Karaman Erkek Arayan Bayanlar

Karaman erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Karaman erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 27, 2022
0
1019

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Selam, Karaman’dan Olgun Seviyeli Erkek Arıyorum. 

Merhaba herkese. Karaman’dan katılıyorum sizlere. İsmim Buse ve 36 yaşımdayım. Spor yapmayı seven, sporu yaşam tarzı hâline getiren dul bir bayanım ve olgun bir erkekle tanışmayı istiyorum. Olgunluktan kastettiğim şey sadece yaş olarak ilerlemiş olmak değil. Maddi manevi gelişimini tamamlamış, ne yaptığını ve ne istediğini bilen, kadınları mutlu konusunda hiç değilse bunun için gayret edebilen umursamaz davranmayan, eğitimli,kültürlü, boş işlerin peşinde  zamanı heba etmeyen, ciddiyetli ve oturaklı birini istiyorum. Bana gelince bu saydıklarımın hepsi bende var. Bende olmayan birşeyi karşımdaki kişiden beklemem. Sahip olmadığım maddi manevi hiçbir değeri başkasından istemem ya da onun sahip olmasını beklemem. Hiçbirimiz noksansız değiliz ama sahip okuduklarımızı iyi değerlendirip onlarla farkındalık yaratarak bende kendinize karşı bir duygu yoğunluğu başlatabilirsiniz.

Yakışıklı olsun, zengin olsun falan gibi isteklerim olmaz. Onlar çünkü mutluluk getirmez. Çok zengin ve yakışıklı bir eşim vardı. Sonuçta şu an burada sizlerle birlikteyim. Bana lazım olan şey doğru düzgün birinin bana ait olması, kendini bana ait hissetmesi, ne yaşanacaksa beraber yasamak isteyen, sigarayı bile yanlız içmek istemeyen yani o kadar tutkulu aşk yaşatabilecek bir erkek hayal ediyorum. Böyle birisi kaldımı,  kaldıysa burada beni bulur mu bilmiyorum ama şansımı denemek istedim burada. Biraz somurtkan sert bir mizacım var. Bu konuda çok eleştiri alıyorum. Kadın dediğin daha sevecen, güleryüzlü ve neşeli görünmeliymiş. Napim ben buyum. Biraz ukala görünebilirim ama beni tanımayan böyle düşünür sadece. Hayatıma giren kişiyede böyle olacak değilim tabiki. Benim dünyam dışardan göründüğünden çok daha renklidir emin olun. Hele siz o kapıdan bir girin. Görün bakalım kadın dediğin nasıl olurmuş, aşk nasıl yaşanırmış görürsünüz. Hayalini kurupta benimle yapamayacağınız hiçbirşey yoktur. Her ortama ayak uydurabilirim. Sigara kullanıyorum ama alkol yok denecek kadar az. Sigarada fazla değil günde sadece birkaç tane. Karaman ve civarından benim yanıma yakışacak, kafamızın uyacağı olgun bir erkek arıyorum. 

Karaman erkek arayan bayanlar, Ayrancı erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Ayrancı erkek arayan zengin ve dul bayanlarla sohbet, Ermenek erkek arayan türbanlı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Başyayla olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Kazımkarabekir ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan dul bayanların telefon numaraları, Sarıveliler evlenmek için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Karaman Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Değerli islamisayfalar.com ziyaretçileri; Bu başlığımız altında bizlere Karaman’dan ulaşan Suat beyin anısını sizlerle paylaşacağız.!

Merhaba Karamandan yazıyorum sizlere, ismim Suat ve 35 yaşımdayım. Karaman merkezde yaşıyorum ve ticaretle uğraşıyorum. Geçtiğimiz yıl bir sohbet kanalında can sıkıntısı ile vakit geçirmeye çalışırken bir anda kendimi farklı bir ilişkinin farklı bir muhabbet ortamının içerisinde buldum. Daha önce hiç bu tarz yerlere girmediğim için böyle bir siteye girince bir kıza  mesaj atarsın cevap verirse konuşur tanışırsın falan gibi kurgulamıştım kafamda. Ancak herkesin  birbirini tanıdığı arkadaş dost sevgili olduğu bir ortam hayal etmemiştim. Daha doğrusu bu sohbet kanallarının ortamının böyle olduğunu bilmiyordum. O yüzden kendimi çok farklı bir ortamda buldum ve açıkçası hoşuma da gitmişti. Oradaki dostluk ortamı, muhabbet, herkesin birbirine karşı saygılı olduğu bir ortamdı ve alışmam biraz sürsede seçmiştim orayı. İş haricindeki zamanlarımın çoğunu orada geçiriyordum ve artık onlardan biri olmuştum. Orada çok samimi olduğum arkadaşlarım olmuştu. Hatta bazıları ile telefonda dahi görüşüyorduk. Sonraları reel görüştüklerim dahi oldu. Zamanla duygusal birlikteliklerim dahi oldu ama içlerinde bir tanesi vardı ki benim için gerçekten çok özeldi. 

