İst Bayan Arkadaş Bul

İstanbul ve ilçelerinden bayan arkadaş erkekler ile erkek arayan yalnız bayanları bu sayfamızda bir ataya getirdik. Dünyanın en güzel şehirlerinden birinde yaşıyor olmanın keyfini ve heyacanını ancak hayatınızda güzel bir aşk varsa yaşayabilirsiniz. Aşksız bir hayatın nerede yaşandığının bir öne mi yoktur çünkü hayat nefes almak vermekten öteye gitmeyen neredeyse insan için yük olmaya başlar hayat. Aşkın heyacanını duymadan nerede yaşarsanız yaşayın hayatın bir anlamı olmayacaktır ve hayattan tat almazsınız. İstanbul’dan bizlere ulaşan güncel ilanlara bu sayfamızda yer veriyoruz.

💘Adım Suna. Maltepe’de Yaşıyorum. Yaşım 28 Bekarım. Olgun Erkeklerden Hoşlanıyorum.💘

Selamlar beyler, Suna ben İstanbul Anadolu yakasındayım. Özel sektörde çalışıyorum. 28 yaşımdayım, boyum 175 ve 58 kilo kumral bakımlı bir kadınım. 35 yaşlarında bir erkek arkadaş arıyorum. Olgun ve maddi imkanı olan bir erkek isterim çünkü ben lüks yaşamayı seviyorum. Erkeğin hem fiziki anlamda hemde maddi olarak güçlü olmasını beklerim. Güçsüz zayıf ve korkak erkek benim nazarımda erkek olamaz. Gücünü kadına hissettirebilen erkekler bana çok daha hoş ve çekici geliyor. Sanal ortamdan tanışarak görüştüğüm çok erkek oldu ama çok azı ile aşk yaşadım.

Yazarken sizi eğlendiriyor bazı erkekler ama yüz yüze gelmek çok ayrı bir durum. Buluşunca o enerjiyi her erkek veremiyor. Enerji alamadığım erkeğe dokunmakta benim içimden gelmiyor. Niyetim sadece güzel vakit geçirmek.ve hayatıma pozitif manada enerji verecek bana iyi gelecek ve beni güçlü hissettirecek düzgün biriyle ilişki kurmak. Özgür bir kızım ben be ailem dahi olsa hayatıma kimsenin karışmasına izin vermem. Kıskanç erkek bir yere kadar belki hoşuma gidebilir ama sınırı aşarsa kim olursa olsun gözünün yaşına bakmam ve hayatımdan hiç düşünmeden çıkartırım.

Akşamları dışarda eğlenmeyi seviyorum. Sigara ve alkol kullanırım. Alkol konusunda abartıya kaçmıyorum. Abartılı içen erkeğide sevmem. Herşeyi dozunda bırakmak gerek. İçince sakin kalamayan dağıtan erkek bana çok itici gelir. Bir kız kardeşim var ve onunla kardeşten çok arkadaş gibiyizdir. Ailemin geri kalanı ile anlaşamıyorum. Sadece aynı evde yaşamak zorundayız hepsi o kadar. Bana çok karıştıkları için aramız iyi değil. Beni kendine benzetmeye çalışan insanlardan kim olursa olsun nefret ederim. Anadolu yakasından olgun güvenilir erkek arıyorum. İletişim bırakmayı unutmayın.

💘Selam, İstanbul’dan Evlenmek İçin Olgun Dürüst Bayan Arıyorum.💘

Merhabalar ben İstanbuldan Ahmet. 38yaşındayım. 1.78 boyum var. Daha önce bir evlilik yaptım ve iki çocuğum var. Çocuklarım annesiyle birlikte kalıyorlar. Bir kızım bir oğlum var. Oğlum yakında evlenecek. Kızım ise üniversite son sınıf öğrencisi. Onlara maddi manevi desteğimi hiç eksik etmedim. Fakat eşimden ayrılalı yıllar oldu. Ve yıllardır yalnızım. Hem duygusal hem ruhsal hemde birçok yönden eksik hissediyorum. Bazı duyguları yaşamayı çok özledim. Bir kadının sıcaklığına ihtiyacım var. Memurum işim güzel maaşım güzel. Sevince çok güzel severim sahip çıkarım.

