İzmir İçinde Evlilik Düşünen Dul Bayanlar

32 Yaş Dul Bayanım. İzmir’den Evlilik İçin Erkek Arıyorum.

Selam Esra ben, İzmir Urla’dan aramıza katılıyorum. Kumral bakımlı bir kadınım aynı zamanda dul bir bayanım ve yeniden evlenmeyi düşündüğüm için bu ilanı yazıyorum. Açıkçası ilk evliliğimde büyük bir hata yaparak evlendim çünkü ilk evliliğimi 22 yaşındayken yapmıştım o kadar genç yaşta evlilik yapınca evliliği yürütemedim. Çünkü yaşamak istediğim hayallerim vardı ve evli olmam birçok hayalimi yaşamama engel oluyordu. Eski eşimde zaten benimle çok fazla kafa dengi birisi değildi, neredeyse aynı evde yaşıyorduk fakat birbirimizden çok kopuk hayatımız vardı. Her ne kadar birbirimizden kopmuş olsakta sonuçta evliydik ve birbirimize karşı sorumluyduk.

Her istediğimizi istediğimiz zaman yaşayamazdık. Hem evlilik hayatımın mutsuz olması hemde uzun yıllardır içimde hep yaşamayı istediğim hayallerimi yaşayamamak bütün bunlar bir araya gelince çok mutsuz bir kadın oldum. İlk başlarda mutsuzluğumu herkesten gizliyordum ve bunu başarabiliyordum fakat zamanla artık bunu gizleyemez hale geldim ve eşim dahil herkes evli olmaktan ne kadar mutsuz olduğumu anlıyorlardı. Ne kadar benim için iyi bir eş olmasada boşanma sürecinde bana hiç zorluk çıkarmaması bana çok iyi geldi. Boşanma sürecini kolay atlatmam daha çok yıpranmama engel oldu. Sonrasında ise özgür ve hırslı bir kadın olarak yaşamak istediğim her ne varsa içimde hiçbir şey kalmayacak kadar yaşadım.

Sanırım ben özgürlüğü seven bir kadınım fakat bir yerden sonra insan düzenli bir hayatının olmasınıda istiyor. İçimde ukte olarak kalmış artık hiçbir şey yok, dul olarak yaşadığım son birkaç yılda hayatın güzelliklerini tam anlamıyla yaşadım diyebilirim. Ben artık yeniden kendimi evliliğe ve evliliğin getireceği sorumlulukları almaya hazır hissediyorum. Fakat artık benimle her anlamda uyumlu olabilecek kafa dengi, gezmeyi ve eğlenmeyi seven birisiyle evlilik yapmakta kararlıyım. Bu özelliklerde olmayan birisini kesinlikle istemiyorum. İzmir ve civarından gezmeyi seven kafa dengi her ortama ayak uydurabilen ciddi beyler yazabilirler.

İzmir’den Evlilik Düşünen Dul Bayanların Evlilik İlanları

İzmirli evlilik isteyen dul bayanlarla tanışabileceğiniz arkadaş olup özgürce sohbet edebileceğiniz ücretsiz ve üyelik istemeyen arkadaşlık ve sohbet siteleri. İzmir içinden kendisine evlenmek için arkadaş isteyen bayanların 2022 ve 2023 yıllarına ait güncel evlilik ilanları. İzmir ve ilçelerinden evlenmek için ciddi erkek arayan olgun ve yalnız bayanların telefon numaraları ve fotoğrafları. İzmir’den islami evlilik yapmak isteyen dul ve türbanlı bayanlarla tanışabileceğiniz evlilik siteleri. İzmir ve çevresinden evlenmeyi isteyen ve zengin erkek arayan olgun ve dul bayanlarla ücretsiz sohbet. İzmir’den ve Ege Bölgesi’nden evlilik düşünen 40 yaş üstü zengin erkeklerle tanışmaya çalışan bayanların evlilik ilanları. Evlenmek için İzmirli erkeklerle tanışmak isteyen dul bayanların sosyal medya adresleri.

Türbanlı Dul Bayanım. İzmirli Erkekle İslami Evlilik İstiyorum.

Merhaba ismim Aygül, İzmir’de yaşıyorum türbanlı dul bir bayanın. İki çocuğum var ve yeniden evlilik yapmak istiyorum. İslami evlilik yapmak istediğim için çevremde buna uygun birini bulamadım ve arkadaşlık sitesinden aramaya karar verdim. Bu kararı vermek benim için kolay olmadı tabi ki. Sanırım bu konuda biraz ön yargılı bir kadınım. Arkadaşlık sitelerini ve sohbet sitelerini kendime çok uygun bulmuyordum fakat buraya geldikten sonra gerçekten sanal ortamdada seviyeli ve ciddi erkeklerin ve aynı zamanda kadınlarında olabileceğini gördüm. Şu anda tüm önyargalarımdan sıyrılmış olarak buradan gerçekten ciddi anlamda biriyle tanışmayı çok istiyorum.

