Kapalı Bayanlar Evlilik Sitesi

Aşk sözkonusu olunca mutlaka her erkek ve her kadın sevdiği aşık olduğu kişiye bir ömür sahip olmak ve hayatını onunla geçirmek ister. Ancak herkesin hayalindeki profil tabiki birbirinden farklıdır. Bazıları olgun bir kadınla hayatını birleştirmeyi hayal ederken bazıları ise genç bayanlardan hoşlanabilir. Aynı durum tabiki bayanlar içinde geçerlidir. Bazı erkekler dekolte giyinmeyi seven bayanları tercih ederken bazı erkekler ise kapalı ve türbanlı bayanlarla evlilik hayali kurmaktalar. Bu konuda kimseye bir eleştiri getiremeyiz çünkü herkesin bir ilişkiden beklentileri farklı olduğu gibi herkesin zevkleri ve hoşlandığı şeyler birbirinden farklıdır.

Sizlerde kapalı bayanlardan hoşlanıyor ve kapalı bir bayanla tanışarak onunla evlenmek gibi bir hayaliniz varsa, islamisayfalar.com olarak sizler için hazırlamış olduğumuz bu bloğumuzda tamamen gerçek kişilerden oluşa profillere ulaşarak türbanlı bayanlarla iletişime geçerek onlarla tanışmak ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Kapalı ve türbanlı bir bayanla tanışarak evlenmek gibi bir hayaliniz varsa bu imkanı üyelik gerektirmeden bulabileceğiniz bu bloğumuz sayesinde mutlu bir geleceğe sizlerde umutla bakabilirsiniz. 

Evlenmek İsteyen Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Halimi. 26 yaşımdayım ve Suriye’den buraya göç edenlerden biriyim. Buraya ilk geldiğimde birkaç yıl Gaziantep’in bir ilçesinde kaldım. Daha sonra İstanbul’a geldim ve su an hala burada yaşıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmamış hatta erkek arkadaşı dahi olmamış biriyim. Bu konularda oldukça tecrübesiz biriyim. O yüzden biraz korkuyorum. Bu mesajı yayarken bile ne kadar heyecanlandım bilemezsiniz. Sizler için sıradan basit bir olay gelebilir bu ama benim için çok sıradışı birşey oldu buraya yazmak. Herşeyin hayırlısı olsun, inşallah karşıma güzel düzgün insanlar çıkar diye temennide bulunarak girdim buraya. Çünkü kötü kalpli insanlarla karşılaşmaktan korkuyorum. Zarar görmek ve zarar vermek,kırmak, kimseyi incitmek istemiyorum. Başkalarını incitecek gücüm zaten yok ama başkaları tarafından incitilmeye dayanacak gücüm de yok.

Yaşadığım şeyler beni çok yordu ve kendimi yeterince güçlü hissetmiyorum. Ancak beni sevip sahiplenecek birisi çıkarsa karşıma hayata daha sıkı bağlanabilirim ve kendimi daha güçlü hissedebilirim. Bazı insanların kaderi benim gibi acı ve ızdırap ile yoğrulmuş oluyor malesef. Kendimi çokta karamsarlığa sokmak ve iyice modumu düşürmek istemiyorum ama malesef gerçekler bunlar. Gönül eğlendirecek durumda değilim o yüzden sadece ciddi erkeklerin yazmasını bekliyorum. Maddi olarak zaten yükseklerde gözüm olamaz ama en azından kendi kendimize yetecek kadar olalım. Ben zaten çalışıyorum. Gerekirse çalışmaya devam ederim. Hatta devam etmek isterim çünkü hayat gerçekten zor. Erkeğime manevi olarak tabiki destek olurum ama maddi olarakta destek olmak isterim. Tüm yükü onun sırtına yüklemek istemem. Evlenmek ve aile kurmak isteyen ciddi bir erkek arıyorum. İlgilenen beyler yazsın.

Selam,İstanbul’dan Evlilik Düşünen Ciddi ve OlgunErkek Arıyorum. 

