Karabük Dul Bayanlar

 

Karabük’ten Olgun ve Zengin Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Gamze, 35 yaşımdayım ve Karabük merkezde yaşıyorum. Elit ve zengin biriyle birlikte olmak istiyorum. Bunu istememin nedeni erkeğin gücüne ihtiyacım olduğu için   degil ama bir ilişkide kadın ve erkek arasında denklik olmadığı zaman o ilişkinin sağlıklı yürümediğine defalarca şahit olmuş ve görmüşümdür. Yoksa başka birisinin maddi imkanlarına ihtiyacım olduğu için veya erkekten böyle bir beklentim olduğu için istemiyorum bunu. Aynı kültürü yaşamak, aynı dili konuşmak hiç şüphesiz bir ilişkide oldukça önemlidir. Mesela lüks bir mekana girdiğimiz zaman nerede yapacağını bilen kendinden emin birini isterim kolumda. Ne yapacağından emin olmayan, etrafına şaşkın şaşkın bakan biriyle olmak benimde havamı bozuyor. Bu yüzden bana kendimi daha iyi hissettirecek güvenilir ve elit birini hayatımda görmek istiyorum.

Şık  giyinmeyi ve geceleri dışarıda eğlenmeyi seviyorum. Özgüveni yüksek çekici ve bakımlı bir kadınım. Hatta ukala olduğumu bile düşünenler vardır etrafımda. Beni buraya getiren şey ise kankam olmuştur. O sanal dünyayı çok seviyor. Sanal dünyaya dair yaşadıklarını bana anlatınca bama heyecan verici geldi ve bende şansımı denemek istedim. Bakalım dediği kadar varmı.

Kolay kolay birine güvenmem. Bu sanal ortam olunca daha da titiz ve seçici davranmak zorundayım. Çünkü hepimizin malumu olduğu üzere sosyal medyada aşık olup sonrasında hayal kırıklığına uğrayan hatta hayatı kararan sayısız örnek var etrafımızda. Bu konuda çok fazla önyargılı değilim açıkçası.Çünkü yıllarca yanıbaşımızda duran ve son derece güvendiğimiz kişiler dahi gün geliyor bize dayanılmaz  acılar yaşatıyor ve hiç görülmemiş ihanetler ile bizi başbaşa bırakabiliyor. İhanetin ve mutluluğun nereden ve ne zaman geleceğini bilemeyiz. Bana gerçekten bir kadın olarak değer veren, sadece arzularını dindirecek olan bedenime değil ruhuma ve kalbime değer veren, bana herşeyi ile dürüstçe gelen birine ben elimi uzatırım, ona sarılır ve asla bırakmam. Yeter ki benin kadar o da bana bağlı olsun ve kendini bana adamış olsun. Karabük’ten bana uygun samimi ve elit beyler kendinizi tanıtan mesaj bırakın lütfen.

Karabük dul bayanlar, Eflani ikincibaharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Safranbolu erkek arkadaş isteyen zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Ovacık evlenmek için sevgili arayan olgun ve yanlız bayanlarla tanışma, Eskipazar suriyeli dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Yenice olgun ve zengin sevgili arayan genç kızların whatsapp numaraları, Karabük seviyeliilişki isteyen olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları.!

