Kadıköy Bayan Arkadaş

37 Yaşımdayım. Kadıköy’den Dürüst Arkadaş Arıyorum.

Selam, İstanbul Kadıköy’de yaşıyorum ve 37 yaşındayım. 40 yaş ve civarında erkek arkadaş arıyorum. Daha önce bir evliliğim oldu ve boşanmak zorunda kaldım. Çocuğum olmadığı içinde yalnız yaşıyorum. Yalnızlık aslında tam bana göre kalabalık ortamları çünkü hiç sevmem ama yinede hayatımın bir kenarında özel olarak değer verdiğim bir erkek olsun istiyorum. Ben çok sosyal bir kadınım yalnız başıma bile olsam neredeyse her hafta futbol maçı izlemeye giderim, fanatik Fenerbahçe taraftarıyım. Sporun birçok dalıyla ilgileniyorum özellikle yüzmekten büyük keyif alırım. İlgilendiğim başka spor dallarıda var ama maalesef hiçbirini profesyonel anlamda yapmıyorum.

Sadece keyif aldığım için yapabiliyorum. Ailem yurt dışında yaşıyor ben ise İstanbul Kadıköy’deyim. Bende bir süre yurt dışında yaşadım ve çalıştım ama evlendikten sonra Türkiye’de yaşamaya başladım. Boşandıktan sonra ise tekrardan yurt dışına dönmeyi istemedim. Çünkü zaten bir yere çok zor alışıyoruz çok zor düzen oturtabiliyoruz. Yeniden yurt dışına gittiğim zaman hayatı yeni baştan kurmam gerekecekti. Bunu yapacak gücü kendimde görmediğim için buradaki kurulu düzenimi bozmak istemedim. Ailem yaz aylarında geliyor ve birkaç hafta burada misafirim oluyorlar. Bunun dışında yalnız yaşıyorum. Yalnızlığın güzel yönleri olduğu kadar zor taraflarıda oluyor tabiki ama bunlara zamanla biraz alıştım. Hayatı ve yaşamayı çok seviyorum çok eğlenceli biriyimdir tek başıma dahi olsa her zaman eğlenebiliyorum. Ama tabiki sevdiğim aşık olduğum erkekle gezmek eğlenmekte farklı bir şey. Onun yerini hiçbir şey alamaz.

Arkadaşlık sitelerinde çok zaman geçiren birisi değilim çok canım sıkıldığım zamanlarda biraz takılıyorum hepsi o kadar. Buradan daha önce hiç kimseyle tanışarak görüşmedim. Öyle bir şey olursa benim için ilk olacak. Kadıköy’de bir dış ticaret şirketinde çalışıyorum. Yalnız yaşadığım için zaten çok fazla maddi gelire ihtiyacım olmuyor bu yüzden maddi olarak çok rahatım. Boyum 1.70 ve 53 kiloyum. Aslında kendisine çok dikkat eden birisi değilim ama bakımlarımıda hiçbir zaman aksatmam, aşırı makyaj falan sevmiyorum. Doğal güzelliğim bana yetiyor diyebilirim. Bende zaten doğal erkeklerden hoşlanıyorum yapmacık tavırları ve samimiyetsiz konuşmaları sevmem. Kadıköy’de yaşayan mutlu olabileceğim birini arıyorum mesajlarınızı beklerim.

Kadıköy Arkadaş Arayan Dul Bayan İlanları

Kadıköy’e arkadaş arayan yalnız ve dul bayanların ücretsiz arkadaşlık ilanları. Kadıköy evlenmek için arkadaş arayan bekar bayanların arkadaşlık ilanları. Kadıköy üniversiteli genç kızların arkadaşlık ilanları. Kadıköy 60 yaş üstü arkadaş arayan yalnız bayanların arkadaşlık ilanları. Kadıköy seviyeli arkadaşlık isteyen dul bayan ilanları. Kadıköy tatil arkadaşı arayan dul bayan ilanları.

Selam. Arzu Ben. Yalnızım Kadıköy’den Arkadaş Arıyorum.

İsmim Arzu, İstanbul Kadıköy’de yaşayan 33 yaşında yalnız bir kadınım. Ciddi samimi dürüst bir arkadaş arıyorum. Gördüğüm kadarıyla buradaki hemen hemen bütün kadınlar aynı erkeği arıyor, yani dürüst olsun ciddi olsun ve güvenilir olsun. Böyle bir erkeği hayatımızda bulamadığımız için biz kadınlar burada aramak zorunda kalıyoruz galiba. Şahsen ben kendi adıma şunu söyleyebilirim ki, bu özelliklerin yarısını bile bir erkekte bulsaydım gerçek hayatında buraya ilan yazma gereği duymazdım. Ama erkekler kendilerinden uzak durmamız ve onlara güvenmememiz için o kadar çok şey yapıyorlar ki biz kadınlara başka şans bırakmıyorlar.

