İnegöl Bayan Arkadaş

Merhaba. İnegöl’den Samimi Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Aygül. 44 yaşındayım İnegöl’de yalnız yaşıyorum ve çalışan bir kadınım. Esmer ve açık tenliyim. Hem sosyal ilişkilerimde hem duygusal bir bağ hissettiğim erkek arkadaşımda her zaman samimiyete ve güvene önem veriyorum ve bunlar benim için her zaman önceliklidir. Samimiyetine inanmadığım ve güvenmediğim kimseyle arkadaşlık yapmak için kendimi zorlayamam. Eğer bir erkek bana güven veremiyorsa o ilişkiyi yoluna koymak için veya ilerletmek için mücadele etmesi gereken ben olamam. Bunu mutlaka erkek başarmalıdır.

Ben zaten hayat boyunca hep yalnız kalmış ve yalnız mücadele etmiş bir kadınım, bundan sonrada güveneceğim samimiyetine inanmadığım bir erkek karşıma çıkmasa dahi bunu çok fazla dert edeceğimi sanmıyorum ama yinede kalbimiz ve gönlümüz aşkı ve sevgiyi yaşamak istiyor. Bu yüzden zaten bu ilanı yazıyorum. İnegöl’de bir kamu kurumunda memurum benim gibi kamufa çalışan bir erkekle mesai saatlerimiz tatil günlerimiz uyumlu olacağı için birbirimize daha fazla vakit ayırabileceğimizi düşünüyorum. Bu yüzdende kamu çalışanı birini tanımayı isterim. Bu benim için şart değil tabi ki ama eğer bana vakit ayırmaktan yana bir sıkıntı yaşamayacak farklı mesleklerden kişilerde yazmak isterlerse tanımayı isterim. Açıkça söylemem gerekirse çok güler yüzlü çok neşeli birisi değilim çünkü bu hayatta yüzümü güldürecek beni neşeli bir insan yapacak hiçbir nedenim yok. Çevremde beni gerçekten sevdiğini düşündüğüm samimiyetine inandığım hiç kimseyi göremiyorum.

Eğer gerçekten bana bu duyguları yaşatacak birini bulabilmiş olsaydım mutlaka onunla evlenirdim ve sonsuza kadar hiç ayrılmazdım. Umarım bu ilan benim hayatımda bir dönüm noktası olur. Yaşayamadığım tüm duyguları bana yaşatacak kişiyi karşıma çıkarır. Çok fazla bu konuda umutlu olmak istemiyorum çünkü umut bazen karşılık bulmadığı zaman çok yıpratıcı olabiliyor. Çok fazla abartılı makyaj ve bakım sevmiyorum ama olması gerektiği kadar makyaj yapıyorum bakımlı olmayada olabildiğince özen göstermeye çalışıyorum. İçinde art niyet taşımayan güzel kalpli iyi niyetli ce bana samimiyetini hissettirecek olgun bir erkeği tanımak istiyorum. İnegöl’den uygun kişiler yazabilirler.

İnegöl Arkadaş Arayan Dul Bayan Numaraları

İnegöl samimi arkadaş arayan olgun ve dul bayanlarla tanışma ve sohbet. İnegöl erkek arkadaş arayan yalnız ve dul bayanların telefon numaraları. İnegöl arkadaş arayan bayanların WhatsApp sohbet grupları. İnegöl arkadaş arkadaş arıyorum diyen dul bayanlar. İnegöl 40 yaş üstü sohbet arkadaşı isteyen yalnız bayanların telefon numaraları. İnegöl üniversiteli genç kızlarla ücretsiz tanışmaya sohbet. İnegöl olgun erkek arayan genç bayan numaraları. İnegöl telefon arkadaş arayan bayanlarla tanışma ve sohbet. İnegöl zengin erkek arayan dul bayanların telefon numaraları.

İsmim Sibel. İnegöl’den 40 Yaş Üstü Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Sibel. İnegöl’de yalnız yaşıyorum ve dulum, çocuğum yok. Burada bir mobilya fabrikasında yönetim kademesinde çalışıyorum. İdari birimlerde çalışmak gerçekten çok stresli ve yorucu oluyor. Hayatımda kimse olmadığı için stres atabileceğim sosyal bir ortamında yok bu yüzden hayat benim için eğlencesiz ve sıkıcı geçiyor. Artık bu monotonluktan kurtulmak istiyorum. Bu yüzdende 40 yaş üstü bir arkadaşla tanışmayı isterim. Ben 40 yaşımdayım bu yüzden benden daha olgun birini tanımak istiyorum. Esmer orta boylarda ve 65 kiloyum. Burcum kova ve burcumun özelliklerini taşıyorum.

