İsmim Meryem.Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba,İstanbul Eyüp’teyim. 26 yaşımdayım bekarım, esmerim ve gece hayatını seven bir kadınım. Disko bar gibi mekanlarda eğlenmeyi severim. Özel sektörde çalışıyorum. Takıldıgım ortamlarda vakit geçirecek erkek arkadaş bulmak zor değil ama bu sefer biraz farklı olsun istedim. Sanırım artık aşka arkadaşlığa bakış açım değişiyor. Önceden aşk demek benim için sadece eğlenmek ve güzel vakit geçirmek anlamına geliyordu ama son zamanlarda artık daha duygusal bakıyorum. Eğlence artık ikinci planda kalmaya başladı diyebilirim. Esmer güzeli, koç burcuyum ve burnumun birçok özelliğini taşırım. Boyum 165 ve 62 kiloyum. Aslen Diyarbakırlı’yım ama burada doğup büyüdüm.

Kızkardeşim ve benim iş yerimden bir kız arkadaşımla birlikte üç kız aynı evde kalıyoruz. Bundan birkaç ay önce olsa kesinlikle uzun süreli bir ilişki istemezdim çünkü ben her zaman değişiklik ve farklılık seven birisiydim. Ama artık biraz daha kalıcı uzun süreli duygusallığın daha ön planda olduğu bir aşk istiyorum. Beni bu düşünceye sürükleyen şeyin ne olduğunu bilmiyorum ama  hayata bakışım ve hayattan beklentilerim değişiyor artık. Yaş benden birkaç yaş büyük, biraz maço tavırlı birini istiyorum. Anne babam biz küçükken ayrıldıkları için aile ortamı nedir çok bilmiyorum. Galiba bunun eksikliğini hissediyorum ve artık daha ciddi ilişkiler kurmak istiyorum. Sadece İstanbul’da yaşayan kişiler mesaj bıraksın.

💘Adım Seyhan. Adanalıyım. Evlilik İçin Arkadaşlık İstiyorum.💘

Selam.. Adım Seyhan Adana’da bir ilçedeyim. Hiç evlenmedim 37 yaşımdayım ve bekarım. Burada bir rehabilitasyon merkezinde çalışıyorum. Biraz zor bir mesleğim var bu yüzden psikolojim çok iyi diyemem. Biraz hassas duygusal birisi olunca sorunları olan kişilerin sürekli gözümün önünde olması beni kötü etkiliyor ama bu işi yapmaya mecburum. Aşk hayatım son yıllarda hiç iyi gitmedi. Kime güvendiysem beni yarı yolda bıraktı. Benim zaten evlenmek gibi bir niyetim yok hiçbir erkek arkadaşımdan da benimle evlensin diye bir beklentim olmadı ama erkeklerin kadınlara yaklaşmak ve onların güvenini kazanmak için evlilik kartını öne sürmeleri ve bu senide vaatlerde bulunmalarını anlamıyorum.

Bu şekilde duygusal yaklaşıp sonra hevesini alınca terkeden erkeklerde umrumda değil ama bende bıraktıkları kandırılmışlık hissi  canımı sıkıyor. Bana dürüst olun başka bir beklentim yok. Ben doğayı ve spor yapmayı severim. Genelde spor giyinirim sadece düğün gibi özel davetlerde farklı giyiniyorum.  Esmer ve kısa saçlıyım. Kitap okumayı severim özellikle yatmandan önce geceleri okuyorum. Kültürsüz ve eğitimsiz erkek sevmem arkadaşlık kurmam. Kendimden yaş olarak küçük birisi ilede olabilirim ama kendini geliştirmiş karakteri oturmuş birisi olursa yaş konusunu önemsemem. Çok uzak olmamak şartı ile farklı illerden yazabilirsiniz.

💘Berna Ben. Antalya’dan Zengin Sevgili Arıyorum.💘

İsmim Berna ve 40 yaşımdayım. Son 20 yıla üç evlilik sığdırdım ve artık evlilikle ilgili birşey duymak dahi istemiyorum. Burada uzun uzun yaptığım evliliklerden bahsetmek istemiyorum. Bunları  burada anlatmak istemiyorum ama birgün yeniden hayatımda sevdiğim değer verdiğim birisi olursa bu konuyla alakalı ne merak ediyorsa anlatırım. Bir otelin resepsiyonunda çalışıyorum. Bakımlı olmak benim için çok önemli bu yüzden makyaj yapmayı ve kıyafet almayı çok severim. Alkol sigara kullanıyorum ama.her şeyi dozunda bırakmayı tercih ederim. Hiçbir konuda aşırılık sevmem tabi makyaj dışında. )) Esmer bir kadınım ve gusel çekici olduğumu düşünüyorum fakat tabi yaş itibariyle vücudum eskisi gibi prüzsüz değil.

Üstelik üç evlilik yaptıktan sonra ne kadar iyi olabilirsem o kadar iyiyim. Sadece maddi gücü iyi bir erkekle maddi konuları dert etmeden gezmek evlenmek güzel vakit geçirmek için buradayım. Dövmesi olan erkeklere karşı ayrı bir ilgim zaafım var. Bende yaptırmayı çok istiyorum ama şu ana kadar yaptırmadım. Akşam iş çıkışlarında sevgilimin beni alması benim çok hoşuma gider. Özellikle bunu çok istiyorum. Cömert olmayan erkeği sevmem. Bende yalıyor aşırı isteklerde bulunacak değilim ama hoşuma giden bir şey olduğu zaman yerine getirilsin isterim. Bunları sorun etmeyecek birini arıyorum. Aşkın reeline bile inanmıyorum ki sanalına hiç inanmam bu yüzden Antalya haricinde yazmayın lütfen.

💘İsmim Buse.Aşka Değer Veren Seviyeli Erkek Arıyorum.💘

Selam beyler,26 yaşımdayım ve Mersin’de bir köy okulunda eğitimciyim. Buranın imkanları çok kısıtlı olduğu için çok sıkılıyorum. Okul dışında vaktimin çoğu sosyal medyada yada sohbet kanallarında geçiyor. Bir yerden sonra bu tarz şeyler bana sıkıcı gelmeye başlıyor ama çok fazla alternatifim yok bu konuda. Zaten köyde doğru düzgün genç yok konuşup anlaşabileceğim. Olsa bile İstanbul gibi bir şehirde 24 yıl yaşadıktan sonra köye öğretmen olarak gelmiş olsam bile çok sabredeceğim bir şey değil. Hatta bir ara istifa etmeyi dahi düşündüm ama ailem karşı çıktığı için yapamadım. Birazda onları düşünmek zorundayım çünkü maddi olarak onlara yardımcı olmak zorundayım.

Buraya birazda onlar için katlanmak zorundayım. Sohbet sitelerinde çok erkekle tanışıp sohbet ettim ama aşk yaşamak için beni etkileyen sıra dışı birini bulamadım. Kumral ve beyaz tenliyim. Burçlara ve burç uyumuna inanıyorum bu yüzden Koç burcu erkeklerini daha çok tercih  ediyorum ama bir erkeği tercih ederken sadece burcuna bakarak karar vermiyorum tabiki. Erkeğin karakteri, duruşu, sohbeti, bakımlı olup olmaması hepsi önemlidir benim için. Çok aşırı konuşan erkek iyi olmuyor ama çok suskun birinide istemem. En azından yanında sıkılmayacağım birisi olsun isterim. Mersin ve Adana çevresinden seviyeli bir erkek tanışıp arkadaşlık istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*