Kadın Telefon Numara

Cep telefonu teknolojisi hayatımıza o kadar yerleşti ki, telefonlar olmadan herhangi bir işimizi halletmek, insanlarla iletişim kurmak daha da ötesi sevdiğiniz kişiyle bir aşk yaşamanız veya o aşkı sürdürmeniz neredeyse imkansız hale geldi. Kadın ve erkeğin birbiri ile tanışması ve tanıması için telefonlar en önemli iletişim aracımız haline geldi. Bu durumda erkekler bir bayandan hoşlandığı zaman ilk önce o bayanın telefon numarasını öğrenmeye çalışır ve bunu öğrendikten sonra herşeyin çok daha kolay olacağına inanır. Bu inanç erkeğe ilk yapması gereken şeyin bayanın telefon numarasını alması gerektiğini söyler. Aslında erkeğin böyle düşünmesinde haklılık payı vardır. Çünkü bayanlar hoşlanmadığı ve güvenmediği erkeğe telefon numarası vermez. Bir kadın erkeğe telefon numarasını veriyorsa hiç şüphesiz o erkeğe güvendiği veya ondan hoşlandığı için vermiştir. Güvenmediği hoşlanmadığı birine asla telefon numarasını vermez. Bu bloğumuzu islamisayfalar.com olarak telefon numarasını vermek isteyen bayanlar için oluşturdu.

💘Selam, Adım Berrin ve 62 Yaşımdayım, Benimle Telefonda Sohbet Etmek İstermisin.💘

Merhaba Berrin ben, Milas’tan yazıyorum sizlere. 62 yaşımdayım ve dul kalmış yalnız ama heyecanını hiç yitirmemiş,genç kız ruhuna sahip bakımlı bir bayanım. Dedem Alman olduğu için biraz Almanlara benziyorum. Bu benzerlik hoşumada gidiyor. Biraz öncede dediğim gibi 20 yaşındaki genç kızlar kadar hatta belki daha fazla heyecan dolu hayat dolu bir kadınım. Yanımdaki kim olursa olsun bir şekilde bu mutluluğu ona da bir şekilde yansıtırım ve benim yanımda olanlar kendilerini daima iyi hissederler. Çevresine hayat veren, neşe saçan, pozitif enerji veren biriyim. Yanımdaki erkeğinde öyle olmasını isterim. Bunalım takılan tiplerden uzak duruyorum.

Hayatı çokta ciddiye alıp karalar bağlamaya gerek yok. Nasıl yaşarsak yaşayalım birgün hepimizin hikayesi bitecek ve birgün unutulup gideceğiz. Bu hepimiz için en büyük gerçek olarak karşımızda duruyorken hayatı kendimize yük  yapmanın ne anlamı var. En keyifli şekilde nasıl yaşamak istiyorsak yasayalım. İllaki hayatın inişleri çıkışları olacaktır.Ne kadar kötü zamanlardan geçersek geçelim bu zor zamanlarda geçip gidecek. Bunu biliyorsak stres sıkıntı yapmaya da gerek yok diye düşünüyorum. Beni bu yaşımda hala bu kadar dinç bu kadar hayat dolu yapan şeyde işte bu inançtır.

Yalnız olunca bu heyacanı korumakta biraz zor oluyor. Yalnız kalmaya alışkın değilim çünkü. Hayatımda her zaman birileri olmuştur. Ama son bir yıldır birazda pandeminin etkisiyle kendimi hayattan biraz soyutladım. Artık eski hareketli günlerime dönmek istiyorum. Çünkü gezmeyi eğlenmeyi çok özledim. Yalnız başına eğlenmek olmuyor tabi illaki elimden tutacak birisi olmalı. Ama açık söyleyim sizi uzun bir tanışma süreci bekliyor. Bugün tanışıp yarın hemen görüşemem. Kimin ne çıkacağı  belli olmuyor çünkü. Her şeyi ile o erkeğin güvenilir olduğuna emin olmam gerek önce. Bu yüzden bir süre telefonda tanışmak sohbet etmek isterim. Benim yalnızsanız tanışabiliriz. Numara yazarsanız ararım.