Daha önce bir evlilik yaptım ve evli olduğum dönemde eşimle birlikte kurduğumuz şirketi beraber işletiyorduk ancak eşimin tüm uyarılarıma rağmen yapmış olduğu büyük hatalar nedeniyle büyük maddi sıkıntılar yaşadık. Belki işleri yeniden yoluna koyabilirdik ama eski eşim mücadele etmeyi seçmedi. Bunun yerine hem işini hemde beni bırakmak istedi. Yani anlayacağınız cesur bir erkek gibi davranamadı. Ben her zaman mücadeleci ve azimli kişileri severim. Erkeğinde cesur ve mücadeleci olmasını isterim. Karşısına çıkan her zorlukta kadınını bırakıp aşkından ve sevgisinden vazgeçecek bir erkeği hayatımda istemem. Biliyorum ki güzellik her şey değil aynı zamanda güzel bir kadın olmadığımıda biliyorum.

Bu yüzden erkeğinde yakışıklı olup olmamasına bakmıyorum. Önemli olan sevgiyi ve aşkı birbirimize ne kadar çok hissettirebildiğimizdir, ben bu şekilde düşünüyorum ve bana bunu hissettirecek erkeği yanımda görmek isterim. Sevgisini hissettiremeyen aşkı yaşanması gerektiği gibi sevgilisine yaşatamayan bir erkekle arkadaş olmanın hiçbir anlamı olamaz. Karşımızdaki kişiyi sevmemiz ona aşık olmamız tabi ki arkadaşlık yaşayabilmemiz için önemlidir ancak hissettiğimiz bu duyguları karşı tarafada hissettirebilmemiz çok önemlidir. Bana bunu hissettirebilecek 40 yaş üstü dürüst bir erkek varsa tanımayı isterim.

36 Yaşımdayım. İnegöl’den Evlenmek İçin Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Furkan, 36 yaşındayım şimdiye kadar hiç evlenmedim. Evlenebilmek amacıyla arkadaşlık kurabileceğim güzel bir hanımefendiyi tanımak istiyorum. Bursa İnegöl’de yaşıyorum. Çok uzun zamandır burada bir firmada pazarlama sorumlusu olarak çalışıyorum. Mesleğin pazarlamacılık olduğu için çok sık farklı şehirlere seyahatlerde bulunuyorum. Bazen bir hafta evime gelemediğim zamanlar oluyor. Evlendiğim zamanda muhtemelen aynı tempoda ve aynı şekilde çalışmaya devam edeceğim. Bu yüzden evden uzak kaldığım dönemlerde beni anlayışla karşılayabilecek bu durumu kabullenecek birisiyle evlenmek zorundayım, çünkü benim evde uzak kaldığım zamanları eşim eğer sorun edecek olursa bu ileride evliliğimizde sorun oluşturabilir.

Bu yüzden çalışma şartlarımı burada özellikle yazmak istedim bu şekilde beni kabullenecek evlenmeyi düşünen İnegöl’de yaşayan bayanlar varsa tanışıp konuşabiliriz. İllaki buradan tanıştığım herkesle hemen evlilik planlayacak değiliz. Bunu tanışacağım bayanında isteyeceğini sanmıyorum. Bu yüzden bir süre arkadaşlık etmemiz gerekir ve en mantıklı olanıda bu şekilde tanışıp görüşmek olacaktır. Bu zamana kadar yalnız yaşadığım ve gezmeyi eğlenmeyide tek başıma çok sevmediğim için maddi olarak çok fazla bir masrafım olmuyordu. Yaptığım şehir dışı seyahatlerinde masraflarını zaten çalıştığım şirket tarafından karşılanıyor.

Bu yüzden evliliğe her anlamıyla hazırım, özellikle maddi olarak eşimi kesinlikle rahat ettirebilecek gücüm var, bu konuda kendime sonuna kadar güveniyorum. Benim karşımdaki tanışacağım bayandan tek beklentim bana sadık olması ve bana karşı her zaman güleryüzlü olmasıdır. Ben aile ilişkilerini önem verdiğim için tanışacağım bayanın ailesine sevgi ve saygıda hiçbir zaman asla kusur etmem. Aynı şekilde benim gibi düşünen aileme karşı son derece saygılı ve güleryüzlü olacak birini tanımak isterim. İnegöl ve yakın çevreden evlenmeyi düşünen 35 yaş altındaki bakımlı ve güzel bayanların mesajlarını bekliyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/inegol-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*