İsmim Sema. Ciddi Dürüst Sevgili Arıyorum

Selamlar herkese,Sema ben Almanya Hannover kentinden yazıyorum. Aslen İzmirliyim ve yaz aylarında geldiğim zaman beraber zaman geçireceğim ciddi dürüst bir beyle tanışmak amacıyla aranızdayım. Az gülen az konuşan bir kadınım ve erkeğinde ciddi olanını severim. Sarışın buğday tenliyim. Şu an 39 yaşımdayım ve 9 yıldır yalnızım dul kaldım. Eski eşim biraz fazla tutucu biriydi ben ise tam tersi her konuda modern olmayı tercih ederim. Evlenmeden önce onu bu konularda uyarmıştım. Bu konular benim giyim tarzım falan senin için sorun olacaksa vazgeçelim dedim ama o günlerde sanırım bana olan aşkından sorun olmaz falan dedi. Evlendikten sonra daha önce bana söylediği ne varsa hepsini unuttu.

Ben yapı olarak birinin bana karışmasına tahammül edemiyorum ve çok aşırı tepki veriyorum. Bazen tepki verilecek yerde susuyorum olay büyümesin diye ben sustukça karşımdaki daha çok üzerime gelince o zaman kendimi ben bile tanıyamıyorum ve çok kırıcı oluyorum. Bu huyunu çok sevdiğim söylenemez ama bazen işime yarıyor. Sadece İzmirde yaşayan ve oraya geldiğim zaman bana 15 gün ayırabilecek özgür,sorunları ve kötü alışkanlıkları olmayan birini arıyorum. Sigara kullanması benim için sorun olmaz ve alkol çok sınırlı olmak şartıyla kabul edebilirim. Alkol bağımlısı her gördüğü kadına yürüyen tiplerle işim olmaz. Kendini düzgün ifade eden beyler numara bıraksın, sadece telefon yazanlara geri dönüş yok.

💘Selam.Adım Melek. Genç Beyleri Arkadaşlık İçin Bekliyorum.💘

Merhaba Melek ben Bodrum’dan. Ukrayna asıllı bir bayanım ve 15 yıldır burada yaşıyorum. Yıllar önce tatil için geldiğim burada o zaman kaldığım otel sahibi ile tanıştım ve aramızda duygusal bir yakınlık oldu ve birkaç yıl süren aşk ve flört hayatımız oldu. Sonrasında evlendik ama evliliğe kadar süren o birkaç yılda ben sürekli yılda birkaç kez buraya geliyordum. Mutlu güzel ve huzurlu bir evliliğim oldu ama kaderin bize dayattığı bazı gerçekler var ki bu gerçeklerden kaçamıyoruz. İşte bu gerçek beni hayatta en çok sevdiğim kişiden eşimden ayırdı ve onu hastalık nedeniyle kaybettim. Onun gidişi ile hayatım alt üst oldu diyebilirim ama her şeye rağmen hayata dönmek ve sorumluluklarımı yerine getirmek zorundaydım.

Şu an eşimden kalan oteli ben işletiyorum. İlk zamanlar çok zorlandım ama çok çalışarak birçok zorluğu aştım. İş hayatımda bir sorun yok ama kaybettiğim eşimi ne kadar çok seviyor olsamda daha 58 yaşımdayım ve bir kadın olarak benimde isteklerim arzularım var vazgeçemediğim. Başka biriyle kesinlikle evlenemem ama en azından dürüst bir erkekle tanışarak güzel bir dostluk yaşayabilirim. Sır tutmasını bilen, yaşadığı ilişkiyi başkalarına anlatmayı marifet olarak görmeyen kaliteli genç birini tanımak niyetim ama genç derken çok ergen birisi değil daha çok 30 ve 40 yaş arası birini düşünüyorum. Sadece Bodrum ve yakınlarından istiyorum. Medenî durumu önemli değil yalan söylemesin yeterli benim için. İlgilenen kişiler yazabilirler.

