İskenderun Bayan Arkadaş

İsmim Serra. İskenderun’dan Zengin Arkadaş Arıyorum.

Selam ismim Serra. İskenderun’da yaşıyorum ve zengin olgun bir erkekle tanışmak istiyorum. Güzelliğime karakterime ve duruşuma güvenen bir kadın olduğum için bana uygun bir erkek arıyorum. Bana uyum sağlayacak erkek ise olgun karakterli üslubu düzgün maddi olarak zengin birisinin olması gerekir. Ben 1.80 boy ve 68 kilo oldukça güzel çekici bir kadınım. Güzelliğime fiziğime güvendiğim kadar karakterime ve duruşumada güvenirim şimdiye kadar hayatımda çok az erkek arkadaşım oldu, çünkü hayalimdeki gibi birini bulamadıktan sonra kolay kolay kimseyi hayatıma almıyorum.

Birkaç yıl önce İskenderun’a geldim buraya ilk başlarda alışmam biraz zor oldu ama alıştıktan sonra burayı gerçekten çok sevdim. Benim yaşam tarzıma ve ruhuma çok uygun bir yer ama erkek arkadaşım olmayınca bazı şeyler eksik kalıyor ve yaşama imkanı bulamıyorum malesef. Hayatımdaki bu eksiklikleri tamamlayacak elit ve zengin bir erkeği tanıyabilirsen İskenderun’da yaşadığım sürece onunla arkadaşlığımı devam ettirmek isterim. Henüz 28 yaşındayım ve yaşımın evlilik için daha çok erken olduğunu düşünüyorum ama tabi ki evliliği bana istetecek kadar düzgün birisi karşıma çıkar ve benimle evlenmeyi istersede o zaman belki evliliğe daha sıcak bakabilirim.

Ama şu an için aklımda böyle bir şey yok. Birkaç yıldır İskenderun’da olmama rağmen sadece bir kez erkek arkadaş bulabildim. Burada doktorluk yapıyordu arkadaş olduktan kısa süre sonra başka yere tayini çıktığı için gitmek zorunda kaldı. Uzun süredir yalnızım ve artık bu yalnızlıktan kurtulmak hayatı daha heyecan verici şekilde yaşamak istiyorum. Bana uyum sağlayacak bahsettiğim özelliklerde yakışıklı ve zengin beyler kendilerini tanıtsınlar. Buraya numaramı yazamıyorum ama benimle tanışmak isterseniz numaranızı yazın, ben size ulaşırım.

İskenderun Olgun Bayan Telefon Numaraları

İskenderun zengin erkek arkadaş arayan olgun bayan telefon numaraları. İskenderun arkadaşlık ilanları ve sohbet. İskenderun dul bayan cep telefonu numaraları. İskenderun dul bayanların WhatsApp sohbet grupları. İskenderun olgun bayanlarla ücretsiz tanışma ve sohbet. İskenderun dini evlilik siteleri ve evlilik ilanları. İskenderun Suriyeli yalnız bayanların telefon numaraları. İskenderun arkadaş arayan Suriyeli bayanlarla sohbet. İskenderun partner arayan zengin bayan numaraları. İskenderun 60 yaş üstü sohbet arkadaşı arayan olgun bayan telefon numaraları.

Merhaba. 25 Yaşımdayım. İskenderun’dan Olgun Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Semira. 25 yaşındayım ve olgun bir erkekle tanışmak istiyorum. Buraya Suriye’den geldim buraya ilk göç eden ailelerden biriyim. Geldiğimde daha çocuk sayılırdım. Ancak şu anda genç bir kız oldum. Buraya gelen birçok aile gibi bende maddi manevi birçok sıkıntı yaşadım. Zamanla sıkıntılarımı kısmen aşmış olsamda yinede hayat benim için çok güzel ve çok iyi diyemiyorum. Yinede birçok sıkıntım var ama her şeye rağmen umudumu yitirmek istemiyorum ve hayata bir şekilde tutunmam gerektiğinin farkındayım. Bunca zamandır çok sıkıntılı ve üzücü günler yaşadım.

Bu sıkıntılarıma belki biraz iyi gelir diyerek tanıştığım ve arkadaş olmak istediğim erkekler oldu ama onlarda bir süre sonra hayatımdan çıkıp gittiler. Benim şu anda olgun bir erkek tarafından korunmaya sevilmeye ve değer görmeye ihtiyacım var. Ancak daha öncekiler gibi arkadaşlığım kısa sürsün istemiyorum, uzun süreli arkadaşlık isteyen birisi varsa onunla tanışmak isterim. Burada küçük bir restaurantta çalışıyorum, işim biraz zor, akşama kadar bulaşık yıkamak zorunda kalıyorum ama bunu yapmaya mecburum. Hem kendim hem ailem için çalışmak zorundayım. Abim vardı ama o Suriye’de kaldı. Ben annemle birlikte buraya geldim babamı zaten buraya gelmeden önce kaybetmiştim şu an yaşayıp yaşamadığından dahi haberim yok.

