K.Maraş Erkek Arayan Bayanlar

 

 

Merhaba,K.Maraş’tan Seviyeli Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Buse. 23 yaşımda, Maraş merkezde ailemle birlikte yaşıyorum ama hiç mutlu değilim. Üniversite 2.sınıf öğrenciyim aynı zamanda. Biraz deli dolu bazen çok duygusal kendi halinde biriyim. Giyim tarzım falan biraz klasik tarzların dışında olduğu için ailemden bazen tepki görüyorum. İstediğim gibi rahat hareket edemiyor, istediğim gibi yaşayamıyorum. Bu durum benim psikolojimide bozdu galiba. Kendimi bunalımda gibi hissediyorum. Bu sıralar asla yapmam dediğim, aklımdan dahi geçmeyecek şeyler yapıyorum. Buraya bu ilanı vermekte bunlardan biri mesela. Ailem geleneklerine bağlı, tutucu ve baskıcı. Bu şekilde yaşamaktan hiç mutlu değilim. Bu yüzden de bir an önce kendi hayatımı kurmak ve kimseye hesap vermeden yaşamak istiyorum. Birşey yapacağım zaman ya da bir yere gideceğim zaman kimseden izin almak istemiyorum artık. Önce okulumu bitirmem gerekiyor bunun için ama bu süreçte bana manevi anlamda destek olacak, moral verecek beni daha güçlü hissettirecek bir erkek arkadaşa ihtiyacım var.

Müzik dinlemeyi severim. Özellikle profesyonel anlamda dans eğitimi almak istiyorum ama bakalım belki daha sonra. Hayallerimi ve yapmak istediklerimi ertelemekten hiç hoşlanmıyorum. Kendi hayatımı kurmak istememin nedeni daha çok bu. Bana en çok sorulan sorulardan biride dudaklarımın ameliyatlı olup olmadığı gibi sorular oluyor. Ne dudağımda ne de vücudumun başka bir yerinde estetik hiç bir müdahale yok. Tamamen doğalım yani. Ama ilk fırsatta birkaç yerime dövme yaptırmak istiyorum. Hiç yaptırmadım bu zamana kadar ailemin tepkisinden çekindiğim için ama en azından sırtıma falan yaptırırsam sorun yaşamam galiba. Yani siz burdan anlayın artık hangi şartlarda yaşamaya çalıştığımı. Arakadaş olacağım erkeğin benden olgun ve maddi olarakta özgür biri olmasını istiyorum. Bu profile uyan herkes mesaj yazabilir.Elimden geldiğince  cevaplamaya çalışırım. K.Maraş ve çevresinden olgun erkek arıyorum. 

K.Maraş erkek arayan bayanlar, Göksun erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Afşin erkek arayan türbanlı bayanlarla sohbet, Andırın ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet,  Dulkadiroğlu evlenmek için erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Elbistan olgun erkek arayan üniversiteli genç kızlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Nurhak seviyeli erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Türkoğlu erkek arayan suriyeli bayanların telefon numaraları, Pazarcık erkek arayan genç ve yanlız bayanların whatsapp numaraları.!

K.Maraş Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Bu başlığımız altında bizlere K.Maraş’tan ulaşan Metin beyin anısını sizlerle paylaşacağız.!

Merhaba ismim Metin ve sizlere Maraş’tan yazıyorum. Daha önce paylaşım yapanların anılarını okuyunca bende sizlerle anımı paylaşmak istedim. Ben şu an 34 yaşımdayım ve sizinle paylaşacağım anım bundan birkaç yıl önerisine ait.

Bir yaz tatilinde Almanya’dan kuzenim ailesi ile birlikte buraya gelmişti.Evlerimizde yakın olduğu için aramızda da oldukça samimi bir dostluk ve güven olduğundan sık görüşürdük. Yine o yaz geldiklerinde köydeki bahçemize gidip biraz stres atmak ve varsa birazda doğal meyve falan yemek istediklerini söylediler. Aslında ben ne zaman köye gitsem olan meyvelerden toplar onlarada bazen verirdim ama maksat tabi meyve değil biraz değişiklik olsun kafamızı dağıtalım falan gibi düşünüyorlardı. Aramızda bir plan yaptık ve gitmişken bahçede mangal falanda yaparız diye biraz hazırlık falan yaptık hafta sonu için.