💘İsmim Özlem.Esmer Kadınım, Sevgili Arıyorum.Olgun Olsun.💘

Merhaba beyler nasılsınız, Özlem ben Mersin’den. Aslen Vanlı’yım ama kendimi bildim biledi burada Mersin’de yaşıyorum. Buradaki herkes gibi bende yalnız kalmaktan sıkıldığım için çareyi sanal ortamda arıyorum. Benim için nerede tanıştığım hiç önemli değil ve böyle bir ilan verdiğim için beni yadırgayacak yargılamaya kalkacak olanlar zaten yazmasın ileride böyle birşey olursa çok kırıcı olabilirim. Genelde sakin soğukkanlı anlayışlı biriyimdir ama benim içi  bazı hassas konular var ki, oraya dokunan olursa aniden hırçınlaşırım. Limanda çalışıyorum ve kazancım yerinde sayılır. İllaki hepimizin maddi manevi sorunları vardır ama genel olarak huzurluyum ve huzurumu bozacak sorunlarım yok hayatta.

İş ortamında çok fazla erkek var haliyle ilgi gösterende çok ama hiçbiri bana güven vermedi. Ben çok zor güvenirim insanlara,özellikle konu aşk ise ve bir erkek söz konusu ise çok daha zor güvenirim. Bir erkeğe bir kez güvenirsem o güven kolay sarsılmaz bende ve o kişiye karşı çok fedakar olabilirim. Şu an 38 yaşımdayım ve 8 yıl oldu evliliğim biteli ve o günden sonrada hayatıma ilk defa bir erkek girecek. Boşandıktan sonra uzun bir süre yeni bir ilişkiye girmek istemez hiç kimse ama bu süre bende biraz fazla uzadı. Kadınsı duyguları çok yoğun hissettiğim bir yaştayım. Bu yüzden arzularımı hayallerimi daha fazla ertelemem istemiyorum ve arzularımı güvenerek yaşayabileceğim dürüst  bir arkadaş arıyorum. Sadece numara yazanlar benden cevap beklemesin.

💘Selam,İsmim Berrin.32 Yaş Bekarım ve Evlilik İçin Sevgili Arıyorum.💘

Adım Berrin, Ağrı merkezde yaşıyorum aslen Kütahyalı’yım. Burada bir belediyede kamu görevlisi olarak çalışıyorum ve buraya birkaç yıl önce geldim. Yalnız yaşıyorum ama küçük kardeşim Van’da üniversite okuduğu için sık sık geliyor benim yanımda kalıyor bir süre. Onunlada arkadaş gibiyizdir hiç karışmaz bana. Kalabalık bir arkadaş ortamım yok ama güvendiğim samimi olduğum birkaç kişi var sadece. Onlarlada çok samimi olduğum için hiç yalnız bırakmazlar beni ve haftada birkaç gün akşamları mutlaka bende olurlar. Hatta bazen bende kalıyorlar çünkü yalnız kalmaktan korkuyorum. Kimseye belli etmeye çalışmasamda geceleri çok zor uyuyorum bu korkularım yüzünden.

Sırf bu yüzden güvenliği yüksek bir sitede oturuyorum ama yinede korkularımı yenemiyorum. Kimseye yalan söyleyecek değilim. Daha önce hayatımda gerçek anlamda iki erkek oldu. Birisi sanaldan tanıştığım birisiydi ve bana çok değer veriyordu. Ondan öncede yine ciddi bir ilişikim oldu her ikiside benim yüzümden bitti. Daha doğrusu benim görev için Ağrıya gelmem beni tüm sevdiklerimden uzaklaştırdı. Artık evlenme yaşım geldi ve bu konuda ailemdende özellikle annemden çok baskı görüyorum. Açıkcası bende hic olmadığı kadar istiyorum artık evlenmeyi. Sadece kamuda çalışan ve evlilik için kendini hazır hisseden yaşı bana uygun kişilerin yazmasını istiyorum.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*