Karaman Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba.. Karaman’dan Erkek Arkadaş Arıyorum..

Merhaba adım Hazel. Karaman’da yaşıyorum ve 27 yaşımdayım. Boyum 170 ve 50 kiloyum.  Özel bir hastanede anestezi teknikeriyim. Oğlak burcuyum. Çılgınca şeyler yapmayı seviyorum. Karamanda ailemle birlikte yaşıyorum. Ailemin tek çocuğuyum ve galiba bu yüzden şımartılmayı seviyorum. Hem kim istemez ki şımartılmayı. Her kadın gibi bende ilgi görmeye ihtiyaç duyuyorum ve iltifat edilmesinden hoşlanıyorum. Evlenmeyi çok düşünmüyorum ama çevremdeki arkadaşlarım birer ikişer evlenince bende bir durup düşünmedim desem yalan olur. Gerçekten beni seven, bana iliklerine kadar aşık olduğunu hissettiğim, eğlenceli biriyle tanışırsam bu ilişkiyi evliliğe bile taşıyabilirim. Kirli sakalı olan erkekleri daha çekici buluyorum ama tabiki beyler herşey sakalda bitmiyor. Hafif transparan giyinmeyi seviyorum ve bana yakıştığını düşünüyorum. Giyim konusunda kimsenin bana karışmasına musade etmem. Dekolte ya da transparan sevmeyen aşırı kıskanç erkeklerle anlaşamam. Hem kendinizi hem beni yıpratmayın eğer ki aşırı kıskanç biriyseniz.

Bu tür bir siteye ilk defa giriyorum. Bu sıralar kendimi fazla yanlız hissediyorum. Yakın bir arkadaşım sanal ortamdan biriyle tanışmıştı ve şu an da nişanlandılar. En azından bende şansımı denemek istedim. Karaman yada yakın ellerde yaşayan bana uygun beyler mesajınızı bekliyorum. Kendinizi tanıtırsanız whatsapptan dönüş yaparım..

Karaman sevgili arayan bayanların whatsapp numaraları, Ermenek zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Ayrancı evlenmek için sevgili arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Başyayla Suriyeli bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet,  Sarıveliler arkadaş arayan üniversiteli kızlar, Kazımkarabekir ikincibaharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma ve sohbet.!

Karaman Olgun ve Kapalı Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Beklemek..

Hayatımız aslında beklemekle geçmiyor mu. Hep birşeyleri beklemiyor muyuz. Hep bir umut beslemiyor muyuz güzel günlerin arefesinde olduğumuzu düşünerek. Her gece sabahı bekleriz, her gün bir sonraki günü, her ayrılıktan sonra yeniden sarılmayı, her yağan yağmurun ardından gökkuşağını görmek için bakar gözlerimiz ufuklara.. İnsan bugün son gününün olduğunu bilse yine de o bir güne en büyük aşkı sığdırmak ister. Herkesin bir hikayesi,  nasıl ki herkesin besleyip büyüttüğü bir umudu varsa ve nasıl li herkes bekliyorsa kahramanını, kadın da bekler.. Herkesten ve en çokta  kadın bekler.. Erkekten daha arzulu ve tutku ile bekler kadın.. Daha çok ister ve çok bekler ama sabırla bekler.. Bilir ki o sabir ona getirecektir mükafatını, o sabır en büyük mutluluğun habercisidir adeta.. 

Yaşı, konumu, eğitim durumu, medeni hali, ekonomik durumu ne olursa olsun her kadın bekler. İlgi bekler, alaka bekler, değer görmek ister, sevilmeyi bekler, seveceği birini bekler, aşkı ve sevgiyi doyumsuzca yaşamayı ve yaşatacak  birini bekler. Sabırla ve sabırsızlık ile bekler. Bekler çünkü bu bekleyiş onu her mevsim baharı yaşatacak bir aşka götürür. Bu bekleyiş güzel günlerin habercisidir. Her sabrın vardır bir mükafatı ve her sabreden Mecnun misali, Kerem gibi unutulmaz bir aşkınson durağına yaklaşmıştır artık. Her şeyin ters gittiği, kendinizi karanlığın en zifirisinde hissettiğiniz an da gelir çoğu zaman aydınlık günler. 

