Karabağlar Bayan Arkadaş

Selam. Karabağlar’dayım, Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba adım Hülya 44 yaşındayım ve Karabağlar’da yaşıyorum. Tıpkı benim gibi Karabağlar’da yaşayan bir erkeği tanımak ve birlikte vakit geçirmek isterim. Daha önce iki kez evlilik yapmış ve her ikisindede mutluluğu bulamamış bir kadın olarak artık bundan sonra evlilik gibi bir şeyi kesinlikle düşünmüyorum. Yaşadığım yeri ve sosyal çevremi çok seviyorum ve çok değer veriyorum, hayatımı burada yaşıyor olmaktan ve şu anki arkadaşlarımla birlikte vakit geçiriyor olmaktan son derece mutluyum. Ancak bu kadar mutlu bir kadın olmama rağmen bu mutluluğumun bir yandan eksik olduğunu hissediyorum.

Şu an burada olma amacım ise eksik kalan bu mutluluğumu tamamlayabileceğim biriyle tanışabilmek. Dediğim gibi asla evlilik istemiyorum ve düşünmüyorum. Hatta böyle bir konuyu konuşmak bile benim sinirlerimi bozuyor. Çünkü hayatımda mutlu olmadığım tek ânın evli kaldığım zamanlardı. Evli olmadığım her an mutlu ve huzurluydum. Evliliği daha çok, çocuk sahibi olabilmek ve anne olmak için istiyordum ama zaten artık yeniden evlensem bile çocuk sahibi olabileceğimi sanmıyorum. Bu yüzdende evlilik defterini tamamen kapattım. Şu an Karabağlar’da ailemden bana kalan küçük ve bahçeli bir evde yaşıyorum. Çalışan bir kadın değilim ama maddi gelirim bana yetiyor. Bu yüzdende çalışmayı düşünmüyorum evimin bahçesinde çiçek yetiştirmeyi ve onlarla ilgilenmeyi çok seviyorum.

Çiçeklerle ilgilenirken kendimi çok huzurlu hissediyorum. Tanışacağım kişi ile ilgili burada bazı şartlar sunmak istemiyorum yazacağınız mesajla beni etkileyebilirseniz mutlaka tanışma fırsatımız olur. Ancak beni etkilemeyi başaramazsanız çok üstün özellikleriniz olsa dahi tanışma şansımız olacağını zannetmiyorum. Daha önce çalışmayı denedim. Evde canım çok sıkıldığı için kendime küçük bir iş yeri açmıştım ancak bilmediğim bir sektör olduğu için başarılı olamadım ve kendimi daha fazla sıkıntıya sokmak istemedim. Zaten yaptığım işi maddi kazanç için yapmıyordum. Bu yüzden ticaretin bana göre olmadığını anladım ve bir dahada çalışmak için herhangi bir şey yapmadım. Karabağlar’da yaşayan beni etkileyebileceğini düşünen kişiler yazabilirler.

Karabağlar Dul Bayanların Telefon Numaraları ve Whatsapp Sohbet

Karabağlar’dan arkadaş arayan zengin erkeklerle tanışmak isteyen bayanlar. Karabağlar evlenmek için arkadaşlık kurmak isteyen olgun ve yalnız erkekler ve bayanlar için ücretsiz sohbet sitesi. Karabağlar yalnız ve dul bayanlarla tanışarak WhatsApp’ta sohbet etmek isteyenler. Karabağlar evlilik için ilan vermek isteyen olgun erkekler ve bayanlarla tanışma. Karabağlar Suriyeli yalnız bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Karabağlar’da yaşayan erkek arkadaş arayan bayanlarla tanışma sitesi. Karabağlar’da yaşayan üniversiteli genç kızlarla tanışmak isteyen zengin erkeklerin telefon numaraları. Karabağlar genç erkek arkadaş arayan 60 yaş üstü zengin ve dul bayanlarla ücretsiz tanışma ve sohbet.

İsmim Ayten. Karabağlar’dan Samimi Güvenilir Erkek Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar ismim Ayten ve İzmir Karabağlar’da yaşıyorum, dul bir kadınım. Çünkü eşimi birkaç yıl önce bir kaza sonucu kaybettim, onu kaybettikten sonrada bir daha evlilik yapmamaya kendime söz verdim. Bunu yapmak zorundaydım çünkü kaybettiğim eşim o hayatta olmasa bile ona sadık kalmamı hak ediyordu. Kaybettiğim eşim beni gerçekten çok seviyor ve değer veriyordu. Ben hayatımda kendi ailemden dahi kaybettiğim eşimdiden gördüm sevgiyi değeri ilgi ve alakayı görmedim. Gerçekten çok farklı birisiydi ve her zaman hatırlanmayı hak eden birisiydi. Onu kaybettikten sonrada bir daha evlenmemek için hem kendime hemde ona olan sevgime söz verdim.

