İstanbul Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Merhaba. Adım Figen.55 Yaşımdayım. Olgun Partner Arıyorum.

168 boylarında 66 kilo sarışın olgun ve dul çocuksuz kadınım. Maddi sorunum çok şükür yok ve rahat bir hayatım var diyebilirim. Yaklaşık 5 yıldır yalnızım ve eşimden ayrı olduğum bu beş yılda hiç erkek arkadaşım olmadı. Sosyal medya ve sanal alemi seviyorum bana heyecan veriyor hiç değilse canım sıkılmıyor ama buda beni bir süre idare ediyor. Bazen gerçek dokunabildiğim hissedebildiğim şeyler yaşamak istiyorum. İstanbul Sarıyer’de evim çalışmıyorum ama çalışmaya ihtiyacım yok. Hissedarı olduğum şirketlerden olan kazancımla maddi olarak ayakta kalmam hatta rahat yaşamama yetecek kadar var.

Bu yaşımdan sonra yeniden evlenip o sorumluluğa tekrar giremem çünkü bunca yıllık evliliğimde zaten yeterince yoruldum bundan sonra yeniden kendimi yormak istemiyorum. Artık dul kalmış yalnız kalmış karalar bağlayan kadın modundan çıkmak ve hayatın güzel yanlarını yaşayarak hayatıma renk katmak istiyorum. Yaşım 55 olmasına rağmen hala içinde tutku ve heyecanı çok kuvvetli hissediyorum. Aşk ve sevginin değerini bilen bir kadınım çünkü uzun zaman yalnız kalmak hayatı kaçırmama neden oldu belki giden beş yılı geri getiremem ama kafama uygun birini bulabilirsem kaybolan yılları telafi edebilirim.

Aslen Bulgaristan’dan göç eden Türkler’denim. Ama kendimi buraya ait hissediyorum ve burayı çok seviyorum. Aydın Didim’de bir yazlığım var yalnız olduğum için uzun zamandır oraya hiç gitmedim ama bana güven veren kendisinden hiç şüphe etmeyeceğim kadar güvenilir bir partner arkadaş ve dost bulabilirsem o kişiyi yazlığımda misafir etmek isterim. Bu banada çok iyi gelecek çünkü bende uzun zamandır tatil yapmıyorum. Evde sıkılmamak için hobi amaclı uğraştığım küçük bir bahçem var. Çiçek yetiştirmeyi seviyorum. Olgun ve tutkulu bir kadınla dost olmak partnerlik etmek isteyen güvenilir beyler mesaj bıraksınlar.

32 Yaş Dul Kadınım. Adım Ebru. Beykoz’dan Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selamlar herkese. Ebru ben Beykoz’ da bir banka şubesinde çalışıyorum. Kendimi çok estetik bulmuyorum bunu kabullendim ama ne kadar kabullenmiş bile olsam hayatımı yalnız geçirecek değilim. Benimde aşka sevgiye değer görmeye kendimi özel hissetmeye ve mutlu olmaya her kadın gibi hakkım var. Burun estetiği olmak istiyorum ama bunun için biraz beklemem gerekiyormuş hemen olamıyorum. Bu yüzden kendimi çok rahatsız hissediyorum. Bu sorun benim kendime olan güvenimide kötü etkiliyor. Bu sorunu halledebilirsem aslında güzel bir kadın bile sayılırım. Bankacılık çok stresli yorucu bir meslek.

Bankacıyım deyince biraz havalı geliyor bazılarına ama aşırı stres beni çok yıprattı bu yüzden kafa dağıtacağım uyumlu düzgün bir arkadaş arıyorum. Aslen Trabzonlu’yum burada küçük erkek kardeşimle beraber yaşıyorum. Yaşadığım bir evlilik oldu ama onun hikayesini burada paylaşıp moralimi bozmak sizinde havanızı değiştirmek istemem. Zaten geçmişimizden yada yaşadığımız ortamdan sıyrılıp daha mutlu olabilmek, bizi mutlu edecek birini aramak için buraya gelmişiz, yeniden geçmişten bahsetmeye gerek duymuyorum. Ama kısaca şu kadarını söyleyebilirim ki, berbat bir evlilik yaşadım ve yaklaşık dört yıl falan sürdü ama bana bir ömür gibi uzun geldi.

Bakışlarım falan genelde bana hüzünlü bir görüntü veriyor,çevremdekiler bunu söylerler ama nasıl hüzünlü olmayım ki, benim gibi hayat dolu genç bir kız o kadar kötü günler yaşayıpta yüzümden sevinci ve mutluluğu okuyamazdınız. Yaşadıklarım illaki bende bir iz bırakıyor. Hüzünlü bakıyorsam sebebi yaşadığım tatsız olaylar. Beni bu buhrandan çıkarıp elimden tutarak mutlu etmek için elimden geleni yapabilecek özverili anlayışlı ve karakteri düzgün iyi kalpli bir arkadaş istiyorum. Yeniden yanlış kişilerle ilişki kurmamak için dikkatli davranmak zorundayım. İlk başlarda biraz fazla korumacı davranırsam anlayışla karşılayacağınıza eminim.

Selam. Arzu Ben. Sultanbeyli’den Dürüst Eğlenceli Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, olgun bir erkek arkadaşla tanışabilmek için buraya geldim. Yaşım 29 ismim ve ismim gibi arzularımın peşinden gitmeyi severim. Biraz muzip biriyim özellikle sevdiklerimi çok rahat bırakmam. Malesef daha önce evlilik yaptım ve boşandım bir kızım var. Kızım daha çok küçük 3 yaşında ve ben onu gerçekten bu dünyada her şeyden daha çok seviyorum. Ama kendimide seviyorum ve kendi isteklerim arzularım ve hayallerimi ertelemek istemem. Özel bir estetik ve güzellik merkezinde çalışıyorum. Daha çok saç ekimi vs gibi alanlarda kendimi geliştirmeye ve işimi büyütmeye çalışıyorum.

Mutsuz bir evlilik yaşamış olsamda ayrılmam çok zor olmadı medeni bir şekilde birbirimize daha fazla zarar vermeden ayrılabildik. Uzunca bir süre evlenmeyi düşünmüyorum ama hayatı dolu dolu yaşamak benim yaşam tarzım diyebilirim. Aslen Adanalı’yım burada annemlerle aynı apartmanda yaşıyoruz. Ben özgürlüğüme düşkün birisi olduğum için aynı evde yaşamak istemedim. Ayrıca bir kadın evlenip ailesinden ayrıldıktan sonra yeniden babasının evine dönmesi, yani bu belki yanlış birşey değil ama geri dönmek kadın için biraz zor ve ağır bir durum. Bunu ancak kadınlar anlayabilir.

Geri dönmüş olsam bile ailemin yanına aynı evde rahat edemezdim. Birazda böyle olması kızım için daha iyi oldu ben işe gittiğim zaman gözüm arkada kalmıyor. Yaşamayı seviyorum ama sevdiklerimle beraber bir şeyler yapmayı ayrıca severim bu beni mutlu eder. Ama tabi yanımızda bizi sevenler olsada insan yine ayrı bir duygu ve herkesten daha özel birine ihtiyaç duyuyor. Hayatıma giren erkekle yeri gelince sırdaş yeri gelince güvenilir bir partner gibi olmak isterim. Yani aradığım her şeyi sevdiğim erkekte bulmak isterim. Bu yüzden Sultanbeyli ve çevresinden kendine güvenen yaş olarak biraz olgun birini arıyorum.

Anahtar Kelimeler:

arkadasliksitesi,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*