Karaman Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Adım Ümran.40 Yaş Dulum, Arkadaş Sırdaş Arıyorum.

Merhaba, Aranıza Karaman’dan katılıyorum. 40 yaşında yalnız bir kadınım. Burada kendime gerçek anlamda yaşayabileceğim bir dost sırdaş ve aynı zamanda aşk arıyorum. Arkadaş olacağım kişinin sır tutabiliyor olması güvenilir olması, aramızda yaşanacak özel her ne varsa aramızda kalabilmesi ve bu karakterde bir insan olması benim için önemli. Çünkü ben çevresinde saygınlığı olan bir kadınım ama aynı zamanda sevgiyi ve arkadaşlığı uç noktalarda yaşamayı seven ihtiraslı biriyim. Yaşadığım ilişkide olan bitenler herkes tarafından bilinsin istemem.

Çünkü saygınlığıma zarar verecek bir şey yapmak istemem. İtibarım zarar görmesin tabiki ama yaşamak istediğim şeylerdende taviz vermek istemiyorum. Çünkü hayatta yaşamak istediğin her ne varsa yaşayamadığım zaman içimde kalıyor ve bu durum fazlasıyla canını sıkıyor. Artık bazı şeylerin içimde kalmasını istemiyorum. İyisiyle kötüsüyle yaşanacak her ne varsa gizlilik içerisinde yaşayabileceğim birini arıyorum. Karaman’da lüks bir otelde yönetici kadrosunda uzun süredir çalışmaktayım. İşimi severek yaptığım için başarılı bir iş kadınıyım. Birazda bu yüzden sır tutabilen bir erkeğin olmasını istiyorum çünkü yapacağım bir hata işyerindeki başarımı gölgeleyebilir.

Sarışın kısa boylu ve minyon bir kadınım. Ama uzun boylu iri yarı ve kaslı erkekler dikkatimi çeker, zayıf çelimsiz erkeklerden hoşlanmıyorum. Erkeğin güvenilir olmasına ne kadar önem veriyorsam dış görünüşüne fiziğinin iyi olmasınada aynı derecede özen gösteriyorum. Kendine bakmayan yani bakımsız görünen erkekler lütfen yazmasın. Daha öncede sanal ortamda bulunarak yaşadığım aşklar, edindiğim arkadaşlıklar olmuştur. Her ne kadar bir çoğundan tanıştığıma pişman olarak ayrılmış olsamda şansımı denemekten ve aradığım doğru kişiyi bulmaktan hiçbir zaman vazgeçmeye niyetim yok. Doğru kişi olduğuna inanan beyler kendilerini tanıtıcı mesaj bıraksın.

Adım Füsun.38 Yaş Yalnız Kadınım. Arkadaş Arıyorum.

Selam arkadaşlar, Karaman’dan Füsun ben. 20 yaşında bir evlilik yaptıktan sonra 36 yaşında dul kaldım. Evlendiğim eşimle aramızda çok fazla yaş farkı vardı. Bu yüzden aşkı hayalimdeki gibi yaşayamadım. Çünkü birimiz 20 yaşında diğerimiz ise yaklaşık 40 yaşındaydık. Yaş farkının bu kadar büyük olduğu bir ilişkide her iki tarafında arzularını istediği gibi yaşama imkanı malesef bulunmuyor. Benimde yaşım daha fazla ilerlemeden beni tatmin edebilecek bir ilişki kurmak istiyorum. Böyle bir arkadaşı kendi çevremden bulma imkanım yok, çünkü küçük bir çevrede yaşıyorum.

Yaklaşık 2 yıl önce dul kaldım ama aslında çok uzun yıllardır yalnızım. Yaşadığım evlilikte zaten karı koca ilişkisinden çok, ben bu evde yemek yapan etrafı temizleyen bir kadından başka hiçbir kadınlık duygusunu yaşayamayan biriydim. Duyguları yaşamak ve yaşatmak benim hassas olduğum konulardan biridir. Kendimi hiçbir zaman bir erkeğin kadını gibi hissedemedim. Şimdi buraya bana o duyguyu yaşatacak samimi biriyle tanışmak için geldim. Umarım buradan elim boş umutsuz bir şekilde ve hayallerini ertelemek zorunda kalan bir kadın olarak ayrılmak zorunda kalmam. Öyle olursa benim için gerçekten çok büyük hayal kırıklığı olur.