Daha önce çok kötü ve çok mutsuz bir evlilik yaşadım. Bu evliliğin üzerinden çok zaman geçmiş olsa bile artık erkeklere karşı yaklaşırken onlarla arkadaşlık kurarken o kadar çok tereddüt ediyorum ki sanırım yaşadığın evlilik benim psikolojimi bozmuş. Bana yaklaşmaya çalıştığı zaman erkekler hemen kendimi geriye çekiyorum, onların bana yaklaşmasını istemiyorum. Ancak bu duygularım önyargılarım zamanla hafifledi. Şu an bir erkeği hayatımı alıp arkadaşlık yapabilirim. Daha önce erkekler tarafından birçok kez hayal kırıklığına uğratılmış bir kadın olarak şunu söyleyebilirim ki artık hayatıma yanlış birini almak istemiyorum.

Her seferinde üzülmek ağlamak istemiyorum. Zaten çok kolay ağlayan çabuk kırılan birisiyim kırıldığım zamanda kendimi psikolojik olarak toparlamam çok zor oluyor. Şimdiye kadar erkek arkadaşlarımdan hiçbirine hak ettiğinden daha az değer vermedim hep daha fazla değer vermeye çalıştım. Ama bunun karşılığı hep ihanet ve gözyaşı oldu. Hep aynı filmi yeni baştan seyrediyormuş gibi hep aynı üzüntüleri tekrardan yaşamak istemiyorum. Lütfen bu konularda duyarlı olan duygusal beyler yazsın bana. Kadınların duygularını hiçe sayan umursamayan biriyle tanışmayı asla istemiyorum. İstanbul Kadıköy ve çevresinden dürüst beyler yazabilirler.

Merhaba. Kadıköy’den Sohbet Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba ismim Yağmur. 64 yaşındayım İstanbul Kadıköy’de yalnız yaşıyorum. Yurt dışı emeklisi bir kadınım iki çocuğum var ama her ikiside Hollanda’da yaşıyorlar. Ben ise Kadıköy’de tek başımayım. Eşimi kaybettikten sonra kimseyle ikinci bir evlilik düşünmedim. Zaten bu yaştan sonrada yeniden evlilik düşünecek değilim ama uygun bir beyefendi ile tanışarak sohbet etmek beraber vakit geçirmek bana iyi gelecektir. Yaşım ilerledikten sonra yalnızlığı kaldıramaz oldum şimdiye kadar buna duygusal anlamda katlanabiliyordum ama artık duygularım patlama noktasına geldi. Yalnız kalmaya bir gün dahi tahammül edecek psikolojik kalmadı bende.

Ben hayatımın hiçbir döneminde kendimi bu kadar terk edilmiş hiç bu kadar yalnız ve bu kadar umutsuz hissetmedim. Eskiden olsa çocuklarım vardı ve bana hep destek olmuşlardı. Onların varlığıyla hayatımdaki boşlukları doldurabiliyordum onlarla teselli bulabiliyordum. Onlardanda ayrı kalınca hayatımda hiç olmadığı kadar yalnızlığa ve karanlığa gömülmüş hissettim kendimi. Şimdiden sonra aşık olup heyecan yaşamak bizlere göre değil tabiki ama sevmenin yaşı olmaz. Bir erkeği hala sevebilecek kalbim ve yüreğim var. Varlığımla bir erkeğe mutluluk ve cesaret verebilecek heyecanada hala sahibim.

Bu sıralar canım çok sıkıldığı için tek başıma yapabileceğim şeyleri yapmaya çalışıyorum tarihi yerleri geziyorum. İstanbul’u çok seviyorum ama şimdiye kadar yurt dışında yaşadığım için çok fazla gezme imkanım olmamıştı. Şimdi birazda can sıkıntısından gidebildiğim her yere tek başıma gidebiliyorum. Ama tabi yalnız olmak biraz sıkıcı oluyor. Özellikle tarihi mekanlara karşı bir merakım olduğu için tarihi yerleri ve müzeleri geziyorum. Ben İstanbul’u çok fazla bilmiyorum bildiğim sadece yaşadığım yer olan Kadıköy. Birlikte İstanbul’u gezip keyfini çıkarabileceğim benim yaşlarımda olgun birini tanımak istiyorum. Eğer Kadıköy’de yaşıyorsanız ve yaşınız bana uygunsa ve dürüst güvenli bir erkekseniz tanışmayı çok isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*