K.Maraş Dul Bayanlar

K.Maraş’tan Olgun ve Dürüst Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Berna.35 yaşımdayım. Koç burcu kadınıyım. Dul ve yanlız bir kadınım.Ailevi sorunlarımdan dolayı yanlız yaşıyorum. Çünkü boşanma dönemimde ailemden yeterli desteği göremedim. Zaten evlenirkende ailemin baskısına direnemediğim için evlenmek zorunda kaldım. Zaten evlendiğim günden bu yana bu konuda aileme karşı bir kırgınlık varken birde ayrılmamı istememeleri beni onlara karşı tavır almaya itti. Yani önyargılı olmak istemiyorum ama eski kocamın varlıklı biri olması sanırım bunda etkileyici oldu. Her istediğimi istediğim zaman elde edebiliyordum ama bur kadın bunlarla mutlu olmaz. Herşeyden önce saygı görmek ister, önemsenmek ve değer görmek bunu hissetmek ister. Saygı görmeyen ve önemsiz bir eşya muamelesi gören bir kadın o evliliği ne kadar sürdürebilir, ne kadar sabırlı olabilir ve ne kadar kendini o eve verebilir ve eşini mutlu etmek adına ne yapabilir. Aslında yedi yıl kadar uzun bir süre sabrettim. Her gün belki düzelir diye geçirdim içimden ama düzelmek bir tarafa her gün biraz daha kötüye gitti herşey. Sakin yaşamayı severim.

Çok çılgınca şeyler yapmaktan zevk alan biri değilim. Sakinlik ve huzur istiyorum hayatımda. Sevmesini bilen, aşka değer veren ve kadınına değer katan biriyle tanışmak istiyorum. Boşandıktan sonra birkaç yıl hayatıma kimseyi sokmadım. Biraz kendimi dinlemem ve yaşadığım kötü günleri hafızamdan biraz olsun silmem gerekiyordu. Erkeğime aşık olduğum kişiye karşı kedi kadar uysal biri olurum. Olgun bir kadın gibi hanımefendi genç bir kız kadar eğlenceli olurum. Benimle birlikte olan erkeğin sıkılacağını sanmıyorum. Erkeğimi çok mutlu edip bulutların üzerine çıkarabilir, kendini çok özel hissettirebilirim. Tabi erkeğimin de beni değerli ve özel hissettirmesi, her şartta sevmesi ve destek olması gerekir. Benim en fazla aç ve susuz olduğum şey değer görmek ruhumun okşanmasıdır. Sevgiye ve aşka değer veren dürüst bir arkadaş istiyorum. Sadece Maraş merkezde yaşayanlar yazsın. 

K.Maraş dul ve olgun bayanlarla sohbet, Elbistan zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Afşin seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlarla tanışma, Dulkadiroğlu Suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Göksun olgun erkeklerden hoşlanan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Nurhak ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Andırın evlenmek için sevgili arayan olgun ve yanlız bayanlarla, Pazarcık evlenmek türbanlı bayanların whatsapp numaraları.!

Selam Adım Duygu. K.Maraş’tan Sevgili Arıyorum. 

Merhaba ismim Duygu ve 26 yaşımdayım. Deli dolu çılgın biriyim. Arkadaş ortamımda çitlembik diyorlar bu yüzden. Ama bilmiyorlar ki en fazla gülen kişiler aslında içlerinde çok derin acılar yaşayanlardır. Çocukluğumda çok zengin bir aileydik. Kimsenin gidemediği yerlere gidip geziyor, kimsenin binemediği arabalara biniyorduk ve maddi anlamda her şeye sahiptik. O zaman Istanbul’da yaşıyorduk ve K.Maraş’a geldiğimiz zaman herkes bizi neredeyse parmakla gösterir, evimizden günlerce misafir eksik olmazdı. Ancak bir süre sonra büyü bozuldu. Babamın alkol,kumar ve gece hayatına düşkünlüğü neyimiz varsa kısa sürede eritip bitirdi. Eve gelen icralardan evdeki eşyalarımızı akrabaların evine götürüyorduk icradan kaçırmak için. Gerçekten çok zor günlerdi.

