İzmir Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selam,İsmim Elif. İzmir’deyim Olgun Sevgilim Olsun İstiyorum.

Selam, Elif ben İzmir’de okuyorum, öğrenci yurdunda kalıyorum. 22 yaşımdayım ve iki yıldır buradayım. Genç erkekler çok bana göre değil bunu yaşadığım ilişkilerde tecrübe etmis oldum. Okuldan erkek arkadaşım oldu birkaç kez ama hiçbirinde aradığım mutluluğu heyacanı duyamadım. Yani bana kendimi kadın gibi hissettirmek konusunda biraz eksik kaldılar. Galiba bu bakımdan olgun erkekler hem tavırları duruşları hemde tecrübeleri ile genç bir kıza kadın gibi yaklaşım konusunda daha iyiler. Kumral güzeli bir kızım ve artık kesinlikle 30 yaş ve üzeri bir erkekle beraber olmak arkadaşlık kurmak ve kendimi daha kadın gibi hissedeceğim bir aşk yaşamak İstiyorum ve burada o yüzden bulunuyorum.

Belki genç bir kız olarak 30 yaş üstü biriyle yan yana durunca beni yadırgayan kişiler olacaktır ama umrumda olmaz. Benim için önemli olan benim o ilişkide aradığım heyecanı ve huzuru bulabilmiş olmam, gerisinin hiç önemi olmaz benim açımdan. Hem yaşın ne önemi varki önemli olan düzgün delikanlı mert ve sözünü tutan, tutmayı başaracak gücü olan sevdiği kadına değer verebilen bir erkekle beraber hayatı yaşamak, önemli olan budur bence. Elimi tuttuğu zaman bana o samimiyeti o sıcaklığı hissettirmeli ki ben o eli asla bırakmak istemem o hissi bana verdiğiniz zaman.

Sürekli erkek arkadaş değiştiren bundan mutluluk duyan birisi değilim ama ruhum ve kalbim tatmin olmadığı zamanda sırf biriyle ilişkim olsun diye o birlikteliği devam ettirmem, bu içimden gelmez ve istesemde yapamam. Ben o erkeği ruhumda ve kanımda hissetmeliyim. Bunu bana hissetiremeyen erkek istediği kadar yakışıklı olsun hiç önemli olmaz benim için. Yakışıklı olsun isterim tabi sevgilim ama yakışıklı değilsede eğlenceli birisi olmalı ki onunla vakit geçirmek hoşuma gitsin. Esprili erkek severim sus pus oturan erkeği eğlenceli bilmiyorum ve benin için itici oluyorlar. İzmirli olgun beyleri sayfama bekliyorum.

Adım Berna. Olgun Elit Partner Arıyorum.

Selamlar, elit bir beyle tanışmak için buradayım ama şunu özellikle belirtmek isterim ki benim için gizlilik ve güven önemli. Yani her ne yaşarsak yaşayalım iki kişilik bir arkadaşlık olmak zorunda. Öyle açıktan herkesin bileceği şekilde bir ilişki yaşayamam. Mesela yolda yürürken elinden tutup yürüyeceğim beraber sinemaya gideceğim birini aramıyorum. Çünkü dediğim gibi açıktan bir ilişki yaşayamam bunun kendime göre nedenleri var. Burada yazmak istemiyorum ama bana yazmak ve tanışmak isteyen elit beyler bu gizliliği bilerek ve kabullenerek yazarlarsa memnun olurum.

Bunu kabullenmeyecek erkekler benimle vakit kaybetmesin banada vakit kaybettirmesin. Güncel bir fotoğrafımı koydum, görmüş olduğunuz gibiyim. Eksiğim yada fazlam yok. Buradan özel kişisel bilgilerimi paylaşmak istemem sadece İzmir’de yaşadığımı ve 40 yaşımda olduğumu bilmeniz yeterli şu an için. Burada yine ayrıca erkek şöyle olmalı böyle olmalı gibi gereksiz detaylarada girmiyorum çünkü kendini bilen olgun tecrübeli ve elit bir erkek zaten bir kadının erkekten beklentilerini biliyordur. Bilmiyorsa bu yaştan sonra ben öğretecek değilim.

Belki biraz fazla açık ve sert bir mizaçla konuşuyor olabilirim ama ben buyum ve 40 yaşımdan sonrada tahmin edersiniz ki değişemem. Size elit bir erkeğinde nasıl olduğunu tarif etmeme gerek yok, onlar kendilerini bilirler. Erkekte en fazla konuşması ve üslubuna dikkat ederim bu kadarlık tüyo sanırım yeterli. Kendim hakkında fazla bilgi vermedim çünkü dediğim gibi gizlilik benim için önemli. Buradan ne iş yaptığımı nasıl birisi olduğumu herkesin bilmesine gerek yok. Zamanı geldiği zaman bilmesi gereken kişi, gerektiği kadarını zaten öğrenir. İzmir dışından yazanlara şans vermiyorum.

Adım Eda. 44 Yaş Bekarım. Özgür Bekar Erkek Arıyorum.

İsmim Eda. İzmir Menemen’de yalnız yaşayan hiç evlenmemiş bir kadınım. Ben aslen çerkez asıllıyım. Belki bilirsiniz biz çerkez kadınları genelde geç evleniriz. Ablam geç evlendiği için ben ondan önce evlenmek istemedim. Çünkü ablasından önce evlenmek bizde pek görülmüş bir durum değil daha doğrusu adetlerimize aykırı bir durum. Bu nedenle bu yaşıma kadar evlenemedim. Ablam evlendiğinde ben zaten 40 yaşımdaydım. Daha önce fırsatım olsa belki çok isteyerek evlenmek isteyebilirdim ama bugün için artık böyle bir şey düşünmüyorum. Küçük önünde bahçesi olan bir evim var ve burada yalnız başıma bahçemle ilgilenerek yaşıyorum.

Aradan geçen bunca zaman sonra anladım ki bahçemdeki çiçeklerle çok sevdiğim için değilde, ruhumdaki kalbimdeki boşluğu biraz olsun kapatmak üşüyen ruhumu çiçek yetiştirerek ısıtacağımı zannerek yapmışım bütün bunları. Oysa yanılmışım, bütün bu uğraşlarım gün geldi ne kadar anlamsız olduğunu gösterdi bana. Güvenilir bir omuza yaslanmak, bana güç veren bir eli tutmak, aşkla bakan bir çift göze sahip olamadıktan sonra hayatın hiçbir anlamı yokmuş meğer. Güzel bir kadın olduğumu iddia etmiyorum ama aşk kadınıyım dersem abartmış sayılmam ve gerçekten beni seven bir erkeğe aşkların en güzelini, unutulmaz günleri yaşatabilirim.

Çok duygusal romantik biriyim. Belkide şiir okumayı sevdiğim için bu duyguları yaşıyorum. Hatta ara sıra şiir denemeleri yapıyorum. Bu konuda iddialı değilim ama okumayı seviyorum. Yanlız aşksız ve sevgisiz bir kadın olarak ancak bunlarla vakit geçiriyorum. Fakat artık iyice sıkıldım. Bunlar bana iyice sıkıcı gelmeye başladı. Artık hayatımda aşk ve heyacan olsun kendimi aşkın o muhteşem heyecanına kaptırmak ve hiçbir şey düşünmeden sadece o anı yaşamak istiyorum. Menemen ve yakın çevreden olgun erkekler yazarsa tanışırız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*