Onu tabi ki her zaman kalbimde yaşatacağım ve hiç unutmayacağım. Sevgime ihanet mi ediyorum bilmiyorum ama şu anda yeniden biriyle tanışmaya ve duygusal bir bağ kurmaya çok ihtiyacım var. Kaybettiğim eşimin yerine tabi ki kimseyi koyamam ama herkesin yeride ayrı olur bunuda biliyorum. Eğer gerçekten benim kalbimde ve yüreğimde bir yer edinmek isteyen samimi kişiler varsa tanımayı çok isterim. Ben çok duygusal bir kadınım, bu yüzden geçmişte çok üzüldüm ve kırıldım hayatımın en güzel yıllarını kaybettiğim eşim yaşattı bana. Ondan öncesi ve ondan sonrası için ise mutlu bir ânım neredeyse yok diyebilirim. Ben şu anda 52 yaşındayım esmer ve minyon tipli bir kadınım. Sigara kullanıyorum ama başka kötü alışkanlığımda yok.

Bunca zamandır hayata ve mutluluğa kendisini kapatmış kendi dünyasında mutsuz ve umutsuz yaşayan bir kadın olarak artık biraz olsun mutluluğu ve heyecanı yaşamam gerektiğini düşünüyorum. Sosyal arkadaşlıkları çok sevmiyorum ve böyle bir arkadaşlıkta zaten istemiyorum. Sadece hoşlanacağım birini istiyorum aşık olmaktan korkuyorum. Çünkü aşık olmak bana çok değer verdiğim eski eşimi unutturabilir. Aşkın bana onu unutturacağından korkuyorum o yüzden sadece hoşlanacağım ve güveneceğim birisini istiyorum. Ayrıca eski eşime olan sevgime ve onu unutmamış olmama saygı duyacak birini isterim. Karabağlar’da yaşayan güvenebileceğin kişiler mesaj yazsınlar lütfen.

29 Yaşımdayım. Karabağlar’dan Zengin Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Selam ismim Sibel, Karabağlar’da yaşıyorum ve 29 yaşındayım. Açık sözlü dobra konuşan her zaman net olmayı seven biriyim. Bu yüzden buradada sizlere karşı açık sözlü ve net olmayı tercih ediyorum. Öncelikle hayatımda bir erkek olmasını istiyorum ve bu erkeğin kesinlikle zengin olmasını ve karizmatik olmasını isterim. Maddi imkanlarının olması benim için önemli çünkü ben ailemle yaşarken maddi olarak bütün imkanlara sahiptim çok rahat büyüdüm ve yetiştirildim, sonrasında zengin bir ailenin çocuğu ile evlendim. Evlendiğim kişinin zannettiğim gibi zengin olmadığını evlilikten sonra öğrenmiş oldum.

Yaşadığım maddi sıkıntılar bir tarafa, evlendiğim erkeğin beni bu şekilde kandırması, evlilik için yada bana hoş görünmek için kendini zengin olarak tanıtması bu benim affedebileceğin türden bir yalan değildi. Evliliğimde zaten sırf bu yüzden bitti. Evliliğimde yaşadığım maddi sıkıntıları yeniden yaşamak istemiyorum. Şu an çalışan bir kadınım, yeri geldiği zaman ailemdende destek alıyorum. Eğer bir erkek arkadaşım olacak ve birlikte vakit geçireceksek maddi olarak imkanları olan birisinin olması gerekir. Buradan tanışacağım kişinin medeni durumuyla ilgilenmiyorum. Çünkü buradan tanışacağım biriyle zaten evlenecek değilim ancak bana olan davranışlarınız samimiyetiniz ve dürüstlüğünüz benim için illaki önemli olacaktır.

Sarışın ve bronz tenliyim, çok güzel biri değilim belki ama çirkin bir kadın olduğumuda zannetmiyorum. Benim için duygularımdan daha çok erkek arkadaşımla birlikte ne kadar iyi vakit geçiriyor olmam önemlidir. Aşk ve sevgi gibi duygular bende anlamını yitirdi. Elbette ki bende aşka ve sevgiye bir zamanlar değer veren bir kadındım ama yaşadıklarım ve erkeklerin bana yaşattığı kötü anılar artık benim aşka ve sevgiye değer vermemem gerektiğini öğretti. Şu an burada bulunuyorsam tek amacım güvenilir zengin bir erkekle tanışabilmek. İzmir çevresinden ve Karabağlar’dan tanışmak isteyenler varsa bana mesaj yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*