Kahramankazan Bayan Arkadaş

Selam. Kazan’dan Olgun Zengin ArkadaşArıyorum.

Selam, ismin Semra, esmer olgun ve yalnız dul bir bayanım. Benim gibi yalnızlık çeken sevmek sevilmek ve değer bulmak isteyen olgun ve maddi durumu iyi olan bir erkeği tanımak istiyorum. Daha önce evlilik yapmış bir kadın olarak uzun süre erkeklerden hep uzak durdum çünkü yaşadığım kötü evlilik nedeniyle erkeklere hiç inancım kalmamıştı. Sanki bütün erkeklerin bana zarar vereceğini düşünüyordum ve buna inanıyordum. Bu yanlış inanç beni yıllarca yalnızlığa mahkum etti ve kendimi neredeyse hayattan soyutladım. Hiçbir sosyal ortama girmiyor hiç kimseyle sohbet dahi etmiyordum, sadece işe gidiyor ve iş hayatımın haricinde evde duruyordum.

Tabi bu şekilde yaşamak uzun süre psikolojimide alt üst etti. Şimdi artık daha geç olmadan hayatımda yepyeni bir sayfa açmak sevdiği ve aşkı yaşamak istiyorum. Benim maddi durumum çok iyi olmadığı için güçlü ve maddi durumu iyi olan birini tanımak isterim. Eşimle tanışıp evlenmem birazda aile baskısı ile olmuştu, o zamanlarda çok gençtim, erkekler hakkında neredeyse doğru düzgün hiçbir şey bilmiyordum ve tecrübem yoktu. Eski eşimden ayrıldıktan sonra her ne kadar maddi olarak zor durumda olsamda ailemin yanına dönmek istemedim. Çünkü yaşadığım kötü günlerden onları sorumlu tutuyordum.

Halada ailemle çok fazla görüşmüyorum, hayatta yapayalnız kalmış bir kadın olarak bir umudumu korumak benim için çok zor. Samimi güvenilir ve güçlü birine gerçekten çok ihtiyacım var. Ankara Kazan’da yaşıyorum ve özel sektörde çalışıyorum, çok güzel olduğumu düşünmüyorum ama bakımlı ve çekici olduğumu düşünüyorum. Erkek arkadaşımın yakışıklı olup olmaması çok önemli değil. Sadece bana vakit ayırabilsin ve bana değer versin erkek arkadaşımdan başka bir beklentim yok. Sadece Kazan’da yaşayan kişilerin mesajını bekliyorum ama yakın yerlerdende yazmak isteyenler olursa konuşup bir süre birbirimizi daha yakından tanımaya çalışabiliriz. Lütfen dürüst ve güvenilir kişiler yazsın.

Kahramankazan Arkadaş Arayan Dul Bayan Numaraları

Kazan arkadaş arayan olgun ve dul bayanların cep telefonu numaraları. Kazan erkek arkadaş arayan bayan numaraları. Kazan 2022 arkadaşlık ilanları. Kazan ücretsiz sohbet ve arkadaşlık ilanları. Kazan evlenmek için erkek arayan bayan numaraları. Kazan olgun ve dul bayanlarla WhatsApp sohbet. Kazan arkadaş isteyen dul bayanların Facebook hesapları. Kazan dul bayanlarla telefonda sohbet. Kazan 40 yaş üstü sohbet arkadaşı arayan dul bayanlar.

29 Yaşımdayım. Kazan’dan Seviyeli Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Yasemin, Ankara Kazan’dan yazıyorum. 29 yaşındayım ve buradan dürüst biriyle tanışmak istiyorum. Ailemle birlikte Almanya’da yaşıyorum, aslen buralıyız ve şu an tatildeyim. Buraya geleli sadece birkaç gün oldu, yaklaşık 20 gün daha buradayım. Aslında bu ilanı daha önce yazmış olsaydım şimdiye kadar belkide bir tatil arkadaşıyla çoktan tanışmış olabilirdim. Günlerim çok sıkıcı geçiyor burası küçük bir yerde ve kafama göre vakit geçirebileceğim birlikte vakit geçirmekten keyif aldığım hiç kimse yok. Akrabalarımız falan var ama onlarla sürekli vakit geçirmek bana çok eğlenceli gelmiyor.

