Erkek Arayan Bayanların Cep Telefon Numaraları

 

Genç Sevgili Arıyorum, Güvenilir Olsun

Merhaba gençler nasılsınız. İsmim Esma. 64 yaşımdayım  ve 3 çocuk annesiyim. Uzun yıllar yurt dışında yaşadım. Kaybettiğim eşim Fransız vatandaşıydı. Eşimi kaybettikten ve çocuklarda büyüyüp evlenince çok yalnız kaldım. Bu yalnızlıkla bir süre baş etmeye çalıştım ama bu alışılacak birşey değil. Alışırım zamanla falan diyerek kendimi avutmaya çalıştım ama ne yaptıysam bu karanlıktan çıkamadım. Fransa’da  zaman geçirebileceğim çok fazla arkadaşım olmadığı için Türkiye’ye kesin dönüş yaptım. Eskişehir’de yaşıyorum. İzmir’de bir yazlık aldım. Bazen oraya gidiyorum. Ama hem yaşlı hem yalnız olunca ne para beni mutlu ediyor ne de gezmekten eğlenmekten keyif alamıyorum. Benim bir an önce karanlık bunalımlı havadan kurtulmam gerek. Bunun için çok çare aradım ama aklıma internet geldi en son. Yani bu benim içinde çok şaşırtıcı oldu ama şimdi sanıyorum arkadaşlıklar böyle yerlerde kuruluyor. 

Benim için hangi şehirden olduğunuz önemli değil. Önemli olan bana vereceğiniz değer ve beni mutlu etmek için vereceğiniz mücadele ve özveri benim için önemli. Özveri diyorum çünkü genç bir erkeğin benim yaşımda biriyle aşk yaşaması için yapacakları şeyler özveri ister. Bunun farkındayım. Çünkü her erkek genç ve diri bir vücuda sahip olmayı arzu eder. Benim için yapacaklarınız asla karşılıksız kalmaz. Sizi maddi manevi mutlu etmek için ne gerekiyorsa fazlasıyla yaparım. Bu konuda bana güvenebilirsiniz. Benim için maddiyatın mutluluk karşısında hiçbir değeri yok. Eskişehir ve İzmir civarındaki beylerle tanışırsam en azından daha kolay görüşebiliriz. Benimle mutlu olacağına inanan genç ve dinamik birileri varsa tanışmak isterim. Umarım herşey bugünden sonra ikimiz içinde çok daha güzel olur. 

Selam, İstanbul’dan Güvenilir  Erkek Bakıyorum 

Merhaba gençler, Berna ben İstanbul Kadıköy’den. Moda ve tasarım sektöründe kendime ait işim var. Aslında iş demek çok doğru da değil, çünkü bunu ticari amaçla yapmıyorum. Eşim yeterince varlıklı zaten. Ben bunu daha çok sıkılmamak adına yapıyorum. Bizim evliliğimiz sadece kağıt üzerinde  olan bir evlilik. Sadece aynı evde yaşıyoruz ama ayrı dünyaların insanıyız. Kocam hayatta işten başka birşey düşünmez ve başka birşeyle ilgilenmez. İlgilendikleri metresleri falan vardır tabiki ama benimle ancak eş dost ziyaretlerinde kârı koca rolü oynarken ilgilenir. Alıştım ben artık o yokmuş gibi yaşamaya. Güvenilir düzgün birini bulursam uzun süreli ilişki yaşamak  isterim. Tabi benim için güven ve gizlilik önemli. 

50 yaşımdayım ve hafif balıketli bir kadınım. Aşkı  ihtiraslı yaşamayı severim. Tutkulu genç erkekler ilgimi çeker. Yaş benim için önemli olduğu için değil ama hani atıyorum 60 yaşımda veya 55 yaşında bir arkadaş bulsam, o yaştaki birisi bana ne verebilir , beni ne kadar mutlu edebilir ki. Bu yüzden benden daha genç ve daha tecrübesiz olmasını istiyorum ki, hem onu istedğim gibi yönetmek isterim. Erkeğin bana karışması ve bana hükmetmesi değil daha çok ben erkeğe hükmetmek isterim. Onu istediğim gibi yönlendirmek hoşuma gider. Bu yüzden daha sakin ruhlu uysal birini arıyorum. Asabi ve kaba erkelerle anlaşamayız. Ben zaten asabi biriyim. Sinirlendiğim zaman kimse yakınımda durmak istemez. O zaman başka bir insana dönüşüyorum. Ben bile kendime yabancı kalıyorum. İstanbul’dan güven ve gizlilik içerisinde görüşebileceğim genç arkadaş arıyorum. Telefon numarası bırakın görüşelim. 

