Karabük Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 18, 2022
0
329

Karabüke Öğrenciyim. Arkadaş Olabilecek Olgun Erkek Arıyorum.

Selam, Zahide ben. 25 yaşında üniversite öğrencisiyim ve Karabük’ten olgun dürüst bir erkek arkadaş arıyorum. Üniversite hayatım biraz geç başladı çünkü lise bittikten sonra bir aile dostumuzun oğluyla bir evlilik yaşadım. 1 yıllık bir evlilikten sonra ayrıldım ve ailemin yanına döndüm. Yaşım daha çok genç olduğu için yaptığım hatayıda anladım ve okumaya karar verdim. Yeniden sınavlara hazırlanıp üniversiteye başladım. Denizli’de küçük bir köyde doğup büyüdüm ve ben ilk kez ailemden uzakta büyük bir şehirde yaşıyorum. Büyük şehirler benim gözümü korkutuyor. Çünkü hiç alışkın değilim ve bu zamana kadar hiç yalnız kalmadım.

Ayrıca yalnızlıkta beni korkutuyor. Sarışın ve buğday tenliyim çirkin ya da çok güzel birisi değilim elimden geldiğince bakımlı olmaya çalışıyorum ama yaşadığım kötü günler bende çok derin izler bıraktığı için haliyle mutsuzluk yüzümede yansıyor. O mutsuzluğu çoğu zaman yüzüme bakanlar bile anlayabiliyorlar. Ben duygularını içinde yaşayabilen birisi değilim, içimde ne varsa bir şekilde bunu yansıtırım. Karabük’te bir öğrenci yurdunda kalıyorum arkadaşlarımla eve çıkmak, evde yaşamak çok istiyorum ama maddi imkanlarım yetersiz olduğu için yurtta kalmak zorundayım.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Geçmişime ve bugünüme baktığımda hiçbir zaman istediğim arzu ettiğim hayatı yaşayamayan bir kadın görüyorum karşımda. Özgürlüğü ve aşkı tutkulu bir şekilde zirvede yaşamak isteyen genç bir kızım. Daha önce hiç yaşamadığım duyguları bana yaşatacak beni gerçek anlamda olgun bir kadın gibi hissettirebilecek düzgün karakterli beni her şeyimle olduğum gibi sevecek ve geçmişimle yargılamayacak, olgun bir erkek arkadaşla buradaki yıllarını birlikte geçirmek istiyorum. Yalnız bir kadın olduğum için beni sahiplenecek, benim derdimi kendi derdi gibi kabul edecek, mutluluğu ve acıyı paylaşarak birlikte yaşayabileceğim birisi varsa burada mutlaka bana yazmasını isterim.

İsmim Ali. Evlenmek İçin Ciddi Bayan Arıyorum.

Merhaba hanımlar, ismim Rasim. 32 yaşındayım, Karabük’te yaşıyorum ve evlenmek için ciddi karakterli aile olmaya özen gösteren, eşinin kendisine ve ailesine sevgi ve saygısını eksik etmeyecek biriyle tanışarak evlenmek istiyorum. Evliliğin ne kadar ciddi bir konu olduğunu ve ciddiye alınması gerektiğini biliyorum. Bir süre önce bende kendi kendime sanaldan tanışılan biriyle evlilik olur mu gibi ön yargılarla tereddüt ettiğim anlar olmuştur. Ancak şartlar ve yaşadığım olaylar beni bu ön yargılarımdan sıyrılarak burada ilan vermeye yöneltti. Eminim ki kötü insanlar her yerde karşımıza çıkabileceği gibi burada bu ortamdada karşımıza çıkabilir.

Aslında insanları iyi ya da kötü gibi ayırmakta çok doğru değil galiba. Biriyle anlaşamayabiliriz bu o kişiyi kötü bir insan yapmaz ya da çok iyi anlaştığımız bir kişi iyi insan anlamına gelmez. Meslek olarak mühendisim ve madencilik sektöründe çalışıyorum. Kendime ve aileme yetebilecek kadar çok şükür maddi olarak gelire sahibim. Zaten kazancını kötü yollarda kötü alışkanlıklar peşinde kullanacak bir yapım yok. Çok nadiren sigara kullanan biriyim onun dışında hiçbir kötü alışkanlığım yok. Muhafazakar bir aileden geldiğim için başı kapalı türbanlı bir hanımefendi olursa sanırım aileme daha kolay uyum sağlar.