Bu arada Ferhat abinin eşi Nilay ablanın kendinden küçük ve aşağı yukarı benim yaşlarımda iki tane kız kardeşi vardı ve onlarda Almanya’da yaşıyordu. Daha önce birini görmüştüm ama diğer kız kardeşini hiç görmemiştim. Hafta sonu Ferhat abi eşi ve çocuğunu beklerken karşımda epeyce kalabalık bir grup gördüm. Yaklaşık 10 kişilik bir grupla köydeki bahçeye gittik. Hava çok güzeldi. Ortamda benim tahmin ettiğimden daha keyifli ve güzel geçiyordu. Şehirde yaşadıkları için güzel bir bahçede etrafta meyve ağaçları falan böyle bir yerde eğlenmek vakit geçirmek onlar için bulunmaz fırsattı. Nilay ablanın daha önce görmediğim ve ilk kez o gün tanıştığım kardeşi Defne çok güzel bir kızdı. Ben ona hiç farklı hız gözle bakmadım, tâ ki o beni konsere davet edene kadar. O gün geç saatlere kadar bahçede vakit geçirdik. O günden sonra Defne ile daha sık görüşmeye başladık. 

O günü tam net hatırlamıyorum ama birgün Defne diğer ikiz kardeşi ile bizim eve gelmişlerdi. Akşam geç saatlere kadar oturduk. O gün  Defne beni konsere davet etti. Benim ona olan ilgim ve bakış açım o akşamdan sonra değişti. Her geçen gün onu daha çok görmek istiyordum ve hatta göremediğim günler agresif biri oluyordum. O yaz annesi falan 20 gün kaldıktan sonra Almanya’ya döndüler fakat Defne ile ikiz kardeşi Helin yaklaşık 40 gün kaldılar.Annesi ve babası gidince daha rahat görüşmeye başladık. Bazen beni akşam yemeğine falan davet ediyorlardı. Hatta bir akşam beraber biraz alkol alıp küçük çaplı bir alem bile yapmıştık. Ona o kadar çok alışmıştım tutuldum ki, gözüm ondan başka birşey görmüyordu.Ben ona çok fazla belli etmemeye çalışıyor, hareketlerimi yerine göre frenliyordum ama Defne bana göre daha rahattı ve benden hoşlandığını çoğu zaman ima ediyordu. 

O yaz yaşadığım 40 gün hayatımın en güzel yazıydı. Defne’nin gitmesine birkaç gün kalmıştı ve artık bunun adini koymam gerekiyordu. Bu şekilde bir belirsizlik ile onu Almanya’ya gönderemezdim. Defne’ye mesaj attım ve o akşam yanlız görüşmek istediğimi kardeşini getirmemesini istedim. Benin niyetim Defne’yi dışarı yemeğe çıkarmaktı ama o akşam Helin ablama gidecek daha rahat olur evde yiyelim yemeyi deyince daha mantıklı geldi. Akşam olduğunda elime küçük bir hediye alıp gittim. Sanırım Defne’de neden yanlız görüşmek istediğimi anlamış olacak ki, çok güzel bir masa hazırlamış hatta şarap bile vardı masada. Yemek yerken ona hislerimden bahsettim. Ona olan tutkumu anlattım. O da bana karşılık verdi ve benimle kendini çok mutlu hissettiğini söyledi. O yıl onu Almanya’ya gönderdikten sonra yıllarca hiç gelmedi bir daha. Yollar sonra geldiğinde ise kucağında çocuğu vardı. Almanya-da bir akrabası ile aile  baskısı ile eleştirilmişti. Defne benim için çok özeldi ve hepte öyle kalacak..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*