Sanal dünyanın bu kadar hareketli olduğu bir zamanda eğer ben sanal ortamdanda birini bulamıyorsam bulabileceğim başka bir ortam yok. Bu yüzden buraya çok güveniyorum. Kaybettiğim eşimin maddi durumu çok iyi olduğu için ailem beni evlenmeye zorlamıştı. Tabi o zamanlar hem cahil hemde çok genç bir kızdım. Hiçbir şeyin farkında değildim ama artık olgun ve dünyayı tanıyan bir kadın olarak sevgiyi aşkı samimiyeti ve dostluğu doyasıya yaşamak istiyorum. Karaman’da yaşayan bana göre bir erkek olursa tanışmak istiyorum fakat Karaman dışından yazacak olan beyleride güvenilir olması şartıyla tanımak isterim. Açıkçası tanışacağım erkeğin çokta yakın olmasını istemiyorum. Biraz uzak olsun ama istediğimiz zamanda görüşme imkanı bulabilelim. Çok yakında olan biriyle eğer bir gün ayrılmak zorunda kalırsak sorun yaşayabiliriz. Böyle bir sorun yaşamamak için biraz uzakta olsun istiyorum. Tanışmak isteyen kişiler yazabilirler.

Selam. Karaman’dan Elit Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Karaman’da yaşayan sarışın, elit olgun ve hafif balıketli, bakımlı ve çekici bir kadınım. Burada kendisine elit ve hanımefendi karakterli olgun bir kadın arayan kibar ve elit beyler varsa tanışmaktan memnun olurum. Zaten bu amaçla buradayım. İkizler burcu kadınıyım yükselenim oğlak. Hayatımın her alanında çok ince fikirli, titiz ve prensiplerine kurallarına bağlı yaşamaya çalışan bir kadın oldum. Kamuda öğretmen olarak çalışıyorum. Eski eşimde bir öğretmendi ama onun maddiyata olan düşkünlüğü nedeniyle ayrılmak istedim. Çünkü ben gezmeyi para harcamayı alışveriş yapmayı kafama esen her şeyi yapmayı severim.

Zaten bütün bunları yapabilmek amacıyla çalışıp kazanıyoruz. Geleceği çok fazla düşünüp hesap ederek yaşamayı sevmiyorum, o şekilde yaşamak beni strese sokuyor. Aklımdan geçen her türlü çılgınlığı üstelik ertelemeden yapmak isterim. Sabırlı bir kadınımdır ama sabrımın zorlandığı yerde hanımefendi karakterimi bir kenara bırakarak çok hırçın ve kırıcı olabilirim. Benim size verebileceğim en iyi tavsiye benim sabrımı zorlayacak herhangi bir şeyi tanıştıktan sonra yapmamanız. Erkekler tanıştıktan sonra en küçük bir zorlukta ellerini taşın altına koymak istemiyorlar. Oysa ben bir ilişkide ilk günümüzde erkeğe nasıl heyecanla ve samimiyetle davranıyorsam son günümüzdede aynı şekilde davranırım.

Sonradan değişecek ve bana olan ilgisini göstermekten kaçınacak erkeği hiç tanımasam daha iyi olur. Özel günler, özel geceler, davetleri severim. Bu tür yerlere gitmeyi ve özel anlar yaşamayı isterim. Beni sahiplenecek kıskanacak ve kötülüklerden korumaya çalışacak erkeğe karşı her zaman sevgimi ve aşkımı sınır tanımadan verebilirim ama tabi benim sınırları zorlayabilmem için erkeğinde bunu hak ediyor olması gerekir. Tabi iş buralara gelmeden önce erkeğin beni hak etmesi beni kendine inandırması ve güvendirmesi gerekir. Kadınlara karşı nazik davranmasını bilen iltifat etmesini becerebilen özel günlere değer veren birini istiyorum. Erkeğin bana olan sevgisini ve aşkını sadece kulaklarımla işitmek değil tüm ruhum ve bedenimle hissetmek isterim. Bunu bana hissettirebilecek kibar ve elit beyleri tanımak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*