Gençliğime ilk adım attığım zamanlarda varlıktan yokluğa düşmüş ve yardıma muhtaç hale gelmiştik. Bu günlerin ve yaşadıklarımızın izlerini uzun zaman üzerimden atamadım. Psikolojim bozulmuş ve üzüntüden ağır bir hastalığa yakalanmıştım. Uzun zaman tedavi gördüm. Sonra üniversite hayatım başladı. Bir yandan çalışıp bir yandan okumaya çalıştım. Şu an özel bir hastanede hemşirelik yapıyorum. Okul yıllarımda bazı dönemler çok zorlandım. Birgün yiyecek buluyorsam diğer gün bulamıyordum. Arkadaşlarım gezmeye gidelim falan dediklerinde param olmadığı için hep bir bahane bulur ve evde kalırdım. Bir yanda kardeşlerim diğer yanda çok üzülen annemi düşündükçe kendi derdimi unutuyor, kazandığın az miktarda parayı da anneme gönderiyor, ben ise bir şekilde okumaya çalışıyordum. Bütün bunların acılarını içimde yaşarken çevreme ise neşe ve mutluluk saçan hayat dolu bir kız imajı çiziyordum. Kimse neler yaşadığımı ve neler hissettiğimi bilmiyordu.

Arkadaş çevrem çok fazlaydı ama kendimi yinede çok yanlız hissediyordum ve hala da çok yanlız ve umutsuzum. Benimle ilgilenen erkeklerde oluyordu ama böyle kötü zamanlar geçirirken açıkçası bir aşk yaşamaya cesaret edemedim. Zaten ne kafam nede bedenim buna müsait değildi. Artık kendimi biraz daha iyi hissediyorum. Etrafıma bakıyorum bütün arkadaşlarımın sevgilisi var. Hem seviyor hem seviliyorlar. Onlara bakınca ne yalan söyleyim kıskanıyorum. Hayatımda çok fazla erkek olmadı. Lise yıllarımda çocukluk aşkları dışında bama kadınlığımı hissettirecek bir ilişkim olmadı. Dürüst ve karakteri düzgün biri olmasını istiyorum. Bütün bunların üzerine yalanı ve ihaneti kaldıramam.

K.Maraş’tan Olgun Erkek İstiyorum. 

Merhaba adım Dilara.28 yaşımdayım. Boyum 177 ve 60 kiloyum. Üniversite mezunuyum ama şu an çalışmıyorum. Pandemi sürecinde işler pek yolunda gitmedi. Aslında bir bakıma da iyi oldu çünkü biraz dinlenmeye ihtiyacım vardı. Eczacılık okudum ve yakın zamanda kendi iş yerimi açmayı planlıyorum. Gençlerden daha çok olgun ve karizmatik erkekleri çekici buluyorum. Olabildiğince sade ve basit yaşamaya çalışıyorum.Maraş’ın bir ilçesindeyim şu an ama kısa zamanda merkeze yerleşiyorum.

Genelde spor giyinirim. Aslında etek tarzı bana daha çok yakışıyor beni daha çekici gösteriyor ama o zaman çok rahat hareket edemiyorum. Birlikte olduğum kişinin fikirleri benim için önemli. O  ne isterse onu giyerim.Hatta bu bana daha eğlenceli geliyor. Saçımı onun istediği modelde kestirip onun sevdiği renge boyatmak hoşuma gidiyor. Spor giyinen erkeklerden daha çok takım elbiseli karizmatik bir erkek isterim yanımda. Kısa süreli değil, uzun süreli bir aşk yaşamak istiyorum. Geleceğe dönük planlar yapıp hayaller kuracağım seviyeli ve ciddi bir sevgilim olsun istiyorum. Benim gibi düşünen düzenli bir hayatı olan Maraşlı beyler yazsın lütfen.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/k-maras-dul-bayanlar/,Kahramanmaraş Erkek Arayan Dul,Maraş tele kız,

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*