Umarım bir gün bütün ailemi yanımda görebilirim. Hayatta en çok istediğim şeylerden bir tanesi ailemden göremediklerime kavuşabilmek, diğeri ise beni gerçekten her şeyimle sevecek değer verecek olgun biriyle tanışarak arkadaşlık yapabilmek. Buraya başka bir ülkeden geldiğim için bana karşı önyargılı olmayacak biriyle arkadaş olmak isterim. Çünkü zaten yeterince sıkıntım var ve farklı sıkıntıları artık kaldıracak durumda değilim. Türkiye’ye geldikten sonra arkadaş çevrem olmadığı için sohbet sitelerinden tanışıp arkadaş olduklarım oldu. Burası benim için ilk olmayacak ve artık tanışacağım kişiyle hayatımda hiç yaşamadığım duyguları yaşamak istiyorum. Olgun ciddi kişiler yazsınlar.

İskenderun Dul Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Eğer İskenderun’da yaşıyorsanız ve İskenderun’da yaşayan dul ve yalnız bir bayanla tanışarak whatsapp’tan sohbet etmek ve arkadaşlığınızı geliştirmek istiyorsanız olabileceğiniz en doğru arkadaşlık sitelerinden birindesiniz. islamisayfalar.com olarak İskenderunlular’a özel olarak oluşturduğumuz bu sayfamızda dul ve yalnız bayanları tanıyacaksınız. Birçok erkek hayatı daha özgür yaşayabildikleri için yalnız kalmış bayanlarla tanışmayı arzu etmektedir. Hayalinizdeki gibi bir arkadaşla tanışmak ve arkadaşlığınızı WhatsApp’ta sohbet ederek ilerletmek isterseniz yayınlamış olduğumuz ilanları inceleyebilir ya da sizlerde kendi ilanınızı oluşturabilirsiniz.

34 Yaşımdayım. İskenderun’dan Evlenecek Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba 34 yaşındayım. İskenderun’da yaşıyorum. Evlenebileceğim dürüst ve yaşıma uygun birini tanımak için buradayım. Evlilik mutlaka çok güzel çok özel bir duygu olsa gerek, şimdiye kadar bunu hiç yaşamadım bundan sonrada umarım sadece bir kez yaşamak imkanım olur. Çevremde evlenip ayrılanların ne kadar çok sayıda olduklarını görünce evlilik yapmak biraz beni korkutuyor, evliliğe karşı kafamda bazı soru işaretleri var. Sanırım burada sorun doğru kişiyi bulmak kadar, evliliğin yürümesi için nelerin gerektiğinin farkında olabilmemiz gerekiyor.

Çünkü zaten evlenip ayrılanların hepsi doğru kişi olduğuna inandıkları kişiyle evlenmişlerdi ama zaman onları haksız çıkardı. Evlenip ayrılan dul kalmış bir kadın olmaktan açıkçası korkuyorum. Bu korkunun nedeniyle şimdiye kadar evlenmek isteyen kişilerden hep uzak durdum. Çirkin birisi değilim güzel bir işim var, iyide bir kazancım var, o yüzden benimle ciddi ilişki kurarak evlenmek isteyen geçmişte çok sayıda o kişi oldu. Her ne kadar evliliğe karşı aklımda bazı soru işaretleri olsada evliliğe dair bazı korkularım olmuş olsa bile bütün bu tereddütlerimi ve korkularımı yenmek zorundayım. Çünkü artık evlenmek için en ideal yaşımdayım. Aklım ve mantığım bana evlilikten uzak durmamı söylese bile içimdeki anne olma duygusu ve kendi ailemi kurma arzum evlenmem için beni daha çok motive ediyor.

Bilmenizi isterim ki üslubu düzgün olmayan ağzı bozuk kişilerden nefret ederim. Nerede ne konuşacağını bilmeyen patavatsız kişiler lütfen evlilik gibi ciddi bir konu söz konusu iken gereksiz yere yazmasınlar. Çünkü benim niyetim arkadaş olmak ya da sanal ortamda biraz vakit geçirmek falan değil. Gerçekten evlenmek ve ailemi kurabilmek için buradayım, başka amacı olan beyler lütfen bana yazmasınlar. Uzun saçlı esmer bakımlı makyaj yapmayı seven bir kadınım. Özel günlerde ve davetlerde dekolte giyiyorum. Onun dışında dekolte sevmiyorum. Erkeğin kıskanç olmasını severim ama aşırı olduğu zaman can sıkıcı olabiliyor. Niyeti gerçekten evlenmek olan ciddi beyler yazarlarsa mutlu olurum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/iskenderun-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*