Güvenilir Genç Erkek Partner Arıyorum

Merhaba Funda ben Diyarbakır merkezdeyim. 58 yaşımdayım ve sarışın bakımlıyım. Yalniz ve dulum. Hayatıma anlam katacak, beni heyecanlandıracak, yokluğunda boşluğunu dolduramacağım kadar beni etkileyecek biriyle tanışmak için buradayım. Tabi bu yaşta çok güzel birini aramıyorsunuzdur sizde zaten ama yinede çekici biriyim. Duruşum ve bakışımla bir erkeği etkileyecek kadar çekici olduğumu düşünüyorum. Normalde benden daha olgun erkeklerden hoşlanırım ama yaş ilerledikçe bir kadın olarak hissiyatım değişti. Yani şu an da 60 yaşındaki bir erkeği hayatıma almış olsam sanırım bana mutluluk anlamında hiçbir katkısı olmaz. Bu durumda hayatıma birini alıp boşu boşuna yük olmak veya birini kendime yük gibi hissetmek istemem. Şimdi benden daha genç ve daha deneyimsiz erkekler cezbediyor beni. 

Habi şarap gibi kadın derler ya, bu tarifi kendime çok uygun buluyorum. Yaşım ilerledikçe daha kadınsı daha doyumsuz hissediyorum kendimi. Genç erkeklerin ilgisini kolaylıkla çekecek kadar çekiciyimdir. Sanal ortama çok yabancı sayılmam. Daha önce tanışıp arkadaş olduğum kişiler olmuştur. Ama tabi niyetim evlenmek olmayınca her ilişki birgün heyecanını kaybediyor ve bitiyor. Sonra bir süre kafa dinliyorum ve yeniden bir heyecan fırtınası başlıyor. Bu döngü hayatımın sonuna kadar böyle gidecek galiba. Niyetim yine evlenmek değil ama kısa süreli arkadaşlıkları kendime uygun bulmuyorum. Özgür ve maddi açıdan bağımsız genç erkeklerle tanışabilirim. Sert görünümlü karizmatik kişiler yazarsa sevinirim. Fazla uysal yumuşak huylu kişilerden hoşlanmıyorum. Sadece Diyarbakır’da olanları kabul ediyorum. İletişim yazarsanız tanışırız. 

Selam, Trabzon Çevresinden Erkek Arıyorum 

Merhaba Nazan ben. 56 yaşım ve akrep burcu kadınıyım. Sert bir imaj bırakabilirim sizde ilk başta ama aslında çok naif bir tarafımda var. Sosyal çevrem arkadaşlarım dostlarım hatta sanal ortamdaki çevrem falan arkadaşlığa önem verdiğim ve yeni kişilerle tanışmayı sevdiğim için çok fazla. Burada olmakta asıl amacım sevebileceğim düzgün birini bulmak. Ama normal arkadaş ya da telefon arkadaşlığınada açığım. Dediğim gibi benim için samimiyetiniz ve vefakar olmanız önemli. Beni size yaklaştıracak ve ısındıracak olan bunlardır. Maddiyata ve şeklinize önem vermem. Bunlar genç bir kız olduğum zamanlarda benim için önemliydi. Hatta yakışıklı olmayan erkeğe selam bile vermezdim ama artık bunlar önemini yitirdi. Daha çok dostluğunuza ihtiyacım var artık.

Esmer bir kadınım. En çok siyah rengi severim. Belki benim yaşımdaki birinden beklenmez ama köyü Beşiktaş taraftarıyım. Eğer başka takımı tutuyorsanız benim yanımda futbol konuşmamanızı tavsiye ederim. Benim neredeyse elbiselerimin bile tamamına yakını ya siyahtır ya da beyaz. Biraz abartılı olmamak şartıyla dekolte severim. Erkeğin beni kıskanmasıda hoşuma gider. Karadeniz ve özellikle Trabzon’dan biriyle tanışmak istiyorum. Müsait olanlar yazsın lütfen. 

 

 

 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/jigolo-arayan-bayanlarin-cep-telefon-numaralari/,jigolo iseyen kadin numaralari,Diyarbakır Cigoli Erkek Arayan Bayanlar,jigolo isteyen kadinlar telefon numaralari,jigolo isteyen kadinlar nunaralari,jigolo isteyen kadin numarasi,jigolo iş ilano,jigolo arıyorum,jigolo arayan bayanlar,erkek arayan bayanlar,zengin kadın ve jigolo ifşa,

8 yorum

  1. Slm ben İst Nurullah 24 yasındayım. Kendini yalnız hisseden hayatı yasamayı seven gezmeye ve eglenmeye ilgisi olan dürüst duygusal romantik güleryüzlü ileriye dönük kapalı veya acık bayan arkadaslarla tanısmak istiyorum ist ve cevresi tercihimdir 0538 412 ** 49

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*