor. Zor hayatları olan insanların doğru seçimleri olur buna çok inanıyorum. Daha önce hiçbir ilişki yaşamadım bu yüzden belki biraz da korkuyorum ama aradığım kişi de dış görünüşten ziyade tamamen kişisel özellikleri benim için çok önemli. Sert erkeklerden hoşlanmıyorum daha çok dokunmaya kıyamayan sevmeye kıyamayan gözünden sakınan insanları seviyorum. Ben de öyleyim hayatıma alacağım kişinin böyle olmasını istiyorum. Maddi açıdan kimseden bir beklentim yok kendi ayaklarımın üzerinde durabileceğimi biliyorum. Her zaman olgun insan sevmişimdir çünkü onlar bana göre daha oturaklı daha anlayışlı ve daha samimi geliyor. Bende öyleyim küçük yaşta hayatın bana sunduklarıyla olgunlaşmak zorunda kaldım bu yüzden eğlenmeyi biraz unutmuş olabilirim. Bugüne kadar çok yalnız kaldım bundan sonra yalnız kalmak ve yaşamak istemiyorum.Benim gibi düşünen insanları burada bulma ümidiyle geldim umarım bulurum çünkü buna çok ihtiyacım var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*