Eğer ki buradan biriyle tanışabilirsem her yaz buraya geldiğimizde görüşmeyi isterim. Kendi fotoğrafımı koymamda bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum, bu yüzden içim rahat olarak kendi fotoğrafımı koydum. Çünkü ben kendimden eminim ve yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Arkadaşlıklarımda ve sosyal ilişkilerimde her zaman şeffaf olmuşumdur ve hiçbir zaman yalan söylemeye gerek duymadım. Sizlerede bana karşı dürüst olmanızı tavsiye ediyorum, çünkü yalan söylemek size her zaman kaybettirecektir. Özellikle evli olan erkeklerin bekar olduklarının söylemelerine çok defa şahit oldum.

Ben zaten özellikle bekar birini aramıyorum bu yüzden yalan söylemenize hiç gerek yok bu konuda. Seviyeli bir arkadaşlık kurmak istiyorsanız ve benimle uzun süre bu arkadaşlığı devam ettirmek isterseniz hiçbir konuda yalana başvurmamalısınız. Yalanın olduğu yerde hiçbir şey rahat ve güvenli bir şekilde yaşanılamaz. Zaten her yıl geldiğimden kısa süreli görüşeceğimiz için sizden beklediğim sadece güvenilir olmanız. Bunun dışında yaptığınız iş, yaşınız, evli ya da bekar olmanız gibi özelliklerinize takılmıyorum. Sarışın ve oldukça güzel biriyim, biraz durgun görünürüm ama hareketli yaşamayı severim. Eğer benimle tatil arkadaşlığı yapmak ve buraya geldiğim zaman beni yalnız bırakmayacak kadar özgürseniz tanışabiliriz.

İsmim Ayfer. Kazan’dan Sohbet Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba, ismim Ayfer. Ankara Kazan’da yaşıyorum ve 54 yaşındayım. Sarışın dul ve yalnız bir kadınım. Buradaki herkes gibi bende kendimi yalnız hissediyorum. Olgun bir erkekle tanışarak sohbet etmek vakit geçirmek ve hayatımda hissettiğim bu boşluğu doldurabilecek birini arıyorum. Yalnız olmak gerçekten çok zor bir duygu ve bu yalnızlığın giderilmediği her gün hayat sanki hiç yaşanmamış gibi anlamsız geliyor insana. Burada memur olarak bir hastanede çalışıyorum emekliliğime kısa bir süre kaldı. Emeklilik yaşım gelince daha fazla çalışmak istemiyorum artık birazda hayatımı yaşamak ve bundan sonraki zamanlarımı eğlenceli bir şekilde geçirmek istiyorum.

Uzun yıllar süren bir evlilik yaşadıktan sonra ve 3 çocuk yetiştirmiş bir anne olarak artık biraz huzuru sevgiyi ve mutluluğu hak ettiğimi düşünüyorum. Şu an çocuklarımdan bir tanesi evli ve diğer ikisi üniversite okuyor. Eşimdende birkaç yıl önce ayrıldım çünkü beni aldattığını öğrendim. Hemde beni aldattığı kişi en yakın arkadaşlarımdan bir tanesiydi. Çok güvendiğim hayatıma aldığım bir arkadaşımın eşimle böyle bir şey yaşamış olması beni manevi anlamda çok sarstı. Eşimden ya da arkadaşımdan asla böyle bir şey beklemezdim.

Ona o kadar güveniyordum ki bazen eşimle aynı ortamda yalnız kalmaları bile beni rahatsız etmiyordu. Bütün bunları yaşamış bir kadın olarak eğer hayatıma yeniden bir erkek girerse ondan en büyük beklentim dürüstlük ve bana sadık olması olacaktır. Bunları bana hissettirmeyen hiçbir erkekle arkadaşlık kuramam. Uzun süren bir evlilikten sonra üstelik 3 tanede çocuğum olunca ayrılmam kolay olmadı tabiki. Bu süreçte en büyük destekçilerim çocuklarım oldu, onlar bana destek olmasaydı belki çok daha fazla zorlanabilirdim. Samimiyetine ve dürüstlüğüne güvenen k, Kazan’da yaşayan olgun ne yalnız beylerin mesajını bekliyorum. Kendinizi tanıtırsanız sohbet ederek iyi bir arkadaşlık kurabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*