Karaman Dul Bayanlar

Dağılın Kızlar Mekanın Sahibi Geldi. 

Herkese merhaba ismim Ceren. Başlık biraz iddialı oldu galiba ama iddia sahibi olmayı severim. Kendime baktığım zaman da eğer biri iddialı olacaksa o kesinlikle ben olmalıyım ve bunu da hak ediyorum. 30 yaşımdayım. Çekici güzel ve özgür biriyim. Maddi sıkıntım yok. Ne aradığıma gelince farklı olan herşeyi severim. Her zama sıradışı marjinal eğlenceleri yaşamaya istekli ve hevesli olmuşumdur. Marjinallik benim giyim tarzımdan fikirlerime ve girip çıktığım mekanlara, yediğim yemeklere kadar hayatımın her alanında vardır. Herhangi bir iş yapmıyorum. Çalışmayan hayatını yaşayıp gününü gün eden eğlenmeyi seven biriyim. Ailemin maddi imkanları bana yetiyor ve bu imkanları da gezmek ve hayatın tadını çıkarmak için kullanıyorum.

Benim gibi marjinal düşünceye sahip, maddi ve manevi sorunları olmayan biriyle tanışırsam hayat benim için daha eğlenceli hale gelebilir. Açık konuşayım sizlere, ben aşka sevgiye inanmam. Bunlar duygusal hezeyanlardır benim için. Ben en fazla birinden hoşlanabilirim  ve hoşlandığım erkeklede güzel vakit geçirmek için bir birliktelik yaşayabilirim. Fazlası olmaz benim için. Olur ya gün gelir sizlerden biri ile frekansımız uyar, birlikte birşeyler yapmak istersek aşktan ve duygusallıktan bahsetmeyin lütfen. Bu ilişkinin uzun soluklu olmasını isterseniz aşk yok arkadaşlar. Aşkın olduğu yerde eğlence olmaz olmuyor. Aşkın olduğu yerde saçma sapan kıskançlıklar ve tartışmalardan başka birşey olmaz.

Mesela ben dekolte giymeyi severim. Dekolte olmayan elbisemde heralde yoktur. Bana da yakıştığını düşünüyorum. Özgür bir bayanı kısıtlamaya kalkmayacak kadar özgür düşünceye sahip bir erkeği hayatıma alabilirim. Seviyesiz ve dar kutuplara sıkışmış bir ilişkim hiç olmadı ve olamazda. Tek amacım biraz farklı duygular yaşamak, benim dahi aklıma gelmeyen hisler yaşatacak birini bulmak istiyorum. Belki bana farklı heyecanlar konusunda ilham verecek bir beyefendi bulabilirim. Karaman merkezde yaşayan elit beyler kendini tanıtan mesaj bırakabilir. 

Karaman dul bayanlar, Ayrancı sevgili arayan dul bayanların whatsapp numaraları, Başyayla zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Ermenek ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma, Kazımkarabekir olgun sevgili arayan üniversiteli kızlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Sarıveliler sevgili arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Karaman evlenmek için sevgili arayan olgun ve türbanlı bayanlar.!

Merhaba, Karaman’dan Seviyeli ve Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba herkese. Adım Suna ve 40 yaşımdayım. Yaklaşık on yıl kadar önce dul kaldım. Bir oğlum ve bir kızım var. Aslen Karadeniz kökenliyim. Karadeniz kadını sert olur derler ya, biraz o damara çekmişim galiba. Sert bir mizacım olduğunu söylerler genelde. Kamuda çalışıyorum ve öğretmenlik yapıyorum. Branşım coğrafya. Çocuklarımla kendimize göre küçük bir dünyamız var ve mutluyuz. Babalarını kaybedince kendimi onlara adadım. O zaman çok küçütüler ve yeni bir evliliğe ne ben hazırdım ne de çocuklarım böyle bişeyle yüz yüze gelecek yaşta değillerdi. Şimdi büyüdüler tabi ve her şeyin farkına varıp anlayışla karşılayabilirler. Tabi benim içinde kolay bir süreç olmadı. Bu on yılda hem annelik hem babalık yapmak zorunda kaldım. Artık yeniden kendimi kadın gibi hissetmek, aşık olmak,heyecan duymak, sıcak bir el ve güven veren bir duruşa sahip olan birini istiyorum.

Çok böyle romantik biri değilim. Çabuk kırılan duygusal bir yapım yok. Erkeğinde ciddi ve sert görünümlü olanından hoşlanırım. Yılışık tiplerden hoşlanmıyorum. Seviyeli ve ciddi bir ilişkiden yanayım. Günlük hevesler peşinde koşacak biri değilim ama her kadın genç kızlık çağlarına özlem duyar. Bende tıpkı o günlerde ki gibi hem severek aşık olmak hemde bana heyecan verecek birini hayal ediyorum. Seviyeli ve ciddi ilişkiden kastettiğim, tanıştık birbirimizden hoşlandık ve evleniyoruz değil. Böyle birşey tabiki yok ama sevgiden ve saygıdan yoksun bir ilişki de bana göre değil. Bu benim ne konumuma ne de anneliğime yakışır. İlk defa sanal ortamda böyle birşey yaşıyorum. Umarım hayal kırıklığına uğramam. Karamanda yaşayan kültürlü, seviyeli ve dürüst biriyle tanışmak istiyorum. Bana uygun olan kişiler yazsın lütfen.

Selam, Karamanlı Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Aleyna ve 36 yaşımdayım. Aslen Karamanlı’yız ama yurt dışında gurbetçiyiz.  Almanya’da yaşıyorum. Daha önce iki kez evlendim ve her ikiside kısa sürdü. İki evliliğimde bir yıldan kısa sürdü. Bu konuda başarılı biri değilim sanırım. Bana ayak uyduramıyorlarsa suç benim değil heralde. Evlendik diye başkasının istediği hayatı yaşamak zorunda değilim. Kimse bana yaşamak istemediğim, yaşamaktan keyif alamadığım bir hayatı yaşamam için baskı yapamaz ve bunu bana dayatamaz. Tekrarı olmadığına göre bu hayatın onu da sadece kendi istediğim gibi yaşarım. Sportif biriyim ve sporcu atletik vücudu olan erkekler ilgimi çeker. Ayrıca dövmede erkeğe ayrı bir hava katıyor, dövmede seviyorum. Boyum 177 ve 58 kiloyum. Almanya’da kız kardeşimle birlikte yaşıyorum. Bu arada varsa Almanya’da yaşayan birileri onlarda yazabilir. Kız kardeşimde dul bir kadın. Bizim ev dullar pansiyonu olacak böyle giderse.

Burada olma nedenim yaza hazırlık yapmak istiyorum. İki yıldır Türkiye  tatilim yanlız geçiyor ve bundan hiç hoşlanmıyorum. Evde akrabalarla oturup kısır partisi verecek biri değilim. Hareketli biriyim ve çılgınlık yapmayı severim. Evde oturmak yada akrabalarla takılmak beni bunaltır daralırım öyle bir ortamda. Aşık olmaya falan gerek. Düzgün biri olsun, yukarıda yazdığım özelliklerde biri olsun yeterli. Sadece tatil arkadaşlığı istiyorum. Uzun süreli ilişkileri beceremediğim zaten ortada. Duygusal erkeklerden de hoşlanmıyorum. Biraz baskın karakterli ve iri yarı olması hoşuma gider. Eğlenmeyi bilen maddi olarak özgür bir erkek arkadaş istiyorum. Bana uyacak ve seyehat sorunu olmayan ve sadece Karaman merkezde yaşayan beyler yazsın. İletişim bırakmayı unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*