İzmir Dul Bayanlar

Selam, İzmirli Zengin Beylerle Tanışmak İstiyorum. 

Merhaba ismim Gül. 32 yaşımdayım. Zengin birini arıyorum dediğim zaman bazen beni yadırgayanlar olabiliyor. Rahat yaşamak istemem suç mu ,günah mı. Artık maddi imkanlar olmadan hangi hayalimizi gerçekleştirebiliriz ki. Kimsenin yokluk içerisinde bir aşk yaşamak istediğini sanmıyorum. Soğan ekmek edebiyatına girmek istemiyorum. Çocukluğumda ve gençliğimde maddi manevi sorunlar yaşadım. Artık sıkıntı yaşamak ve üzülmek istemiyorum. Hayatımı paylaşacağım, bu adam benim kaderim diyebileceğim birini istiyorum. Gerçek manada beni sevecek sahip çıkacak, elimi tutup bir daha asla bırakmayacak ve bana sonuna kadar sadık kalacak birine aşık olmak ve mutlu olmak istiyorum.

Gereksiz kıskançlıklara girip ilişkimi zora sokan biri değilim. Güven bir kez oluşmuş ise küçük şeylerden büyük sorunlar çıkarmam. Durmam gereken yeri de yürümem gereken yeri de bilirim. Yeri geldiğinde tam bir hanımefendi  yeri geldiğinde ise erkeğinin kollarında şımarık bir kadın olmayı becerebilmelidir ki kadın erkeği her zaman ve her ortamda mutlu edip gururlandırabilsin. Bunu en iyi yapan kadınlardan biriyim. Artık bundan sonra elimi tutacak erkek sonum olsun,sonsuzum olsun isterim.

Şu an ailemle birlikte yaşıyorum ama kendime uygun birini bulur ve aşık olursam onunla birlikte yaşayabilirim. Beni aileme bağlayan birşey yok. Bu konuda rahatım. Yeter ki gerçekten o güveni ve sevgiyi bana hissettiren biri çıksın karşıma. Şu an evlilik düşünmüyorum ama kısa vadeli ilişki de istemiyorum. Hayatımda bir kişi olsun ve tam olsun. Tüm hayallerime cevap verebilecek biri olsun. Evli olmasak bile beni hayatının kadını olarak gören samimi ve sıcak bir ilişkimiz olsun. Benim gibi düşünen ve yaş olarak da benden olgun İzmirli beylerden mesaj bekliyorum. 

İzmir dulbayanların telefon numaraları, Karşıyaka ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışmak, Bergama sevgili arayan zengin ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Torbalı seviyeli ilişki isteyen dul bayanların whatsapp numaraları, Tire üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Urla Suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Göztepe olgun erkeklerden hoşlanan genç bayanlarla tanışma, Foça olgun bayanlarıntelefon numaraları, Gaziemir sevgili arayan dul bayan numaraları.!

İzmir Dul Bayan Numaraları 

Bu başlığımız altında bizlere İzmir’den ulaşan ve anımsın yayınlanmasını isteyen Onur S.’nın anısını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Merhaba ismim Onur S. İzmir’in Bergama ilçesinde yaşıyorum. Bundan üç yıl kadar önce yaşadığım bir anımı sizlerle paylaşmak istedim. Ben 38 yaşımdayım ve uzun zamandır farklı sosyal medya veya arkadaşlık sitelerinde sohbete katılıyorum. Arkadaş ortamım daha çok sanal ortamda diyebilirim. Bazen bir siteye görüyorum ve sadece oradaki arkadaşların kendi aralarındaki konuşmaları izliyorum, bu bile bazen kafa dağıtmam için iyi geliyor. Sürekli girdigim bir site vardı  ve orada ismi Hazel olan biri vardı. Bursa’da yaşayan dil bir kadındı.Hazel çok çekici, esmer güzeli bir kadındı. Onunla sadece arada bir selam veriyorduk birbirimize hepsi o kadar. 

Hazel çok güzel bir kadın olduğu için sitede ne kadar erkek varsa onun etrafında adeta pervane oluyorlardı. Hatta bayanların dahi ilgi ortağıydı. Sanırım Hazel’in güzelliğinin yanında çok zengin olmasının da bunda etkisi vardı. Durum böyle iken ben onunla çok ilgilenmiyor sadece arada selamlaşıyorduk. Birgün bana özelden yazdı ve havadan sudan birşeyler sordu. Öylece onunla muhabbet etmeye başladık ama ben yinede kendimi bozmuyor, biraz geriden yaklaşıyordum. O benimle konuşmak istiyor diyerek bunu fırsata çevirmeye çalışmadım. 

Birgün bana yine yazdı ve benim bayanlara karşı olan tutumunun etkileyici olduğunu, diğerleri gibi gördüğüm her kadınla sevgili olmaya çalışmadığımı ve diğerlerinden daha seviyeli ve ayrıca yakışıklı olduğumu, benden hoşlandığını söyledi. Açıkçası böyle birşeyi hiç beklemiyordum. Çünkü onun etrafında onunla ilgilenen sayısız erkek vardı. Bütün o erkeklerin arasından beni görmüş olmadi ilginçti. Hem çok sevindim hemde şaşkınlık içerisindeydim. O an Hazel’e ne diyeceğimi bilemedim. Daha sonra onunla telefonda görüşmeye başladık. Ben her zaman ona karşı içten ve samimi oldum.Hiç bir zaman ona güzel vakit geçirip eğleneceğim bir kadın gözüyle bakmadım. 

Hazel bir süre sonra sevgilim oldu. Dışarıdan göründüğü gibi biri değildi. Çok güzel ve çok znegindi ama çok açılar çekmişti. Herşey bizim için çok güzel gidiyordu. Tabiki onun benimle olan ilişkisi kimsenin hoşuna gitmedi. Çünkü o bütün erkeklerin beraber olmak istediği bir kadındı ve onunla ilgili hayalleri olanlar sürekli benim hakkımda onun kafasını karıştırdılar. Hiç asli olmayan iftiralara maruz kaldım. Tabi bana cephe alanlar sadece erkekler değildi. İçerisinde art niyetli ve Hazel ile ilgili planları olan bayanlarda vardı.Onunla samimi dost olmak ve maddi imkanlarından faydalanmak isteyen bayanlar.

Bütün bunlarla mücadeleye hazırdım. Sonuna kadar mücadele ettim ama Hazel buna bir yere kadar dayanabildi. Aramıza nifak tohumları ekenler amacına ulaştı ve onların oyunlarına yenildik. Aradan bir yıl kadar zaman geçti ve onunla hiç karşılaşmadık. Bir yılın sonunda bir arkadaşımla tanıştığımız sitede konuşmuş ve benimle görüşmek istediğini söylemiş. Birkaç  gün tereddüt ettim gidip gitmemekte. Ve sonra onunla konuşmak için bulunduğu siteye gittim. Aramızı bozanlarla artık görüşmediğini ve onlara aldandığını falan söyledi. Ona kırgın değildim ama geçmişte yaşadıklarım onurumu çok kırmıştı. Onunla son kez konuşup helallik almak istedim. O gün Hazel’in ne kadar üzüldüğünü hissediyordum ama yapamadım, tekrar onunla olamadım. Hazel’i hiç bir zaman unutmadım ve unutmayacağım. 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/izmir-dul-bayanlar/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*