İsmim Kumru. Zengin Cömert Sevgili Arıyorum

Merhaba nasılsınız arkadaşlar, Kumru ben Amasra’da yaşıyorum. Hayatta kaliteli olan herşeyi sever değer veririm. Kalitesi düşüp olan ne olursa olsun insan bile olsa benim hayatımda yeri olmaz. Bu yüzden zengin elit ve cömert kaliteli yaşamayı seven ve kadınına gücünü ve kalitesini gösterebilen erkek isterim hayatımda. Şimdiye kadar bunu bana hissettirebilen ve gösterebilen çok az erkek tanıdım ve hepside benden az yada çok bir değer ve karışlık görmüştür. Kamuya ait bir hastanede laborant olarak çalışıyorum. Uzun boylu ve düzgün fiziğe sahip her erkek tarafından çekici bulunacak kadar kendine güvenen bir kadınım. Bakarım hiç evlilik yapmadım ve evliliği çağ dışı ve sorunların kaynağı olarak gören biriyim.

Fikrime kimlerin katılıp katılmayacağı hiç sorun değil benim evliliğe bakış açım bu, başkalarının ne düşündüğü beni ilgilendirmiyor. Prensiplerimden hiçbir zaman hiçbir erkek için taviz vermem çünkü bir kez kendimden vermeye başladığınız zaman sürekli istiyorlar ve alışkanlık haline getiriyorlar. O yüzden en başta bu tarz şeylerin önünü kesmek ve hiç taviz vermemek en doğrusu. Uzun boylu ve iri yapılı yakışıklı erkekler çekici gelir bana ve sporcu olmasını ayrıca arzu ederim. Yakışıklı olmayan yanıma yakışmayacak kişiler için üzgünüm ama bu isteklerimden taviz veremem. Sevdiğim erkekle aşk yaşadığım kişiyle hergün görüşmeyi sevmiyorum. Ayda bir yada iki kez görüşmek isterim. Daha fazlası beni sıkıyor. Bunlara uyabilecek kişiler yazsın, tanışalım.

💘Adım Firdevs.24 Yaş Bekarım. Ciddi Dürüst Sevgili İstiyorum.💘

Selam beyler, Maltepe’de yaşıyorum ailemle birlikte. Aslen Aydınlı’yız ama uzun yıllardır buradayız. Üniversiteden yeni mezun oldum ve sınavlara hazırlık yapıyorum. Üniversiteyi ailemden uzakta farklı bir şehirde okumayı çok isterdim ama kısmet olmadı. Ailem eğitim konusunda çok titiz davranıyor ve neredeyse ilkokuldan bu yana sürekli üzerimde bir baskı hissediyorum. Annemde babamda avukat benimde ileride avukat yada hukukçu olmamı istiyorlar ama ben bunu istemiyorum. Daha özgürce yapabileceğim bir meslek istiyorum ama galiba buda mümkün değil çünkü hukuk mezunu olarak yapabileceğim çok fazla meslek seçeneği yok.

Artık üzerimdeki bu baskıdan kurtulmak ve biraz hayatı eğlenceli yönleri ile yaşamak istiyorum. Ailem eğitim hayatımı olumsuz etkiler diye beni erkek arkadaş ortamlarımdan hep uzak tutmaya çalıştı ama bende insanım yani robot değilim. Benimde isteklerim,arzularım yaşamak istediğim hayallerim ve tatmin edilmesi karşılanması gereken hislerim var. Onların istediği gibi yaşamak onların hayalindeki kişi olmaktan yoruldum ve bunaldım. Hiç erkek arkadaşım sevgilim olmadı, bu yaşıma geldim hayatımın en güzel çağındayım ama aşk nasıl yaşanır onu dahi bilmiyorum. Birine aşık olsam bunu ailemle paylaşabilirmiyim emin değilim ama artık kalbimin bir sahibi olsun istiyorum ve artık hayallerle yaşamak istemiyorum. Seviyeli ciddi kişilerle tanışmak istiyorum.

