Isparta Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

İsmim Ayla. 30 Yaş Dul Kadınım. Maddi Manevi Destek Olacak Sevgili Arıyorum.

Selam arkadaşlar, son zamanlarda kendimi çok yalnız hissediyorum ve bu yalnızlıktan umarım buranın sayesinde kurtulabilirim. Maddi manevi desteğe ve güvenilir bir erkeğin sahiplenmesine ihtiyacım var. Manevi olarak bir erkeğin beni sahiplenmesi koruması ve bana yön vermesi hoşuma gidiyor. 30 yaşımda dulum ve ailemle yaşıyorum. Arkadaşlarımla zaman geçirmeyi eğlenmeyi severim ve bu yüzden aktif sosyal biriyim. Sanal ortamda zaman geçirmeyi normalde sevmem ama istediğim gibi birini bulamayınca mecburen bende çareyi sanal ortamda aramak zorunda kalanlardan biriyim.

Boyum 175 ve 57 kilo gayet düzgün fizikli bakımlıyım. Kendimi beğenirim ve severim ama en çok gözlerimi ve dudaklarımı beğeniyorum. Bakışlarımla bir erkeği kolayca etkileyebilirim ama benim bir erkekten etkilenmek o kadarda kolay olmaz. Isparta Eğirdir’de yaşıyorum ve yaşadığım yer çok güzel burayı seviyorum ama yalnız olunca keyifsiz oluyorum ve keyifsiz olduğum zamanlarda fazla dışarıya çıkmak istemiyorum. Birini beğenene kadar zor biriyimdir ama benimle arkadaşlık kurduktan sonra o arkadaşlığı yada aşkı yürütmek benimle çok kolaydır çünkü erkeği çok zorlayan bir kadın değilim.

Zor ve sıkıntılı bir evlilik geçirdim ama burada yaşadığım evlilikten bahsederek daha çok moralim bozulsun istemiyorum. Bu yüzden sadece kendimden ve aradığım kişinin nasıl bir erkek olması gerektiğinden bahsetmek istedim. Tabiki her kadın gibi bende erkeğin yanında kendimi güvende hissetmek isterim ve erkeğin bana zarar vermeyeceğinden emin olmak isterim. Emin olduğum zaman kendimi o aşkın büyüsüne kaptırabilirim ama güven yoksa o ilişkide ben olamam. Sanırım yeterince nasıl bir arkadaşlık istediğimden bahsetmiş oldum. Daha fazlasını birlikte yaşayarak görebiliriz. Maddi ve manevi sorunları olmayan ciddi beyler yazabilirler.

Merhaba. Adım Tuğçe. 33 Yaş Bekarım.Olgun Mert Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum.

İsmim Tuğçe ce Isparta merkezde yalnızım. Bekarım Hiç evlenmedim ailem İzmir’de ben işim gereği burada yaşıyorum. Bir belediye bünyesinde memur olarak çalışıyorum. Fen işleri dairesindeyim ama çok keyif alarak yaptığım bir iş sayılmaz. Üniversiteyi İzmir’de ailemin yanında okudum ve okul bittikten sonra ailemin yanından ayrıldım o günden sonrada hep yalnız yaşadım. Benim için erkeğin bakımlı ve temiz olması çok önemli çünkü bende öyleyim. Burada en küçük kardeşim üniversite okuyor benimle birlikte kalmıyor ama sık sık gelir yanıma ve bende kalır.

Onunla abla kardeşten çok arkadaş gibiyizdir ve çoğu zaman eğer bir erkek arkadaşım olursa bu durumdan onun haberi olur ve sıkıntı çıkarmaz bana. Ama eğer gözünün tutmadığı birisi olursa daha çok karışıyor hayatıma. Hani adam gibi adam derler ya işte ben tamda öyle bir erkek arıyorum. Mert ve biraz sert görünümlü olmalı. Çok kibar nazik çabuk kırılan güçsüz erkek sevmem. Benimle olacak yada olmak isteyen erkeğin her şeyden önce kendini yetiştirmiş kendine olan özgüveni tam ve kaliteli birisi olması şart. Eğer kamu çalışanı birisi karşıma çıkarsa daha çok memnun olurum ama bu benim için şart diyebileceğim bir şey değil.

Düzgün bir işi ve kariyeri olduktan sonra kamuda çalışması önemli değil. Aklımdan evlilik hiç geçmedi ama belkide bunu bana düşündürecek kadar bana güven veren, bana iyi gelen ve beni mutlu edebilen birisi karşıma çıkmadığı için olabilir. Yoksa evliliğe çok soğuk yada uzak değilim. Hatta bazen kendime ait kendi kurduğum bir ailem ve çocuklarım olsun diye içimden geçirmiyor değilim ama evlilik konusu çok daha ciddi bir konu olduğu için burada evleneceğim erkek arıyorum diyemem. Yalansız dürüst mert ve sorumluluğunu bilen birisi varsa Isparta çevresinden tanışmak isterim.

İsmim Belgin. 37 Yaşımdayım. Dost Olabileceğim Olgun Erkek Arıyorum.

Selamlar nasılsınız. Arkadaş bulunabilmek için uzun zaman çok sayıda sohbet sitesi falan ziyaret ettim ama hepsinden elim boş ayrıldım. Burayı görünce ilan vermek ilk başta biraz garip geldi baba ama kaybedeceğim hiçbir şey yok aksine eğer aradığım özelliklerde birine sesimi duyurabilirsem mutluluk gibi çok az kişinin bulabildiği bir şey kazanmış olurum. Çok severek ve isteyerek bir evlilik yaptım ama boşanmak dul kalmak aklımdan bile geçmezken başıma geldi. Bu psikolojiyi uzun süre üzerimden atamadım. Boşanırsam dünyanın sonu gelecek ortada kimsesiz kalacağımı falan düşünüyordum ama boşandıktan sonra üzerimden ne kadar büyük bir yükün kalktığını farkettim.

Tabiki zor günleri en az hasarla atlatmamda ailemin katkısını ve desteğini görmezden gelemem. Boşanacağımı söylediğim zaman herkes çok üzülmüştü ama yaşadıklarımı anlatınca onlarda bana boşanmam konusunda destek oldular. Yoksa bu yükün altından kalkamazdım. İlk başlarda ailemden yakınlarımdan ve arkadaşlarımdan çok utanıyordum böyle bir duruma düştüğüm için ama zamanla ne kadar yanlış düşündüğümün farkına vardım ce bunda utanacak bir durum olmadığını anladım.

Sonuçta hepimiz insanız ve hayatta hiç aklımızdan dahi geçmeyen birçok şey başımıza gelebilir. Yeniden evlilik yapmak benim için artık çok zor çünkü o kadar sevdiğim biriyle evlilik hayatımı sürdüremeyip son verdiysem bir daha evlenmek bile artık düzgün bir aile kurabilmem çok zor. Çünkü hem insanlara hemde evlilik konusunda kendime olan inancımı yitirmiş durumdayım. Sadece özel birisi tarafından biraz anlaşılmak ve mutlu olmak istiyorum. Beni anlamayan sadece ilişkide kendi istek ve arzularına odaklanıp yaşamaya çalışan bir erkek istemem. Lütfen sadece dürüst ve anlayışlı beyler yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*