Kâğıthane Bayan Arkadaş

25 Yaşımdayım. Kâğıthane’den Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.

İstanbul Kağıthane’den yazıyorum. 25 yaşımdayım ve olgun erkeklerden hoşlandığım için buradada olgun bir erkekle tanışmak isterim. Esmer uzun saçlı 1.73 boylarında ve 55 kilo genç bakımlı bir kadınım. Dürüst ağırbaşlı ve ciddi bir duruşu olan erkekler beni her zaman etkilemiştir. Bu yüzden olgun ve ağırbaşlı bir erkek arkadaş istiyorum. Kendi yaşlarımda biriyle tanışmak istemiyorum çünkü genç erkekler ağırbaşlı olma konusunda biraz zayıf kalıyorlar. Olgun erkekleri ise hem beraber olduğu kadına bakışı, ona olan ilgisi, duruşu, konuşması ve her şeyiyle genç erkeklere göre çok daha iyiler. Sanal ortamda arkadaşlık siteleri benim için hiç yabancı olduğum ortamlar değil.

Zaten çoğu zaman sohbet sitelerinde zaman geçiriyorum çok fazla sosyal birisi olmadığım için evde olduğum zamanlar genelde sohbet sitelerinde oluyorum. Sohbet sitelerinde çok arkadaşım var tabi buralarda tanışarak sevgili olduğum kişilerde oldu. Bazıları ile hiç görüşemedik yüz yüze, sadece uzaktan telefonla görüşerek sanal aşk yaşamak zorunda kaldık. Bazıları ise gerçek anlamda hayatımda yer aldı ve yüz yüze görüştüklerim oldu. Benim olgun bir erkek istememde belki asıl sebep ise olgun erkeklerin kadınlara olan yaklaşımları ile bizlere kadınlık duygularımızı daha iyi ve daha hassas yaşatabiliyor olmaları. Genç erkeklerle arkadaşlık kurduğum zaman sanki sevgilim değilde herhangi bir arkadaşım gibi davranıyorlar.

Ben bunu asla istemiyorum. Bana kadın olduğumu hissettiremeyecek bir erkekle arkadaş olmamın benim açımdan hiçbir anlamı yok. Tabiki bende arkadaşım olan bana ait gibi hissettiğim erkeğe, erkeklere has olan duyguları ve hisleri yaşatabilmem lazım. Ben bu konuda üzerime düşen neyse yapabilirim ama malesef genç erkekler bunu genç bayanlara hissettiremiyorlar. Kağıthane dışından biriyle tanışmayı istemem çünkü zamanım kısıtlı olduğu için tanışmış olsak dahi reel görüşme imkanımız olmayabilir. Sanaldan ya da telefonda bir aşk yaşamak istemiyorum artık yüz yüze görüşebileceğim elini tutabileceğim birini istiyorum. Bu yüzdende Kağıthane dışındaki beylerle tanışmak istemiyorum Sadece Kağıthane’de yaşayan olgun kişiler yazabilirler.

Kâğıthane Dul ve Yalnız Bayanların Facebook Adresleri

Kağıthane arkadaş arayan olgun bayanların Facebook adresleri ve profil fotoğrafları. Kağıthane olgun erkek arkadaş arayan genç bayanların Facebook adresleri. Kağıthane evlenmek için arkadaş arayan olgun bayanların Facebook sohbet grupları. Kağıthane 40 yaş üstü arkadaş arayan bayanların Facebook hesapları. Facebook’ta arkadaş arayan dul ve yalnız bayanlarla tanışma ve sohbet.

İsmim Pervin. Kâğıthane’den 40 Yaş Erkek Arkadaş Arıyorum.

Herkese selamlar arkadaşlar, ismim Pervin. İstanbul Kağıthane’de yaşıyorum ve 36 yaşındayım. Benden daha olgun birini düşündüğüm için 40 yaş ve üzeri erkek arkadaş istiyorum ancak 40-45 yaş aralığında olursa sevinirim. 45 yaş üstü birini çok fazla düşünmüyorum. 45 yaş üzerinde birini düşünebilmem için kendisine çok iyi bakan karizmatik ve elit bir beyefendi olması gerekir. Bunun dışında en fazla 40-45 yaş birini düşünüyorum. Dul bir kadınım ve bir erkek çocuk annesiyim. Oğlum benimle birlikte kalıyor, şu an 14 yaşında. Sanırım ben ilk evliliğimi biraz erken yapmışım ama o dönemlerde kız çocuklarının geç evlenmesi neredeyse ayıplanacak bir durumdu.