44 yaşındayım ve iki çocuğum var. Çocuklarımdan birisi benimle birlikte değil diğeride zaten yetişkin sayılır. O da kısa süre sonra umarım üniversiteyi kazanır ve kendi yolunu çizer. Artık bu saatten sonra bende kendi yolumu çizmek ve kendi hayatımı yeniden şekillendirmek zorundayım. Hayatımın sonuna kadar yalnız kalamayacağımın farkındayım. Yaklaşık 12 yıldır çocuklarıma hem annelik hem babalık yapmaya çalışıyorum ve onları hayata en güzel şekilde hazırlamak için elimden gelen mücadeleyi veriyorum. Bu mücadelemde her ne kadar çok zorlansamda başarılı olduğumun farkındayım.

Hiç evlenmemiş yaşıma uygun birini bulamayacağımında farkındayım. Bu yüzdende benim gibi evlenmiş ve eşinden ayrılmış birini bulmaya çalışıyorum. Çok fazla çocuğu olan birisiylede yapabileceğimizi sanmıyorum. Zaten çocuk yetiştirmenin sorumluluğu altında uzun yıllar çok yoruldum. Artık biraz dinlenmek ve kendime gelmek hayatını yaşamak istiyorum. İzmir’den kendisine eş olarak olgun ve türbanlı bir bayanla görmek isteyen dürüst, yalansız, dini değerlerine önem veren bir erkek varsa tanışmaktan memnun olurum. Çocuklarımla birlikte yaşadığım uzun yıllar boyunca kendime hiç erkek arkadaş edinmeyi düşünmedim. Bundan sonrada sadece evlilik amaçlı arkadaş edinebilirim. Bu amacıma uygun kişiler bana yazabilirler.

İzmir’den Evlenmek İsteyen Zengin Elit Erkekle Tanışalım.

Adım Müge, 30 yaşındayım uzun boylu fiziğine dikkat eden güzel bir bayanım. Daha önce evlilik yapmadım fakat şu anda evliliğe kararlı olduğum için karakteri düzgün elit ve maddi olarakta zengin biriyle tanışarak evlenmeyi düşünüyorum. Ailemin maddi durumu gayet iyi bu konuda şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Evlendikten sonrada böyle bir sıkıntıyı yaşamak istemem. Çünkü dediğim gibi şimdiye kadar çok rahat bir ortamda yaşadım. Bundan sonrada rahatımın bozulmasını istemem.

1.70 boyunda ve 52 kiloyum, sağlığıma ve kiloma çok dikkat ettiğim için düzenli olarak yürüyüş ve spor yapıyorum. Ben fiziksel olarak minyon sayılırım fakat erkeğin uzun boylu ve iri yarı olanlarından daha çok hoşlanırım. Ailemin ve akrabalarımın yakınlarından evlenmek için görüşmek isteyenler oluyor fakat beni heyecanlandıran birisi hiç karşıma çıkmıyor. Artık evlilik yaşımın geldiğinin farkındayım çünkü anne olmak içinde en uygun en ideal yaştayım. Buna kendimi hazır hissediyorum. Çok fazla gecikirsem bu ileride hem benim için hem doğacak olan çocuklarım için bazı sorunlar oluşturabilir. Doğruyu söylemek gerekirse ev işlerinden ve yemek yapmaktan falan çok fazla anlamıyorum. Bazı basit herkesin yapabildiği yemekleri falan ancak yapabiliyorum. Bu konuda evleneceğim, hayat arkadaşım olacak kişiyi memnun ve mutlu edebilirim dersem dürüst davranmış olmam.

Ancak bu evlilik için bana kalırsa çokta önemli bir kriter değil. Yemek yapmayı çok iyi bilen fakat çok uyumsuz ve eşine hiç huzur vermeyen o kadar çok kadın var ki, ben onlardan birisi olmak yerine yemek yapmayı bilmeyen bir kadın olmayı tercih ederdim. Belki evlendikten sonra bu konuda biraz daha kendini geliştirebilirim fakat şu an için yapabildiğim çok fazla bir şey yok. Tabi evleneceğim erkeğinde bu konularda anlayışlı olması gerekir. Çünkü sırf yemek yapamıyorum diye mutsuz bir evlilik yaşamayıda istemem. Sürekli kapris yapan ve erkeğe huzursuzluk veren kadınlardan birisi değilim, aksine erkeğim ve eşim huzurlu olmadığı zaman kendisini huzursuz hissedecek bir kadınım. Hem maddi hemde diğer yönlerden bana uyum sağlayabilecek elit ve zengin biriyle tanışmayı istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*