Karabük Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba Karabük’ten Erkek Arkadaş Arıyorum..

Merhaba, ismim Nur. Karabük merkezde ailemle birlikte yaşıyorum. 27 yaşımdayım. Özel bir bankanın bölge müdürlüğünde yöneticilik yapıyorum. Boyum 170 ve 48 kiloyum. Balık burcu kadınıyım. Sakin ve özenli yaşam tarzım var. Aşırı hareket ve aksiyon sevmiyorum. Ama sevdiğim şeyleri kusursuz yapmaya çalışırım. Kaliteli bir yaşamdan yanayım. Spor yapmak özellikle sabah yürüyüşleri benim vazgeçilmezim. Bunun dışında olabildiğince fitnes yapıyorum. Kendi çapımda şarkı ve şiir denemelerim var. Günlük bakım ve giyimime dikkat ederim. Siyah rengi hem erkeğe hem kadına özellikle de kendime çok yakıştırırım.Yoğun iş hayatı ve pandemi zaten çok fazla olamayan sosyalliğimi iyice kısıtladı. Bu nedenle sosyal medya ya da arkadaşlık siteleri bu eksiğimizi gidermede bize yardımcı oluyor. Sanalda tanışıyor olmanın dezavantajları olda da biraz samimiyet ile sorunları aşabiliriz diye düşünüyorum.

Bu sıralar gerçekten bunaldığımın iyice farkına varmaya başladım.Hayatım nefes alıp vermekten ibaret  oldu. Biriyle tanışıp illaki aşk yaşayacaz diye bir durum yok. Bay ya da bayan farketmez normal arkadaş olup sohbette edebiliriz. Sonuçta illaki sevgili olup aşk yaşayacaz diye bir kural yok. Sosyal medya arkadaşlığı konusunda daha önce bir iki kez tecrübem oldu. Bir çok kişinin söylediğinin aksine bence gayet güzel ve heyecan vericiydi. Ancak tabiki özellikle bir bayan olarak seçici ve dikkatli olmak zorundayım. Bu yüzden mesaj yazan beyler kendinizi detaylı olarak tanıtırsanız bana uygun kişilerle tanışmak isterim. Kaliteli ve dürüst beyler yazsın lütfen.Yalan ve aldatmacalarla kimsenin kaybedecek zamanı yok.

Karabük Kapalı ve Olgun Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Karabük  kapalı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet başlığımız altında sizlerle sosyal medya arkadaşlıkları veya arkadaşlık siteleri üzerinden gelişen ve aşka dönüşen ilişkilerin tanışma, tanıma ve ilişkilerin sonucu ile iligili öngörü ve fikirlerimizi paylaşmak istiyoruz. Bu konu hakkında sizlerde fikirlerinizi yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz..

Hepimizin malumu olduğu üzere teknolojik çılgınlığın zirve yaptığı bir yüzyılda yaşıyoruz. Tabi bunun avantajları olduğu gibi dezavantajları da olacaktır. Birçoğumuz gençlik yıllarımızda hoşumuza giden biri ile tanışabilmek için büyük çabalar sarf etmiştir. Aşık olduğumuz ya da hoşlandığımız kadını bir kez görmek için hangi saatte nerede olacağını bilmek, nereden geçeceğini ve hatta hangi dolmuşa saat kaçta bineceğini öğrenip  o saatte orada bulunmak için çaba harcardık. Onunla konuşabilmek, yazmak için saatlerce uğraştığımız  mektubu ona verebilmenin çarelerini arardık. Hiç şüphesiz o dönemin tüm imkansızlıklarına rağmen aşklar daha uzun soluklu, daha anlamlı ve daha kutsaldı. 