Ben eşim olacak sevdiğim aşık olduğum kadını hiç kimseye szdirmem ve hiç kimseye karşı onu mahçup ya da muhtaç hissettirmek. Bu konularda çok hassas biriyimdir. Evliliğin güzelliklerinide zor taraflarınıda tahmin edebiliyorum ve bu sorumluluğu alarak yerine getirebileceğine inancım tam. Benim gibi evlilik konusunda kendine güvenen o sorumluluğu alabilecek evinin kadını olmak isteyen uyumlu sevgi dolu ve ne olursa olsun saygıyı hiçbir zaman elden bırakmayacak ciddi bir kadınla tanışmak istiyorum. Benim yaşım 32 olduğu için 30 yaşında, daha doğrusu 25-30 yaş aralığında bir kadın olursa daha uyumlu olabiliriz ama burada bir yaş sınırı belirtmek çokta doğru olmayabilir. Gönlümden geçen yaş aralığı bu şekilde. Evlilik konusunda kararlı olan Karabüklü bayanlardan kendilerini tanıtan mesaj bekliyorum.

İsmim Gülten. Sohbet Edecek Samimi Erkek Arıyorum.

Merhaba, Gülten Ben Karabük’ten. Ela gözlü, hafif kıvırcık saçlı orta boylarda ve 62 kiloyum. Bu sıralar canım çok sıkıldığı için sohbet edip vakit geçirebileceğim birini istiyorum. Ama şu an için reel görüşme düşünmüyorum. Bu yüzdende sadece sanal ortamdan sohbet edebileceğim birini arıyorum. Sanal ortamla yetinmeyecek illaki real görüşmek isteyecek ve bu konuda bana baskı yapacak kişiler yazmasın. Çünkü ben ne istediğimi ve kimi aradığımı açık bir şekilde sizlere burada belirttim. Elbette bende isterim güvendiğim biriyle real bir ortamda bir araya gelerek gerçek bir arkadaşlık yaşamayı ama sanal ortamda tanıştığım kişiler beni sürekli hayal kırıklığına uğratınca kendini sorgulamak zorunda kaldım. Hata yaptığımı anladım.

Dünya o kadar değişmiş ki insanlar artık benim tanıdığım insanlar olmaktan çıkmış. Kimse inanmayacak kadar dürüstlüğünü koruyamaz hale gelmiş. Hiç kimse dürüst değilde sadece ben dürüstüm gibi iddialı konuşmak istemiyorum ama hiç değilse ben kendimi konuştuğum erkeğe olduğumdan farklı tanıtmıyorum. Yaşadığım evlilikten olan dünya tatlısı ve çok sevdiğim iki çocuğum var. Yani sadece kendimi mutlu etmeye çalışmıyorum. Çocuklarımıda mutlu etmeye çalışıyorum. Boşandıktan sonra hep çocuklarım için çalıştım, çabaladım onların iyiliği için gecemi gündüzüme kattım ama bir yerde benimde gücümün tükendiğini hissediyorum.

Bu yüzden bana yaşama heyecanı verecek varlığı ile bana güçlü olduğumu hissettirecek, verdiğim mücadelemde maddi anlamda olmasa bile manevi olarak yanımda durabilecek birini arıyorum. Bir süre sanal ortamdan sohbet etmek zorundayım çünkü geçmişteki hatalarımı tekrarlamak istemiyorum, ancak karşımdaki erkekten tam anlamıyla emin olduğum zaman gerçek manada hayatıma alabilirim. Doğru zaman gelene kadar baskı yapan ve sürekli ısrar eden erkekler bana çok itici geliyor. O tarz kişilerle sanaldan dahi olsa sohbet etmek istemiyorum. Israrcı olmayacak sabırlı ve hoş sohbet olan beyler varsa yaş fark etmeksizin bana yazabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here