Çaresiz bir bekleyiş değildir bu. Toprağın cemreye düştüğü gibi düşer yüreklerimize aşk. Isıtır ve hatta yakar aşkın cemresi düşünce güzel yüreklerinize. Kimsenin sizi duymadığı, görmediği ve hissetmediğini düşündüğünüz bir an da aşkın ve sevdanın en koyusunu  tadarsınız. Bir tatlı yüz  bulursunuz avuçlarınızın arasında öpmeye kıyamadığınız. Çaresiz bekleyişlerin kutsal bir sabıra dönüştüğü  mekan islamisayfalar.com dostlukların kurulduğu, aşkların başladığı ve sevdaların yaşandığı aile sıcaklığını bulacağınız bir ortamda siz değerli katılımcılarımızı buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

Karaman Olgun ve Kapalı Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet

Karamanlı’lar oluşturmuş olduğumuz bloğumuza sosyal konumu ve yaşı ne olursa olsun tüm Karamanlı’lara hitap etmektedir. Olgun bayanlar ya da genç kızlarla tanışmak isteyenler, evlenmek için sevgili arayanlar ve seviyeli ilişki isteyenler ve yarının planını yapmadan sadece aşkın büyüsüne kapılmak isteyenler. Kısaca gönlünüzden ya da aklınızdan geçen arzu ettiğiniz ne varsa sizler için oluşturmuş olduğumuz sayfamızda bulabilirsiniz.

Merhaba Karaman’dan Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba, ismim Aleyna. İsviçre’de ailemle birlikte yaşıyorum. Aslen Karamanlı’yım. 27 yaşımdayım, boyum 177 ve 55 kiloyum. Oğlak  burcuyum. Geçtiğimiz günlerde  İsviçre’de virüs çok yaygınlaşınca ailemle Karaman’a geldik. Sanırım yaklaşık 1 yıl burada kalabiliriz. Zaten her yaz tatil için geliyorduk ama bu kez biraz uzun kalacaz gibi görünüyor. Çalışmayı seviyorum ve kendime ait bir kreş açmayı planlıyorum.

Birkaç hafta önce geldik Karaman’a ve ben çok sıkılıyorum. Akrabalarım dışında vakit geçirebileceğim hiç arkadaşım yok. Sokaktan birini çevirip arkadaş olalım da diyemem haliyle. Tek çarem ve son çarem burası. Uyarım karşıma düzgün insanlar çıkar ve güzel dostluklar kurabiliriz. Yani illaki bir erkekle tanışıp sevgili olmak gibi sabit bir fikrim yok. Erkek ya da bayan farketmez yeri gelince derdimi paylaşabileceğim, beraber vakit geçirebileceğim samimi arkadaşlık kurmaya ihtiyacım var. Zamanla hoşlanırsam duygusal bir ilişkide olabailir tabiki. Hatta evlilik bile düşünebilirim inandığım zaman. Spor yapmayı ve gezmeyi seviyorum. Bencil biri değilim ve paylaşmayı severim. Kötü alışkanlıklarım  yok ama ortama göre sigara ve alkol alıyorum. Burada güzel arkadaşlıklar kurulabileceğime inanıyorum. Umarım hayal kırıklığına uğramam. Düzgün, kendini bilen ve dostluğa önem veren kişilerle tanışmak istiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum. Hoşçakalın. 

Sevgili Karamanlılar sizlerde isterseniz arkadaşlık ilânlarımızı bizlere ulaştırarak ana sayfamızda yer almasını sağlayabilirsiniz. Geçmişte ya da bugün için yaşadığınız ve bizlerle paylaşmak istedğiniz anılarınızı aynı şekilde yorum bölümünden bizlerle paylaşarak yayınlanmasını sağlayabiliriz. 

Amacınız ister normal arkadaşlık kurmak olsun ,isterse bayan partner bulmak olsun katılımcılarımızın sizlere ulaşabilmesi için yorum bölümünde kendinizi tanıyabilirsiniz. Kendinizi tanıtırken ne kadar detaylı bilgi verirseniz profilinizi inceleyen kişileri etkileme şansınızda o kadar artacaktır. İletişim kurmak için yazacağınız sosyal medya ya da whatsapp numaralarınız herhangi bir sansürlemeye takılmadan muhatabınız ile paylaşılacaktır. İslamisayfalar.com sitemizde sanal dünyanın tüm imkanlarını üyelik ya da ücret gerektirmeden dilediğiniz gibi sevgi ve saygı içerisinde kullanabilirsiniz.. 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*