Merhaba İstanbul Üsküdar’da yaşıyorum. İsmim Ayşe Nur ve 27 yaşımdayım. Kapalı ve modern bir bayanım. Seviyeli ve ciddi bir ilişki kurabilmek amacıyla burada bulunuyorum. Sevecen açıksözlü biriyim. Denizi çok seviyorum ve hatta denize aşığım. Nerede ve hangi ilde yaşadığımın önemi yok ama yaşadığım yerde deniz olmasını isterim. Bana İstanbul dışından beylerde yazabilir sorun değil. Burada kalmak zorunda değilim. Sevdiğim ve güvendiğim beni yarı yolda bırakmayacak biriyle her yerde yaşayabilirim. Bu konuda rahat ve özgür biriyim. Kötü alışkanlıkları olmayan biriyle olmak isterim. Özellikle alkol olmaması benim için önemli. Sigaraya tahammül edebilirim ama alkol alan beyler lütfen yazmasın. Güven ve sevgi üzerine bir ilişki kurmak ve bunu evlilikle sonuçlandırmak istiyorum. Burada çok fazla ailem hakkında bilgi vermek istemiyorum. Anlaşacağıma inandığım biriyle tanışırsam zamanla detaylı olarak anlatırım.  Şimdilik bu kadar bilgi yeterli.

Kendimi çok dindar biri olarak görmedim hiçbir zaman ama bazı değerlerim vardır gözardı edemeyeceğim. Bu değerlerime saygı duyulmasını sadece evleneceğim kişiden değil herkesten beklerim. Kitapları çok severim ve düzenli olarak azda olsa okumaya çalışırım. Sessiz sakin huzurlu bir hayat istiyorum. Az olsun, küçük olsun ama bana huzur versin. Huzura herşeyden çok ihtiyacım var. Beni kırmayacak üzmeyecek birini istiyorum. Bütün kadınlar bunu istiyor ama sonra artık ne oluyorsa herşey değişiyor. Umarım benim ilişkimde herşey ilk günkü heyecanını ve huzurunu korur. Sanal ortamda tanışmanın risklerini bilerek ve tahmin ederek buraya yazmaya karar verdim. Çünkü hayatımda bildiğim tanıdığım kişiler beni hep üzdü. Burdan birinin onlar kadar üzüceğini tahmin etmiyorum. Düzgün karakterli, kendi işinde gücünde sade yaşayan bir erkekle tanışmak ve ciddi bir ilişki kurmak istiyorum.

Aşkın,huzurun, mutluluğun ne zaman karşımıza çıkacağını bilemeyiz. Bunu hepimiz hayatımızda defalarca kez tecrübe etmişizdir. Bazen mutluluğu bulduğumuzu düşünürüz o an için belkide halkıyızdır. Ama sonra işler değişmeye, duygular körelmeye başlar, herşey anlamını yitirir ve kendinizi tükettiğinizi anlarsınız. Artık o ilişki mutluluktan çok sıkıntı vermeye başlar ve bir anda tüm yaşanmışlıkları bir kenara bırakıp o ilişkiye ya da evliliğe son verebiliriz. Ama insan bir kere vazgeçtimi sevmekten ve sevilmekten bir süre sonra yeniden heyecan ister hayatında. Yeniden sevilmek ve değer görmek, hayatına renk gelsin ister. İkinci baharını yaşamak ister adeta. Yaşı kaç olursa olsun hayatında biri olsun ve onu mutlu etsin ister. Sizlerde hayatınızın aşkını arıyor fakat bir türlü doğru kişiyi bulmakta zorluk çekiyorsanız islamisayfalar.com ailesine katılarak hayalinizdeki aşkı bulabilirsiniz. 

Selam, Diyarbakır’dan Evlenecek Erkek Arıyorum. 

