Karabük Erkek Arayan Bayanlar

İnsan sadece etten ve kemikten oluşan bir canlı değildir. Hisleri,duyguları, arzuları ve korkuları vardır. Bu duygular içerisinde insanın en karşı koyamadığı ve haz duyduğu his aşktır. Binlerce yıldır aşk için ne acılar çekilmiş, nice hayatlar aşk ile huzura doymuş nice hayatlarda aşk için feda edilmiştir. Aşık olmanın hazzını her insan tatmak ister çünkü insanın yaratılışında vardır bu his. Buna engel olmak mümkün değildir zaten ama engel olmakta istemez kimse. Aksine her insan karşı cinsinden ilgi görmek ister. Ona karşı ruhunda sıcaklık duyar. Ona dokunmak ve hissetmek ister. Karabük’te yaşıyorsanız ve aşk için bedeninizle ruhunuz ve kalbinizle buna hazırsanız şu an doğru yerde ve doğru zamandasınız. Karabük’ten bizlere ulaşan değerli ziyaretçilerimizin güncel arkadaşlık ilanlarını sizler için yayınlıyoruz..

❣Selam İsmim Beril Hande, Karabük’te Yaşıyorum. Güvenilir Arkadaş Dost Arıyorum. Ciddi Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum❣

Merhaba adım Birsen Hande. İki ismim var,hangisi hoşunuza giderse o şekilde hitap edebilirsiniz ama genellikle çevrem Hande ismiyle Hitap eder. 29 yaşımdayım ve Arkeloji mezunuyum. Kendi mesleğimi yapıyorum ve kamuda çalışıyorum. Karabük merkezdeyim. Mesleğim gereği çok şehir ve ülke gezme şansım oldu. Tabi bunun yanında hemen hergün çok farklı ınsanlarla tanıştım. Çok farklı medeniyetler ve kültürler görme fırsatım oldu. Erkeklere karşı genelde mesafeli duruyorum. Çünkü hiç fazla samimiyete gelmiyorlar.

Hemen olayı başka yere taşımak istiyorlar. Bu benim hiç hoşuma gitmiyor. Ben bir erkekten hoşlanırsam bunu açıkça dile getiririm. Ama bir erkeğin beni bir ilişkiye çekebilmek adına sürekli etrafımda dolaşmasına ve saçma hareketler yapmasına tahammül edemem. Aslen  buralı olmadığım için ve genelde şehir dışında olduğumdan fazla çevrem yok. Bazen arkadaşlık edecek birine ihtiyaç duyuyorum. Şimdilik sohbet arkadaşlığı olabilir, güvenirsem reelde görüşebiliriz. Seviyesini kaybetmeyecek, samimiyeti suistimal etmeyecek birisi olsun. Aksi halde zaten o arkadaşlık yürümez benim açımdan.

Zamanla hoşlanma olurmu, hislerimiz bizi nereye götürür bilemem ama kafadan aşık olamam birine. Alışmam ve onunla vakit geçirince birşeyler hissedebilirim belki. Ancak o zaman farklı bir ilişki kurabiliriz. Ailemle aram biraz mesafeli birkaç yıldır. Özellikle babamla çok az görüşürüm. Annem ve babam ben küçükken ayrılmışlar. O zamanlar anlamıyordum tabi ama büyüyünce ve sorgulamaya başlayınca geçmişteki gerçeklerle yüzleşince babamdan biraz soğudum. Onun yaptıklarını annemin hal ettiğini düşünmüyorum. Daha doğrusu hiçbir kadın aldatılmayı ve şiddeti hak etmez. Annemle aram iyidir ama onunlada iş gereği fazla görüşemiyoruz. Bu yüzden birazda bana dostluk edecek derdimi dinleyecek güven duyacağım birini arıyorum.

❣Selam Adım Emre, 27 Yaşımdayım ve Karabük’te Yaşıyorum. Sağlık Sektöründe Kadrolu Olarak Çalışıyorum. Ciddi Düşüneceğim Bir Bayanla Tanışmak İstiyorum.❣

Merhaba Karabük’ten Emre ben. Kamuda sağlık çalışanıyım. Yaşım 27, boyum 182 ve 75 kilo hafif sarışın biriyim. Sosyal biriyimdir ve gezmeyi severim. Profilime koyduğum resim bana ait. Benimle tanışmak isteyen bayanların ona göre yazmasını rica ediyorum. Sonradan tipim değilsin falan gibi sizlerle karşılaşmak istemem. Ailem Ankara’da ve aslen Bursalı’yız. Babamda benim gibi kamu çalışanı olduğu için orada yaşıyorlar. Hastanede nöbet usulü çalıştığım için boş zamanım çok oluyor ve zamanımın çoğunu gezerek geçiriyorum.