💘Merhaba,Aynur İsmim ve 35 yaşımdayım, Telefonda Sohbet Edecek Seviyeli Olgun Erkek Arıyorum.💘

Hollanda’dan selam herkese, Aynur ben. Erkelerin güzel bir bayan görünce ne kadar meraklı tiplere dönüştüğünü çok iyi biliyorum. Güzel bir kadın görünce onun hakkında herşeyi merak ederler. Bende güzel hatta çok güzel olduğuma inanıyorum. Merakınızı gidermek istedim o yüzden biraz kendimden bahsedeyim sizlere. Akrep burcuyum. Sert görünürüm ama aslında o kadar da aksi biri değilim. Abartılı şeyler yapmayı sevmem. Eğlenmeyi severim ama dozunu kaçırmam. Yani her konuda biraz orta yolu bulmak isterim. Eşimden ayrıyım ama resmi olarak hala boşanmadım. Biraz uzun bir süreç olacak gibi görünüyor arada birde çocuk olunca.

Yalana ve ihanete asla tahammülüm olmaz. Yalanın ve ihanetin zerresini hissedersem o kişi ile bir daha selam bile alıp vermem. Çünkü bir erkek bir kadından ne istiyorsa ben bunu ona verebilirim. Erkeği hiçbir konuda eksik bırakmam ve bunun karşılığınıda ilgi ve sadakat olarak görmek isterim. Şu an çalışmıyorum. Boşanma süreci beni biraz yorduğu için biraz kendimi dinlendirmek istedim. Tabi hayat böyle geçmez. Tekrar işime başlayıp çalışırım ama bir süre daha dinlenmek istiyorum. Hayata sadece çalışmaya gelmedik sonuçta. Müziği ve sanatın her salonu severim ve takıp ederim. Özelliklede modayı takip ederim.

Birkez doğum yaptım ama düzenli spor yaptığım için doğum sonrası vücudumu düzgün tutmayı başardım. Hiç doğum yapmamış gibi pürüzsüz vücudum. Evde kendimi dinliyorum ama birazda sıkılıyorum tabi. Türkiye’ye geldiğimde boşanmış olarak gelmeyi düşünüyorum ve arkadaş arıyorum. O zamana kadar telefonda hatta görüntülü konuşarak tanımak ve tanışmak isterim. Karşılıklı hoşlanma ve güven olursa zaten herşey çok daha kolay olur ve zaman bize güzel günler sunabilir. 35 en fazla 40 yaşında birini bulmak istiyorum. Seviyeli olması benim için olmazsa olmaz diyeceğim kadar önemli. Tanışmak isteyen numarasını yazsın.

💘Selam, 46 Yaşım, Kendime Güvenilir Dost ve Sırdaş Arıyorum, Whatsapp Kullanıyorum.💘

Merhaba beyler nasılsınız. Yeşim ben Kuşadası’nda yaşıyorum ve yalnızım. Biraz zor bir kadınım. Hayatıma birinin girmesi zordur. Girdiği zamanda çıkması daha zordur. Birinden kolay vazgeçmem ama gitmek isteyeninde önüne geçmek istemem. Herkes hayatı kendi istediği gibi yaşamalı. Kimseye bir hayat dayatmayı doğru bulmam ama benim kriterlerime ters düşen birşey olduğu zamanda mutlaka tepkimi koyarım. Zor birisi olduğum için hayatımın büyük kısmını yalnız yaşadım. Hayatıma çok az erkek girdi. Girenlerde mutluluğuda gürdü, mutsuzluğuda gördü. Zaten burda olduğuma göre bütün bunların hepsi geride kaldı ve unutulacak anılar sınıfına girdi. Olgun bakımlı ruhu dizginlenemeyen hareketli biriyim. Bir erkeğe güvendiğim zaman ona hersyrimle teslim olmak isterim. Tabi o kadar güveneceğim bir erkek kaldıysa dünyada. Şimdi herkes heveslerinin peşinden koşar olmuş.

Kimse dostluğa önem verecek kadar vefalı değil artık. Böyle kişiler varsada ben daha karşılaşmadım. Birgün bulursam hayatımın sonuna kadar onunla olmak isterim. Bahsettiğim şey evlenmek falan değil ama yanlış anlaşılmasın. Ben o defteri kapayalı bir hayli zaman oldu. İstediğim zaman görüşeceğim ve hep yanımda hissedeceğim birinden bahsediyorum. Evli ya da bekar olması benim için sorun değil. Bana dostça gelsin samimi olsun yeterli. Kuşadası gibi harika bir yerde yalnız olmak hiç çekilmiyor. Yaşanacak bunca güzellik varken daha fazla zaman kaybetmek istemiyorum. Kendine kişiliğine karakterine ve samimiyetine güvenen varsa tanışalım. Ben kendime güveniyorum ve kararlıyım. Ne istediğimi biliyorum. Eğer sizde ciddiyseniz yazın numaranızı ve sonrasında aramamı bekleyin. Şimdilik hepiniz hoşçakalın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*