İstanbul Dul Zengin Bayanlar

İstanbul ve Beyoğlu, Üsküdar, Kartal, Maltepe, Sarıyer, Beşiktaş gibi diğer tüp ilçelerinden zengin bayanlarla aşk yaşamak isteyenler için bu bloğumuzda sadece İstanbul’dan gelen mesajlara yer veriyoruz. Dul ve zengin bir bayanla tanışmak için sadece şanslı olmak yeter belki ama onlarla sürekli bir aşk yaşamak için şanstan daha fazlası gerekecektir size. Daha fazlası için ise islamisayfalar.com olarak tüm imkanlarımızı üyelik gerektirmeden ve ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

❣Selam,Sema Ben Eyüp’te Yaşıyorum. Maddi Sorunum Yok. Genç Partner İstiyorum.❣

Merhaba arkadaşlar. Sema ben İstanbul Eyüp’te ailemle beraberim. Ben şu an anne ve baba dediğim kişilerin öz çocukları değilim. Beni küçükken evlatlık almışlar. Bu gerçeği üniversite bittikten sonra öğrendim ben. Şu an 32 yaşımdayım. Gerçek anne ve babam hakkında hiçbir bilgim yok. Bu gerçeğin pesine düşmeye birazda korktum. Çünkü hayatımda sorun istemiyorum. Bu gerçeğin peşine düşme düşmek hayatımda birçok sorunu gün yüzüne çıkaracağından eminim. Hem bunun bana kazandıracağı bir şey olduğunu sanmıyorum. Çünkü zaten beni büyüten kişiler benim nazarımda gerçek anne ve babam.

Üniversite yıllarında tanıdığım biriyle 2 yıl önce bir evlilik yaptım. Aslında ailem bu evliliği istemiyordu ama ben istediğim için beni kırmamak adına fazla karşı koymadılar. Ailemin neden bu evliliği istemediğine basta anlam veremiyordum ama sonra haklı olduklarını anladım. Ben o günlerde sırılsıklam aşık olduğum için bazı gerçeklere gözüm kulağım kapalıydı. Tabi evlendikten sonra zamanla her şey daha net görünmeye başladı. Babam sarraf ve oldukça zengin. Eşim galiba sadece bu zenginlikten faydalanmak için benimle evlenmiş.

Bunu anladığım zaman bir süre sabrettim ama baktım ki, her şey zamanla dahada kötüye gidiyor, iyice kangren olmadan boşandım. En son benden aldığı paraları gece klüplerinde başka kadınlarla yediğini öğrendiğimde çok şaşırmadım ama aileme karşı çok mahçup oldum. Ailem artık iyice yaşlandı ve isleri ben yürütmeye başladım. Evlenmeye niyetim yok ama samimi dürüst yalan sevmeyen mert bir erkekle tanışabilirsem hayatımda olmasını ve varlığı ile bana manevi anlamda destek olmasını isterim. Evlilik olmaz çünkü yeniden bir hata yapmaya tahammül edemem. Bana partnerlik edecek dürüst beyler yazsınlar.

❣İstanbul Pendik’ten Gaye Ben.33 Yaş Dulum. Genç Eğlenceli Partner Arıyorum.❣

Selam, Adım Gaye. Pendik’te kendi işimi yapıyorum ve yalnız yaşıyorum,maddi bir sorunumda yok. Sorunum galiba erkeklerle. Malesef 33 yıllık hayatıma 2 evlilik sığdırmayı nasıl başardım bende çok anlamadım ama evlilik konusunu artık bir daha açılmamak üzere kapatmaya karar verdim. Bir daha asla kimseden evlilik hakkında bir şey duymak dahi istemiyorum. Mesleğimi burada yazmak istemiyorum çünkü yazarsam istemediğim kişiler biraz araştırma ile bana ulaşabilir ve ben böyle kötü bir sürpriz yaşamak istemem. İlk evliliğim severek aşık olarak yaptım ama yürümedi.

Demekki aşk ve sevgi yetmiyor mantığı ile ikinci evliliğimi mantık evliliği yaptım. Evliliğin ne kadar mantık dışı olduğunu zaten bana bu evlilik öğretmiş oldu. Tabiki bir kadın olarak üstelik genç ve güzel bir kadın olarak bir erkeğin hayatımda bir yerlerde olmasını isterim ama bu kesinlikle artık evlilik yaparak değil. Sizlere açık konuşmak ve ne istediğimi lafı hiç dolandırmadan söylemek istiyorum. Genç uzun boylu ve epsrili eğlenmeyi bilen bir erkekle tanışmak üzere geldim buraya. Duygusal birlikteliğin hoşlanma ve beğenmeden öteye geçmesini istemiyorum.

Aşk ve sevgiye tamamen kapalıyım. Mesela gece dışarıda eğlenmek istediğimde, bir gece kulübüne yada bara gitmek istediğimde ama her istediğimde mazaret uydurmadan bana eşlik edecek, istemediğim zaman ısrar ederek bana zorluk çıkarmayacak yani tamamen benim isteklerime göre ilişki yaşayacak güvenilir birini arıyorum. Böyle aşk mı olur demeyin zaten aradığım aşk değil sadece hayatımın çok sıkıcı ve renksiz geçmesini istemiyorum. Geceleri dışarda olmayı severim. Özellikle hafta sonlarını bana ayırabilen özgür birini istiyorum. İstanbul dışından yazmayın lütfen.

❣Selam, Adım Çetin.32 Yaşımdayım. Zengin Dul Bayanlarla Arkadaşlık Etmek İstiyorum.💘

Merhabalar. İsmim Çetin ve İstanbul Beyoğlu’nda bir arkadaşımla beraber yaşıyorum. Normalde mali müşavirlik ofisinde çalışıyorum ama hayat şartlarından dolayı ek iş yaparak internet üzerinden gelir elde etmeye çalışıyorum. Liseye giden genç bir delikanlı olduğum yıllarda dahi hep olgun kadınlar ilgimi çekti ve her zaman olgun yalnız bir bayanla aşk yaşamanın hayalini kurdum. 32 yaşıma geldim ama bunlar benim için hala birer hayal olarak kaldı. Birkaç defa sohbet kanallarında falan denedim olgun zengin bir bayanla tanışmayı ama başarılı oldum sayılmaz. Her şeyi geçtim yazarak birine kendini tanıtmak ona güven vermek kolay olmuyor. Bu seferde şansımı burada denemek istedim ama umarım artık hayallerimin gerçek olacağı günler uzak değildir. Bekar ve özgür biriyim.

Olgun bir kadının ne zaman isterse beni ne zaman yanında görmek isterse zaman sorunu yaşamadan ona eşlik edebilirim. Zengin olmasını istiyorum çünkü ben bir kadınla sıradan herkesin gittiği mekanlara gidip herkesin yaptığı şeyleri yapmak istemem.. Daha özel yerlerde vakit geçirmek isterim ama malesef benim buna yetecek kadar maddi imkanım yok. Bu yüzden maddi sorunu olmayan birini arıyorum. Sadece beraber olduğumuz zamanlar kadının maddi olanağına ihtiyaç duyarım. Bunun dışında herhangi bir talebim olamaz. Hatta ben bunu dahi onuruma kabul ettirmekte zorlanıyorum. Gönül ister ki ben yanımdaki kadına destek olayım ama malesef bu mümkün olmadığı için partner olabileceğim yalnız ve zengin bir bayanla arkadaşlık kurmak istiyorum.

Anahtar Kelimeler:

dul bayan telefonları istanbul,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*