Tabi birçoğumuzun olduğu gibi benimde hayatıma giren bayanlar oldu. Sırf güzel olduğu için hiçbir bayanla arkadaşlık kurmadım. Benim için kalbinin güzelliğide en az yüzü kadar önemli. Hanimdendi karakterli aile ilişkilerine önem veren, anlayışlı ve güzel bir bayanla tanışmak istiyorum. Niyetimin ne kadar ciddi olduğunu tanıştıktan sonra zaten anlarsınız. Çünkü evlilik konusunda kesin kararlıyım ve uzatmak istemiyorum. Kilolu olmamak şartıyla isteyen herkesle tanışıp konuşabiliriz. Anlaşabilirsek devam ederiz. Önyargılı olmak istemiyorum ama kiloya karşı takıntım var. Bile bile ne kendimi be de bir bayanı mutsuz olacağı bir ilişkiye zorlamak istemem.

Çalışan bir bayan olurda hayatımız daha güzel daha rahat olabilir. Ama illaki çalışan bir kadın olacak diye bir şartım kriterim yok. Kapalı giyinen türbanlı biriside olabilir, daha modern giyinen bir bayanlada tanışabilirim. O sıcaklığı ve sevgiyi saygıyı hissettiğim zaman bunların bir önemi olmaz.Eğer benim gibi düşünüyorsanız ve kararlıysanız ben maddi manevi hazırım evlenmeye. Ama sanal ortamda karşı önyargısı olan varsa hiç tanışmamak daha iyi. İleride bunun karşıma sanki suç işlemişim gibi yüzüme vurulmasını istemem. Karabük veya Ankara’da olan bayanlarla daha kolay görüşebilirim. Tanışmak isteyen bayanlar mesaj bıraksın.

❣Selam,Karabük Merkezdeyim. Yaşım 54 ve Yalnızım. Benim Gibi Yalnız Bir Beyle Hayatımı Birleştirmek İstiyorum.Ciddi Olan Numara Yazsın.❣

Merhaba olgun beyler, adım Yeşim ve yaşım 54. Minyon bir kadınım. Yaşımı göstermediğimi söyleyenler olsada ben buna çok katılmıyorum. Yaşımı gösterdiğimi sanıyorum. Uzun yıllardır yalnız yaşıyorum. Evlendikten birkaç yıl sonra trafik kazası geçirince eşimi o zaman kaybettim. Bir daha da evlenmeyi düşünmedim. Anlaşamadığımız zamanlar olsada birbirimizi çok seviyorduk. Ama yolumuz uzun değilmiş. Kısmet o kadarmış. Sonra hayatıma kısa süreli giren iki erkek oldu. Denemek istedim ama başaramadım olmadı. Ama artık kesin olarak kararlıyım ve hayatımı bir erkekle paylaşmak ve birleştirmek istiyorum.

Maddi olarak orta seviyedeyim. Çalışan bir bayanım ve önümüzdeki yıl emekli oluyorum. Emekli yaşım gelince artık çalışmak istemiyorum. Şimdilik düşüncem bu yönde ama sonra değişen bir durum olur mu bilmiyorum. Emekli olup dinlenmek ve geçmişin yorgunluğunu üzerimden atmak istiyorum. Gezmeyi severim ancak bu zamana kadar buna çok fırsat bulamadım. Fırsat buldum belki yalnız olmak.ve özelliklede yalnız bir kadın olmak gerçekten kolay değil. Zor olmasıda bir yana hiç keyifli olmaz yalnız takılmak. Bazıları seviyor ama ben zevk almam yalnız olmaktan.

Maddi manevi sorun yaşamadan evlenmek ve hayatımın geri kalanını huzurlu ve mutlu yaşamak istiyorum. Bunca yıl sonra yeniden aşık olma ihtimalim ve evlilik hayali kurmam dahi beni biraz heyecanlandırdı. Benim yaşlarımda birisi olabilir hatta belki benden birkaç yaş küçük bir erkekte olabilir. Çocuksuz olması daha iyi olur. Çünkü bu yaşta bir çocukla ilgilenmem çok zor. Çocuğu varsada yetişkin kendi başının çaresine bakabilecek yaşta olursa sorun olmaz benim için. Yeterki güvenerek seveceğim birisi olsun. Karabük’te yaşayan evlenmek isteyen yalnız beyler tanışmak isterseniz mesaj yazın. Numaranızı yazarsanız konuşabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*