💘36 Yaşımdayım İsmim Eylül. Evlilik Amaçlı Sevgili Arıyorum.💘

Merhaba 36 yaş bekar kadınım. Okul öncesi eğitim öğretmeniyim. Çocukları çok severim ama bu zamana kadar evlenmek kısmet olmadığı için haliyle çocuk kısmet olmadı. Hayatım hep yokuşlarda geçti bu yüzdende evlenmeye ne fırsatım oldu ne de karşıma çıkan erkeklerle doğru düzgün bir aşk yasama şansım olmadı. Hep erteledim ve sorunların bitmesini bekledim. Hayatımı düzene koyarsam daha güzel bir evlilik hayatım olabilir diye düşündüğüm için erteledim ama anladım ki, hayatta her zaman sorunlar oluyor. Hiçbir zaman tam anlamıyla kafam rahat olmayacak galiba. Evlilik için belkide en doğru zamandayım çünkü sorunlarımın en az olduğu dönemi yaşıyorum.

Ailemle beraber yaşarken maddi imkanlarımız çok kısıtlıydı hatta hiç yoktu evlilik için. Ben tüm yükü erkeğe yüklemek istemediğim için benimle evlenmek isteyenlere hep olumsuz karşılık verdim. Öğretmen olduktan sonra ailemin sorunları ile ilgilenip onları rahat ettirmeye çalıştım. Ama artık kendi ailemi kurmam gerek ve özellikle çocuk sahibi olmayı o kadar çok istiyorum ki, çocuk olayı olmasa annelik hisleri  bu kadar ağır olmasa belkide hala evliliği düşünmezdim. Hayatımın en güzel yanı hep özgür bir kadın olarak kimse karışmadan yaşamış olmam. Evlenince belki bunu kaybederim ama kazanacaklarım çok daha güzel şeyler olabilir. Özellikle kamuda çalışan biriyle evlilik amaçlı görüşmek arkadaş olmak istiyorum. 

💘Selam,Ayten Ben. Karizmatik Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

39 yaşımdayım. İsmim Ayten ve Antalya merkezde yaşıyorum ama aslen buralı değilim. Bir evliliğim oldu ve o evlilikten bir çocuğum, 12 yaşında bir kızım var. Sadece iki yıl kadar evli kaldım sonra boşandım, anlaşmalı olarak. Kıvırcık saçlı esmer ve bronz tenliyim. Hayatta her zaman kendimi önemseyen birisi oldum ama kızım olduktan sonra ben her zaman kendimi ikinci planda tuttum. Ama aşkı sevgiyi romantizmi seven birisi olarak uzun zamandır aşk yaşamadığım için kendimi kötü hissediyorum. Öyle bir an geliyor ki, insan sevmek ve sevilmeye ihtiyaç duyuyor. Aşk sozkonusu olunca zor bir kadınım. Sevgilim olan erkek çok titiz ve ince fikirli üslubu düzgün olmalı yoksa çok uzun ömürlü bir aşk vaat edemem.

Burada kendi işimi yapıyorum tekstil ürünleri üzerine mağazam var. İşkolik biriyim ama işten çıktığım zaman aklımdan işle ilgili birşey geçirmem hatta iş konuşmayı sevmem. Olgun ağırbaşlı karizmatik bir erkek beni etkileyebilir ancak. Bunun dışında kendine ve karizmasına güvenmeyen kişilerin bende şansı olmaz. İşi gücü olmayan serseri tiplerden hiç hoşlanmam. Ruhu aç erkekleri çözmek benim için hiç zor değil bu yüzden yalanlarla bana gelmeyin. Yalana asla tahammülüm olmaz, aşık  bile olsam yalan söyleyen erkeği bir kalemde siler atarım arkama bile bakmam. Düzgün karakterli kişiler yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*