Orada tanıştığım ve zamanla çok samimi olduğum Oğuz isminde bir arkdaşım vardı.Kendisi evliydi ve eşi Karamanlı olduğu için bazen Karaman’a geliyorlardı. Buraya geldiğinde bazen Oğuz’la buluşuyor ve sohbet edip vakit geçiriyorduk.Zamanla samimiyetimiz iyice arttı ve hatta birgün eşi Berna hanımla tanışma fırsatımda olmuştu. Ama tabi eşi Berna hanım bizim sanal ortamda tanıştığımızı biliyordu. Benim Karaman sanayisijde oto bakım ve tamir  üzerine iş yerim var ve benim ne iş yaptığımı Oğuz biliyor. Birgün akşam üzeri beni aradığını farkettim. İş yerindeki gürültüden duymamıştım ama altı kez aramıştı beni. Hafta sonu tatili için Karaman’a geldiğini, ailesiyle pikniğe gittiğini ve aracın arıza yaptığını söyledi geri dönüş yaptığımda. Telefonda sorduğum sorularla aracın arızasının ne olduğunu, sorunun kaynağını öğrenmeye çalıştım ve yanıma gerekli olabilecek alet ve parçaları alarak bulundukları yere gittim. Vardığımda hava kararmak üzereydi. Kendisi, eşi, baldızı ve iki çocuğu ile pikniğe  gitmişlerdi. Berna hanımın kardeşi hatta ikiz kardeşi Berrin hanımla da orada tanıştık. Tanışma dediysem sadece bir merhabadan ibaret olan bir tanışma tabi bu.

Aracın problemini halledince Oğuz benim aracıma binmek istedi ve onlar önde  biz arkada şehir merkezine doğru yola çıktık. Ertesi gün pazar günüydü ve bir bakıma bana teşekür etmek için kahvaltıya davet etti ve bende geleceğimi söyledim.Kahvaltıda baldızı Berrin’de oradaydı ve kendi aracınında bakıma ihtiyacı olduğunu söyledi. Pazartesi getirirse bakım yapacağımı söyledim. Açıkçası ben laf olsun muhabbet olsun diye söylediğini zannediyordum ama pazartesi olduğunda önceki gün telefonumu aldığı için aradı ve konum attığım iş yerime geldi. Zaten çok güzel bir bayandı ama o gün sanayi ortamına o kadar şık ve dekolte gelmesi beni şaşırttı. Sadece şaşırtmadı o günden sonra ondan başka kimseyi gözüm görmez oldu ve aklımdan çıkmıyordu. Zamanla onunla da çok samimi olduk arasıra buluşuyor geziyorduk falan ama Oğuz’un vereceği tepkiyi kestiremediğim için kendimi frenliyordum. Ama böylede nereye kadar gidebilirdim. Onu düşünmekten artık beynim uyuşuyordu. Birgün onu aradım ve akşam müsaitse beraber dışarı çıkmak istediğimi söyledim. Herhalde tahmin etmiş olacak ki çok şık giyinmişti  ve mükemmel görünüyordu. O akşam aklımdakileri ona anlattım. Hislerime karşılık bulmuştum. 3 ay kadar beraber olduk. 3 ay sonra Oğuz’a durumu anlattım. Anlayışla karşılamadı ve bizi ayırmak için elinden geleni yaptı. Belki kendince haklıydı ama hayatımın kadınını aldı benden. Onu hala çok özlüyorum..

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/karaman-erkek-arayan-bayanlar/,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here