Erken evlenen kızlar daha çok değer görüyordu. Şimdi durum biraz daha farklı tabiki artık evlenenlerin birçoğu daha olgun yaşlarda evlenmek istiyorlar. Evliliğime dair çok fazla konuşmak istemiyorum ama eğer evlendiğime pişman değilsem bunun tek sebebi dünyadaki tek servetim olan en kıymetli hazinem olan oğlumdur. Bunun dışında evliliğime dair söyleyebileceğim güzel bir şey yok. Bundan sonra evliliğe dair kafamda herhangi bir plan ya da içimde bir istek yok. Buradaki amacım sadece düzgün biriyle tanışarak hayatıma biraz renk katması, heyecan vermesi. Bana moral ve motivasyon verebilecek birini bulabilmek bu sitedeki amacım ve hayattan daha fazla bir beklentim yok. Oldukça güzel ve esmer bir kadın olduğumu iddia edebilirim bir erkeğin benimle mutlu olamaması benim açımdan imkansız.

Çünkü ben hem güzelliğimle hem kadınlığımla hoşuma giden beni etkileyebilen bir erkeği mutlu edebilirim. Mutluluk biliyorum ki tıpkı benim gibi sizlerinde çok aradığı ve zor bulduğu bir duygu. Ancak bu zorlukları bu site aracılığı ile aşabiliriz bunun için yapmamız gereken bana mesaj yazmanız ve kendinizi tanıtmanız. Kendinizi tanıtırken lütfen olmadığınız birini bana anlatmayın. Hayatımdaki dürüst olmayan tüm erkekleri hatta kadınları çıkardım. Samimi olmayan bana dürüstçe yaklaşmayan her kim varsa onlara sırtıma döndüm. Yeniden yalan söyleyen samimi olmayan birini hayatıma alamam. Eğer İstanbul Kağıthane’de yaşıyorsanız eğitimli kültürlü biriyseniz ve benimle anlaşabileceğinizi inanıyorsanız tanışabiliriz.

28 Yaşımdayım. Kâğıthane’den Genç Bayan Arkadaşla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Furkan. İstanbul Kağıthane’de Ylyaşıyorum. Ben 28 yaşındayım, gezmeyi eğlenmeyi çok seven ve çok sosyal biriyim ama hayatımda bir kadın olmadığı zaman hayat bana çok sıkıcı geliyor. Normalde arabamda var ama bisikletle gezmeyi çok sevdiğim için özellikle hafta sonlarında bisikletle doğa turlarına çıkıyorum ve bana eşlik edebilecek genç güzel bir bayan arkadaşlar tanışmayı istiyorum. Yakışıklı ve kendine bakan, dikkat eden kendine özen gösteren biriyim. Kız arkadaşımında bu konularda titiz olmasını beklerim. Bence zaten her kadının bakımlı ve titiz olmalıdır.

Aslen Kahramanmaraşlı’yız ama ailemle birlikte uzun yıllardır İstanbul Kağıthane’deyiz. Sigara kullanmak dışındada bir kötü alışkanlığım yok. Bayanlar sanal ortamda tanışacakları erkeklere karşı biraz önyargılı davranabilirler bu konuda ben onlara sonuna kadar hak veriyorum. Biraz empati yaptığım zaman bende olsam aynı şekilde korumacı ve ön yargılı davranırdım bu konuda bayanların hakkını teslim etmek gerek. Ancak bende kendini bilen üslubu düzgün bir erkek olarak hiçbir kadına asla maddi manevi hiçbir zararım olmaz. Nasıl ki ben kendi sevdiklerimin hiçbir şekilde zarar görmesini istemezsem aynı şekilde kız arkadaşımında zarar görmesini istemem. Ne ona zarar veririm ne de bir başkasının ona zarar vermesine asla müsade edemem. Beraber olduğum kadını sahiplenmeyi bilen ona maddi manevi destek olmam gerektiğinin farkında olan sorumluluk sahibi biriyim.

Kadının sorumluluğunu almak için illaki evli olmak gerekmez, ben buna inanıyorum. Eğer arkadaşsak birlikte aynı duyguları paylaşıyorsak birbirimize karşı olan sorumluluklarımızıda bilmeliyiz ve ona göre hareket etmeliyiz. Benim için her şey dış görünüş ve güzellik asla değil ama biliyorum ki siz kadınlarda erkek arkadaşınızın yakışıklı olmasını isterseniz. Bu konuda kendisine güvenen biriyim yakışıklı olduğumu biliyor ve inanıyorum. Ancak tabiki her kadın beni yakışıklı bulmayabilir. Çünkü herkesin karşısındaki insandan beklentileri farklıdır herkesin hisleri birbirinden çok daha başkadır. Şimdilik izlere söyleyebileceklerim bu kadar. İstanbul Kağıthane ve çevresinde yaşayan erkek arkadaş arayan genç ve güzel bayanların bana yazmasını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*