Oysa günümüzde internet ağının da genişlemesi ve akıllı teknolojilerin yaygınlaşması ile sadece birkaç tıkla çevrenizde ya da bulunduğunuz  şehirde birçok kişiyi  görebilir, anında ona mesaj göndererek tanışma  imkanı bulabilirsiniz. Bu bir avantaj gibi görünse de ilişkilerin devam edebilmesi, uzun soluklu olmasının önündeki en büyük engellerden biride olabilir. Çünkü her ilişki bazen kriz dönemlerine girer. Heyecanını  yitirdiği hissine kapılır çiftler. İşte böyle bir dönemde erkek ya da bayan sosyal medyadan birçok kişiyi bir an da görüntüleyebilir ve her an yeni biri ilgisini çekerek farklı bir ilişkinin kapısını aralayabilir. Seçeneklerin bu kadar fazla olması ve kolay erişilebilir olması zaten heyecanını yitirmiş olan bir ilişkinin sona ermesini daha da hızlandırır.

Sosyal medyada incelediği bir çok kişinin profiline baktığınızda o kişinin resimlerini görebiliyor  ve sayfasını incelediğimizde  onun hakkında ne iş yaptığı,  kaç yaşında olduğu, nelerden hoşlandığı ve neleri sevmediği  gibi bir çok konuda karakteri hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz. Çoğu zaman profilini incelediğimiz kişinin  birkaç resmine bakarak etkileniyor ve hiç konuşmadığımız  birine birazda abartarak aşık olduğunuz hissine dahi kapılabilirsiniz. Ju durum ilişkilerin kurulması için hızlandırıcı  bir etkiye sahip olduğu gibi başka bir ilişkininde bitiş nedeni olabilir.  Zaten çoğu zaman bir kadının profilini inceleyen bir erkeği düşündüğümüzde orada gördüğü çoğu zamanda adeta  genetiği  değiştirilmiş birkaç resime bakıp aşık olduğunu düşünüyor ve o kadın ile iletişime geçmek istiyor. O kadının çekici resimler ile göze hitap etmesi ve erkeğin  gördüğü  zaman etkilemesi aşk değildir. Aşık olduğunu düşünür erkek. Kisa süre sonra yine bir profil inceler. Yine çekici ve göze  hoş görünen bir kadın profili görür ve yine aşık olduğunu zanneder. Bu şekilde birçok kişiye kolayca ulaşabilmek  ilişkilerin kısa süreli olmasının en büyük  nedenidir. 

Sosyal medya ya da arkadaşlık siteleri üzerinden kurulan ilişkilerin uzun ömürlü olmamasının bir diğer nedeni ise yeni tanışan birbirini  hiç görmeyen  erkek  ve kadının ilk etapta karşısındaki kişinin belki kendini beğenmesi  belki de daha hoş görünmek adına kendisini olduğundan daha farklı tanıtmasıdır. Çoğu zaman yaşını  olduğundan daha genç ya da daha olgun yazanlar, mesleğini olduğundan  farklı gösterenler, hatta ve hatta başkasının resmini kullananlar dahi olabilmektedir. Zamanla kişinin kendisini gösterdiğinden daha farklı olduğunu  farkeden karşı tarafta güven erozyonuna neden olarak bir ilişki belkide  başlamadan bitmektedir. Aslında burada kabahati sosyal medyada bulmak ve faturayı sanal dünyaya kesmek haksızlık olur. Çünkü sorunun temeli tanışmaya vesile olan ortam değil, kişilerin dürüstlüğü ile alakalıdır. Beğenilmeme  ve reddedilme gibi riskleri azaltmak için küçük ve zararsız zannettiğiniz yalanlarınız hayallerinizi başlamadan bitirebilir. Unutmayın  ki dürüstlük her zaman kazanan taraf olmuştur. 

Karabüklü değerli okuyucularımız; Sizlerde  bloğumuzda kendinizi tanıtarak  katılımcıların profilinizi inceleyerek size ulaşması için iletişim adreslerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz. Ayrıca yayınlanmasını istediğiniz  aşk anılarınızı ve arkadaş ilânlarınızı da bizlere ulaştırarak ana sayfamızda yer almasını sağlayabilirsiniz.!

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*