Karabük Evlenmek İsteyen Bayanlar

Türkiyemizin nacizhane yerlerinden olan Karabük’de oturuyorsanız ya da yakınsanız,bu sayfa tam size göre bu sitemizde evlenmek istediğiniz ve bu konuda fikir almak istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Bu sitede sadece evlilik değil dostlukların arkadaşlıkların da buluştuğu bir ortam yaratmak istedik size.Özellikle son zamanlarda teknolojinin de bize sunmuş olduğu bazı kolaylıklar sayesinde internet aracılığıyla çok kolay bir şekilde evlilik ilanları görebiliyor ve inceleyebiliyoruz. Sanal dünyanın tüm fırsatlarını hiçbir yere gitmeden ayağımıza getirip bir sürü zoru kolaya indirmiş bulunmaktayız.

💘Selam, Karabük Merkezdeyim. Efendi ve Dürüst Biriyle Evlilik Düşünüyorum.💘

Merhabalar benim adım Tuğçe. 22 yaşındayım iki yıllık üniversite mezunuyum mesleğim adalet ama şu anda mesleğimi yapmıyorum. Birkaç hafta önce corona virüse yakalandım atlattıktan sonra da çok fazla yan etkisini gördüm ama şu an daha iyiyim. Ailemle yaşamıyorum, ailemi ben çocukken kaybettim.Babaannem beni büyütmüş babannemle kalıyorum ama üniversite gerekçesiyle Karabük’e taşındım ve burada geçen sene yurtta kalıyordum Şu an ise kiraya çıktım. Şu an maddi olarak biraz sıkıntılardayım bugüne kadar hiçbir şekilde destek almadan büyüdüm ama şu an bir deste ihtiyacım var.Hem maddi hem manevi artık okulu da bitirdiğime göre yuva kurmak istiyorum.Mutlu huzurlu bir ailem olsun istiyorum. Benimle gittiği düşündüğünü söyleyen bir çok erkek oldu ama hiçbirine güvenemedim çünkü gerçek sebeplerinin evlilik olmadığını gördüm.Bu yüzden insanlara karşı güven problemim var güvenecek birini bulmak istiyorum.Herkes menfaatleri uğruna yaşar olmuş.

Ben daha çok neşeli pozitif bir insanım ve karşımdaki insanın da böyle olmasını istiyorum.Beni eğlendirmesini bilsin mutlu olmayı bilsin vakit geçirmeyi hayat dolu dolu yaşamayı bilsin istiyorum. Çünkü ben de böyle bir insanım ve karşımdaki insanın da böyle olmasını istiyorum. Bu isteklerime uyan beyfendileri bekliyorum. Yeterince zorluk ve acı çekmiş birisi olarak daha fazla acıya katlanamam. Kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşmak istemiyorum. Vicdan sahibi iyi niyetli kişilerle tanışmak isterim.

💘Adım Nagihan.30 Yaşımdayım ve Bekarım. Evlenmek İçin Düzgün Birini Arıyorum.💘

Merhabalar ben Nagihan, doğma büyüme Aksaraylı’yım. Karabük’te yaşıyorum ve buraya evlenmek amacıyla yazıyorum. Bir kamu kuruluşunda çalışıyorum 30 yaşındayım daha önce hiç evlilik yapmadım. Evin tek çocuğu benim ve artık işimi de elime aldığıma göre ciddi adımlar atmak istiyorum. Artık ailem de yavaş yavaş baskı yapmaya başladı dinen mürvetini görelim diye hiçbir zaman günübirlik ilişkilere kaçmadım. Geçici aşklardan uzak durdum, her zaman ciddi düşündüm ve hiç kimseden maddi manevi faydalanmak istemedim.

Ama maalesef herkes benim gibi düşünmüyor. Daha önceki ilişkilerimde işimi kullanarak iyi yerlere gelen beni referans olarak kullanıp daha sonra ayrılan insanlar oldu ve bu güvenimi çok sarstı. Bu yüzden herkesi kendim gibi zannetmemeyi öğrendim bir önceki ilişkim de kendisine kamuda iş ayarlamam gerektiğini söyleyen eski sevgilim vardı. Kendi işimi tehlikeye atarak bu isteğini yerine getirmek için çok çaba sarf ettim.