Merhaba, Karabük ve Çevresinden Genç Sportif Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba nasılsınız. Adım Jale ve Karabük merkezde yanlız yaşıyorum. Evlilik hayatım tam bir fiyasko galiba benim kaderimde yanlızlık var.46 yaşımdayım. Boyum 175 ve 63 kiloyum. Olgun arzulu ve çekici bir kadın isteyen biriyle tanışmak istemiyorum. Doyumsuz bir ruha sahibim. Ne yapsam tatmin olamıyorum. Bu yüzden hep daha çok heyecan veren farklı arayışlara giriyorum. Belki istek ve hırslarım dizginlenir diyerek iki kez evlilik yaptım ama evlenmekte çare olmadı ve gördüğünüz gibi buradayım. Karşıma öyle biri çıksın ve bana öyle şeyler yaşatsın ki hiç bir heyecanı başkasında aramayım. Tek bir kişinin kadını olmak istiyorum. Ama bu benim gibi sürekli daha fazlasını arayan ve özleyen biri için kolay değil. Aklım ve ruhum sürekli çılgınlık ve çapkınlık yapmak istiyor. Ne zaman birine bağlanmak istesem çok kısa sürüyor ve daha sonra yeniden farklılık istiyorum. Özellikle yaş olarak benden daha genç ve karizmatik, atletik vücutlu erkekler dikkatimi çekiyor ve bana daha uygun olacağını, daha iyi uyum sağlayacağımızı sanıyorum. Benden daha olgun biri benim isteklerimi karşılamada yetersiz kalabilir. 

Birazda içgüdüsel bir istek bu. Nedeni çok belirli ve açıklanacak birşey değil. Bedenim ruhum ve kalbim genç ve dinamik bir erkek istiyor. Maddi konuları sorun etmiyorum. O bakımdan rahat biriyim. Sizde maddi olarak bana yaklaşmakta ihtiyaçlarımı karşılayamamak adına tereddüt etmeyin. Ben sadece benim gibi arzuları sınır tanımayan bir kadını mutlu edebilecek güvenilir birini istiyorum. Maddi ihtiyaçları ben karşılarım sorun değil. Sanırım kendimi yeterince, ne istediğimi anlatacak kadar izah ettim. Bakımlı, genç ve güvenilir birine ihtiyacım var. Kendinizi tanıtmanız ve iletişim bırakmanız yeterli..

Selam,Karabük’ten Ciddi Sevgili Arıyorum. 

Merhaba ismim Ela. 26 yaşımdayım.  Karabük merkezde babannemle birlikte yaşıyorum. Burada kendimi aklınızda soru işareti kakmayacak şekilde anlatmak ve ifade etmek istiyorum. Yazmak isteyen ciddi kişiler ona göre karar verip yazsınlar. Boş muhabbetle kaybedecek zamanım yok benim.Ben yetiştirme yurdunda büyüdüm 18 yaşıma kadar. Daha sonra babaannemin yanına geldim ve onunla kalmaya başladım. Hayatımda hiç erkek arkadaşım olmadı. Bu yüzden bir erkek nasıl mutlu edilir bilmiyorum. Tecrübem yok yani.

Burada olduğum yıllarda elbette çevremde hoşlandığım birileri oldu ama insanlar bana hep önyargı ile yaklaşıyor. Sanki benden cüzzamlı gibi kaçıyorlar. Yetiştirme yurdunda büyümüş olmak suç mu ve eğer bu bir suçsa benim suçum mu. Ne zaman birine yaklaşmak istesem o kişinin gözlerinde hep bir tereddüt hep bir kaçamak bakışlar gördüm. Bana inanacak, bana güvenecek birine ihtiyacım var. Sevmenin aşık olmanın nasıl bir his olduğunu yaşamak istiyorum. Kendinden başka kimseye zararı olmayan biriyim. Devlet bana iş verdi ve bir zabıta karakolunda çalışıyorum. Maddi olarak erkekten bir beklentim yok.

Mesleğim gereği vaktimin çoğunu dışarıda geçiriyorum. Sokaklarda evli çiftleri veya sevgili olanları ya da eğlenen erkek ve kadınları görünce ne yalan söyleyim imreniyorum onları. Benimde elimi tutan biri olsun, beni de biri özlesin, sesimi duymak sarılmak öpmek istesin beni. Bende artık aşık olmak ve biriyle uzun süreli ilişki yaşamak hatta ileride evlenmek istiyorum. Yakışıklı olsun zengin gibi isteklerim yok. Düzgün birisi olsun sadece. Beni üzmesin yeter bana.Dürüst ve yaşi bana uygun Karabük’te yaşayan beylerin mesajını bekliyorum. 

 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/karabuk-dul-bayanlar/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*