Yaşım ilerledikçe ve yalnız kaldıkça bastıramadığım duygular açığa çıkmaya başladı. Bu duyguları yaşayabileceğim, duygularımı bastırmama yardımcı olabilecek bir kadına ihtiyacım var. Hayatımın geri kalanında yanımda olacak bana destek olacak, beni sevecek, daha önce evlenip boşanmış bir hayat arkadaşı istiyorum kendime. Onun çocuklarını kendi çocuklarından ayırt etmem maddi manevi her türlü destekte bulunurum. Hiç sıkıntı yok. Bir evim ve arabam var. Birazcık birikimimde var. Bazı geceler yatağımı paylaşabileceğim birini istiyorum arzuluyorum. Bu duyguları tek başıma bastıramıyorum.

Benim her türlü her daim yanımda olabilecek bir hanfendi ye ihtiyacım var. Sağlıklı beslenmesi önemli. Malum yaşımız ilerliyor. Herhangi bir sağlık sorunlarımız olmasınki düzenli ilişkiye rahat bir şekilde girebilelim. Hayatın tadını çıkaralım bu yaştan sonra. Gezelim tozalım. Beraber güzel vakitler geçirelim. Maddi olarak sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum. Ben maddi manevi olarak her türlü yanında olacağıma söz veriyorum. Yeterki benim arzularımda yanımda olacak yardım edecek iyi bir eş olacak hanımı istiyorum. 32-36 yaş arası olabilir. Çalışıyor olmasa bile benim maaşım ikimize de yeter. Böyle düşünüyorum. Birçok yemeği yapabiliyorum. Eşime mutfakta da yardım ederim. Beraber yemekler yapar yeriz. Bu kriterlerde bayan arkadaşlar benimle lütfen iletişime geçsin.

💘Selam.Adım Yeşim. Yaşım 35. Dulum ve İkinci Evliliği Düşünüyorum. Elit Ciddi Birini Arıyorum.💘

Merhabalar adım Yeşim. 35 yaşında öğretmenim. Ortaokulda çalışıyorum. Boyum 1.68. Sağlıklı beslenmeyi çok severim. İstanbul da yaşıyorum. 5 yıldır burda görev yapıyorum. Maaşım da iyi çok şükür. Kendi evimde var burda. Arabamı henüz alamadım fakat evimle okulun arası çok yakın. Daha önce bir evlilik yaptım. Ve boşandı anlaşamadık. Bir çocuğum var. 12 yaşında. Onunda öğretmenliğini ben yapıyorum:) Çok azimli ve başarılı bir öğretmenim. Üç yıldır yalnız yaşıyorum. Çocuğum benimle kalıyor. Eski eşim İstanbul da yaşamıyor. İş için yurt dışına çıktı bir daha gelmedi. Ben yıllardır tek başıma geçiniyorum.

Çocuğuma bakıyorum. Onun hem annesi hem babası oldum. Ama artık oda baba hasreti çekiyor. Herkes babasından bahsederken onun gözleri doluyor. Baba sevgisine ihtiyacı var. Benimde bize sahip çıkacak bir eşe ihtiyacım var. Yalnız başına olmak gerçekten çok zor. Her şeyi tek başına sırtlamak, mücadele etmek, ama en sonunda da başarmak. O başarmanın verdiği hazzı tarif bile edemem.

Benim gibi azimli pes etmeyen biri olsun istiyorum hayatımda. Bana ve çocuğuma sahip çıkacak, onun öz babasıymış gibi davranacak birini istiyorum. Baba sevgisinden çocuğum daha fazla eksik kalmasın istiyorum. Büyüyor yıllar geçtikçe hepimiz öyle tabi. Ama baba sevgisini eksikliğini daha fazla hissetmesin. Bir şey olduğunda benimde arkamda dağ gibi babam var diyebilsin istiyorum. Uzun boylu işi gücü olan bir bey istiyorum. Anlayışlı, azimli, sahip çıkan, seven, sayan bir eş istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*