Merhaba Diyarbakır merkezden yazıyorum. 56 yaşımdayım. Dul ve çocuksuz yanlız yaşayan biriyim. Küçük yaşta akraba evliliği yaptım. Evlendiğim kişi benden yaş olarak çok büyüktü. Hatta babam yaşında diyebilirim. Bizim bu tarafların kültürünü az çok bilen bilir. Yine son yıllarda eskiye göre daha iyi olsada bundan 40 yıl kadar önceki durumu tahmin edersiniz. O yaşta benim aileme karşı gelmem ve evlenmeyi reddetmem gibi bir durum söz konusu dahi olamazdı. Yaklaşık 10 yıl kadar evli kaldıktan sonra eşimi kaybettim. Sonrada ailemin tepkisinden çekindiğim için yeniden evlenemedim yada bir aşk yaşamaya cesaret edemedim. Aradan geçen zaman üzerimdeki baskıyı kaldırdı. Artık daha rahat daha özgür bir kadınım. Kendi ayaklarımın üzerinde duruyor ve kendi hayatım hakkında  artık kendim karar verebiliyorum.

Birçok kadın için zaten olması gereken normal şeyler olabilir bunlar ama benim içerisinde büyüdüğüm aile ve kültürde bunu yapabilmek hiçte kolay olmadı. Yanlız geçen ve neredeyse kadın olmayı dahi unutacak kadar yanlız geçen bunca yılın ardından aşık olmak istiyorum. Belki sizlere inanılır gelmeyecek ama birine aşık olursam ilk defa birine aşık olmuş olacam. Arzu ettiğim istediğim erkekler oldu çevremden ama aşık olmak birine tutulmak nasıl bir his hiç yaşamadım. İkinci kez evlenmek istiyorum ama bu sefer kesinlikle aşık olarak severek, yaşı bana uygun biriyle evlenmek istiyorum. Diyarbakır ve çevre illerden birini tanımak istiyorum. Kültür farkı yaşamak ve sonradan çıkan sorunlarla mücadele etmek istemiyorum. Temiz bir ilişkim olsun bu yüzden kültür uyumu bence çok önemli. Yakın şehirlerden evlilik düşünen olgun erkekler bana yazsın tanışalım. Benim gibi özgür erkekler ama sadece.

Evlenmek  İçin Olgun ve Ciddi Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Canan. Konya’dan yazıyorum sizlere. 25 yaşımdayım ve bekar genç bir kızım. Tesettürlü kapalı bir bayanım. Daha öncede sanal ortamda seviyeli ciddi bir ilişki kurmak ve evlilik planı yapmak istedim ama bana karşı hep önyargılı davrandılar. Kapalı bir bayan olmam neden bu kadar sorun oldu anlamadım. Kapalı biriyim evet ama insanî melekelerimi yitirmedim kapanınca. Her kadın gibi benimde hislerim,duygularım, arzu ettiklerim ve hayallerim var. Yani gerçekten bu konuda beni çok kırdılar. Bende sonuçta herkes gibi bir insanım. Eğer burada olmak doğru birşey değilse o hakikisi yanlışı benimde yapma hakkım var. Ama ben yinede yanlış birşey yaptığımı düşünmüyorum. Sanal yada reel ne farkeder. Düzgün ve dürüst insan heryerde dürüsttür. Yanlış insanı nereye koyarsanız koyun, yanlış insanla nerede karşılaşırsanız karşılaşın o insani doğru bir insan yapamazsınız.

Evlenmek istemekte ne suç ne de günah. Ayrıca bana önyargılı yaklaşanlar kendilerine sayısız sevgili yapmakta yanlış birşey görmüyorlar ama benim evlenmek istemem nedense sorun oluyor. Bu benim tercihim ve kimseyede hesap verecek değilim. Evet evlenmek ve evimin kadını olmak istiyorum. Erkeğimi mutlu edecek kadar kadınlığımdan eminim. Özel sektörde çalışan biriyim. Evleneceğim kişi çalışmamı istemezse çalışmam ama onun dışında çalışmayı seviyorum. Bence hem erkek hemde kadın sürekli olarak üretmeli. Üretmeyen insan geri kalmaya mahkumdur. Yaşım gereği çok fazla hayat tecrübem olmasada yaşıma göre olgun düşünen biriyim. Her detayı düşünür, herşeyin  mükemmel olmasını isterim. Ben Konya’da yaşıyorum ama doğru  kişiyi bulursam onun istediği yerde yaşarım. Mutluluk neredeyse eşimle birlikte hiç düşünmez oraya giderim. Ciddi beyler yazsın sadece.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*