Onu o kadar seviyordum ki beni kullandığını bırakın görmeyi fark etmedim bile, benimle evleneceğini söylüyordu aile kuracağımızı çocuklarımızın olacağını söylüyordu ben de buna gönülden inanıyordum bu yüzden ona yardım etmek istedim iyi bir yere geldi ama bana karşı huyu değişmeye başladı. Zamanla daha sonra konuşmaya başladı benim bir süre sonra ise tamamen sorduğunu hissettim ve işte o an anladım ki beni kullanıp bırakmıştı. Ama her şeye rağmen aşka olan inancım hiç kaybetmedim ve tekrar sevebileceğimi düşünüyorum başta güven olmak üzere hayatıma yeni birini almak istiyorum.

💘Merhaba Kaan Ben. Karabük ve Çevresinden Bir Bayanla Evlenmek Amaçlı Tanışmak İstiyorum.💘

Merhabalar ben Kaan 32 yaşındayım Karabük’te bir ilkokulda sınıf öğretmenliği yapıyorum.Bundan yıllar önce meslektaşım olan birini çok sevdim,o yeni atanmıştı ve maddiyat ve çok sıkıntıları vardı zamanla konuşmaya başladık ve bana bu sıkıntılarından bahsetti.Yaza çıkar çıkmaz onu istemeye gidecektik öyle anlaşmıştık bu yüzden evleneceğim insan olarak gördüğüm için ona yardım etmek için kredi çektim kendi adıma ve tüm borçlarının ihtiyaçlarını gidermesini sağladım. Fakat benden habersiz tayin istemiş ve batıya atanmıştı bunu ona sorduğumda ise gönüllerimiz bir olsun deyip geçiştirmişti.Ben ise bu dediğine inanmıştım ve onu beklemiştim fakat birkaç ay sonra telefonlarımı açmamaya başladı daha sonra öğrendim ki aslında beni hiç sevmemiş sadece parayı aldıktan sonra benden kurtulma planları kurmuş.

Bunu biraz geç öğrendim öğrendiğimde ise yıkıldım resmen şimdi her şeye inat tekrar ayağa kalktım ve hayatımın aşkını arıyorum. Yeniden birine güvenmek hiçte kolay olmayacak biliyorum ama şu an tek düşündüğüm guvenilir biriyle evlenmek ve hayatımda aşk konusunu sonsuza dek kapatmak. Yeniden bu tür şeyler yaşamaya tahammül edemem. Birkez daha maddi yada manevi aldatılırsam bunu psikolojik olarak kaldıracak gücüm yok. Şu an maddi sıkıntılarım kalmadı. Artık kendim için yaşamak, hayatımın aşkını bulmak istiyorum. Özgür ve yalansız bir bayanla tanışmak istiyorum. Evliliğe kendini hazır hisseden varsa tanışalım.

💘İsmim Çağla. Yaşım 25.Karabük’ten Eğlenceli ve Olgun Bir Erkekle Evlenmek İçin Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba ben Çağla 25 yaşındayım, hayat dolu espirili neşeli biriyim. Aynı şekilde erkeğin de espirili ve neşeli olmasını istiyorum. Eğlenmesini bilen aynı zamanda eğlendirmeye bilen bir erkekle tanışmak için buradayım. Hemen evlenmeyi düşünmüyorum en fazla 1-2 yıl tanımak ve vakit geçirmek istiyorum. Ben tam bir aşk kadınıyım çok fazla romantik süpriz yapmayı anlık planlar yapıp hayatımı yaşamayı çok seviyorum, yarını düşünmek istemiyorum bu günü dolu dolu yaşamak istiyorum. Yarına sağlam çıkacağımız belli değil bu yüzden erkeğin de anlık yaşayananı seviyorum. Fiziksel görünüş oldukça önem veriyorum.

Bence bir erkeğin en çekici yapan bakım yapması el takıntım var bir erkekte ilk önce ellere bakıyorum. Tanışmak istediğim erkeğin bakımlı olması benim için çok önemli bu yüzden bakımlı eğlenceli pozitif güler yüzlü ve bir o kadarda yakışıklı erkekleri bekliyorum. Şu an bir muhasebe bürosunda çalışıyorum. Üniveriste bittikten sonra kendi ofisimi açmam için 2 yıl stajyer olarak çalışmam gerektiği için başkasının yanında çalışmak zorundayım 1 yıl daha. Sonrasında kendi ofisimi açmak istiyorum. Bu konuda bana destek olabilir belki eşim olacak kişi. Hayatın müşterek olduğuna inanıyorum. Güzel bir yaşam kurmak isteyen ciddi beyler kendini tanıtsın lütfen.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*