K.Maraş Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selam. Müjgan Ismim.Maraş’tan Arkadaş Arıyorum. Olgun Olsun.

Selam beyler,Müjgan ben Hollanda’dan yazıyorum ama asmen Maraşlı’yım. Kısmet olursa kısa bir süre sonra memleketime 1 aylık tatile geliyorum ve burada olma amacım tatilde beni yalnız bırakmayacak, keyif ve huzur veren bir beyefendi ile tanışmak ama olgun birisi olsun isterim. Benim yaşım 52 ve 45 yaşlarında birisini istiyorum çünkü benden yaş olarak daha büyük birisi ile çok uyumlu olacağımı düşünmüyorum. Daha önce biri Türkiye’den diğeri Hollanda’dan olmak üzere iki evlilik geçti başımdan. Evliliğin bana göre olmadığını anladım çünkü her iki evliliğimde uzun sürmedi ve ayrılmayı bem istedim.

Evlilik benim hayallerimdekinden çok daha farklı bir durum ve uzun süre yürütemiyorum. En son oraya geldiğimde hep istediğim Karadeniz tatiline çıkmıştım ve beni görmemiz için koyduğum resim o tatilden. Sanal arkadaşlık sitelerinden birini aramak çok bana göre değil aslında ama mecburen tatile çıkmadan biriyle tanışmak zorunda olduğum için böyle bir yol sevmek zorunda kaldım. Eğer biriyle tanışırsam benim için bir ilk olacak ve birazda bu yüzden ayrı bir heyecan duyuyorum çünkü ilm defa sanaldan birini tanıyacam. Geçen tatilde daha çok doğal güzelliklerin olduğu yerleri gezdim ama bu sene Ege tarafına gitmeyi planlıyorum.

Önce bir süre Maraş’ta kalırım işlerimi hallettikten sonra 2 hafta tatil planlıyorum. Benimle beraber tatile gelebilecek özgür birisi olması gerekir. Ben ciddiyim ve karşımda ciddi erkek görmek isterim. İlk başta bana, beni yalnız bırakmayacağına dair söz veripte o gün geldiğinde türlü bahaneler uyduracak olursanız gerçekten kalbinizi kırarım. Sonuçta iki insanın özelliklede yeni tanışan iki insanın beraber vakit geçirmeye çalışması paylaşımda bulunması ve mutlu olmaya çalışması benim için basit bir mesele değil çünkü hem eğlenceli hemde güvenilir birini bulmak kolay değil. Bu yüzden sadece ciddi olanlar benimle irtibata geçsin.

Adım Yasemin. Maraş’tan Kendine Güvenen Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selamlar,Yaseminle tanışmak ve arkadaş olmak isteyen Maraşlı beyler bi sayfadan mesaj atarak bana ulaşabilir. Arkadaşlık kurmak için buradayım. Normal sosyal arkadaşta olabiliriz çevremi genişletmeye çalışıyorum çünkü burada yeniyim ve sıkıcı geçiyor zaman. Zamanla aramızda samimiyet olur ve etkilenme olursa aşka kendimi kapatmış birisi değilim o zaman hayalimizde be varsa her şeyi yaşarız beraber. Sağlık personeliyim hastanade çalışıyorum ve aslen Osmaniyeli’yim. Sanal dünyayı seviyorum sohbet kanallarında falan çok bulundum arkadaşlarım oldu ama sanal arkadaştan daha çok hayatımda gerçek manada bulunacak arkadaşlar istiyorum artık çünkü sanal arkadaş bir yere kadar gidebiliyor.

Oysa gerçek dostlarım olursa her şey benim için çok daha güzel olabilir. İnsanlarla arkadaşlık kurmayı, yeni yüzler tanımayı severim çünkü yeni hayatları tanımış olurum. Ben kumral ve sarı saçlıyım ama saç rengim değişiyor bazen. 168 boy 55 kiloyum ve güzel genç bir kızım,henüz 25 yaşımdayım. Güzel bir mesleğim var maddi sıkıntım yok. Bence bunlar benim yaşımda birisi için güzel bir fırsat ama yinede mutlu değilim. Çok şükür sağlık sorunum falanda yok herşey yolunda ama kalbim boş olunca hayattan keyif almıyorum.

Giyim tarzı olarak spor giyinmeyi fazla sevmiyorum. Kendimi daha kadın gibi hissettiren kıyafetler tercih ediyorum ve dekolte mini etek severim. Kıskanç erkek severim ama aşırı kıskanç ve beni kısıtlayan yani kıskançlığın dozunu kaçıran erkeği hem sevmem hemde tehlikeli bulurum. Tehlikeli gördüğüm kişilerle arkadaşlık etmem söz konusu değil. Kimsenin hayatına haddim olduğundan fazla karışmam ve kimseninde bana gereğinden fazla karışmasına hayatıma müdahale etmesine izin vermem. Kaba maço erkek sevmem. Kibar ve nazik olması gerekir. Maraş’tan ciddi beyler varsa yazsın.

Selam. İsmim Veysel.55 Yaş Dulum. Hayat Arkadaşı Arıyorum.

İsmim Veysel, Maraş merkeze yakın bir ilçede yaşıyorum ve yalnızım. 3 çocuğum var ama ben şu an yalnız yaşıyorum ve kendime hayat arkadaşı bulabilmek için buradayım. İki çocuğum evli ve en küçükleri üniversite okuyor başka şehirde. Annelerini uzun zaman önce hastalık sonucu kaybettik. Çocuklarım için bu zamana kadar evlenmedim. Onların yeniden evlenmeme sıcak bakmayacaklarını biliyordum ama artık hepsi büyüdüler ve yalnız olmanın ne kadar zor olduğunu bildikleri için bu konuda bana destek dahi vermeye başladılar. Gerçekten onları çok sor şartlarda büyüttüm ve bunu biliyor görüyorlar.

Artık yalnızlığa ne benim sabredecek halim kaldı nede umudum kalmadı. Çünkü benim yaşımda birisi için evlenecek düzgün karakterli dürüst ve gerçekten yuva kurmak isteyen birini bulmak çok zor. Yaşadığım son birkaç yol da bunu çok iyi anladım. Son çare olarak arkadaşlık sitelerine ilan vermek geldi aklıma ama buradanda benim için bir umut ışığı yanar mı emin değilim. Daha önce hiç sanal ortam tecrübem yok belkide bu yüzden umudum yok bilmiyorum. Umarım yanılırım ve aradığım hayat arkadaşını kader burada karşıma çıkarır. Yaşım daha fazla ilerlemeden hayatıma yeni bir sayfa açmak istiyorum.

Maddi sorunum yok ama zengin biriside değilim. Mütevazı ve huzurlu bir hayatım var. Birazda ilçede yaşadığım için evlilik konusunda kadınları ikna etmek zor oluyor çoğu kadın şehir merkezinde yaşamak istiyor. Küçük bir ilçede benim küçük dünyamda mutlu olacağına ve birlikte mutlu olacağımıza inanan ve kendine güvenen ciddi bir kadınla tanışmak istiyorum. Hayatım hakkında elimden geldiğince bilgi vermek istedim. Merak ettiğiniz başka konu varda mesaj yazarsanız açıklama yapabilirim. Şehir önemli değil her şehirden yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*